Web Hosting ebaustela.com

Domene nije da ne rade nego ih jos nemamo u ponudi a i kad cemo inat nece biti jeftinije od 80 kn sto ce opet svi reci da je skupo kada je registriraju za 2.49 dollara. Sve radi na webu. Ebaustela mozda nije profesionalno ime ali usluga je.

Da se i ja ubacim ponovno u temu. Sto se mene tice, a i vecine webmastera nebitno mi je je li prijavljen kao obrt, jdoo i slicno nego usluga. Sto se uplate tice ako se netko boji riskirati poslati im 10 kuna na privatni racun onda interent poslovanje ni nije za njega jer se tu gubi daleko vise. Moje iskustvo je i vise nego pozitivno. Bio sam hostgatoru na baby planu koji sam placao 10 dolara mjesecno, a ovdje sam za 10 kuna.
Prije nego li sam uzeo paket 3 puta sam ih kontaktirao i to u sva doba dana i nikad nisam cekao duze od minutu za odgovor. Zadnji put u nedjelju kasno navecer i 2,3 sata smo se dopisivali dok se problem nije rijesio. Sto se mene tice palac gore!
Btw kod njih sam vec 2 tjedna i nikakvih problema nisam imao, a sto se tice da je iza njih velika firma i je i zato nema rizika

Evo da se ja ubacim isto.

Mislim da meni najviše smeta neupućenost (isprike ako nije tako), ali malo bolje istražiti opcije poslovanja koje se nude u HR. Ili čak vani da se pokrene posao da se može izdati račun.

  1. ako radiš negdje otvoriti jdoo ti je najmanji problem cifra nikakava (cca do 1000 kuna) i ne moraš plaćati nikakve mjesečne doprinose jer tvoja firma to već plaća.
  2. ako ne radiš nigdje i iznad 18 si opet, možeš recimo otvoriti jdoo (kad se nema kapital za doo) i prjavi se na fuking 2 sata rada dnevno minimalac. Plaćati ćeš doprinose tipa 300 kuna mjesečno…

A opet ako muljaš/mučkaš ostaje ti prostora da se pokriješ.
Tako da po meni priča ne stoji.

ALi slažem se da su to tvoji novci tvoj rad, i da koma mi je što toj bagri mora se odvajati toliko.

Ako si redovan student onda nemozes imati j.d.o.o tj gubis prava studenta.
Ja tebe shvacam ali dzaba kad mene nitko nemoze shvatit.

Onda preko nekoga nađeš ako netko traži račun baš.
Gdje su serveri? + za poduzetnost.

Pa nitko nije ni trazio racun. Samo svi se bunite da zasto nema j.d.o.o
Nizozemskoj, Lluxemburgu i Rumunjskoj

Ok. Protegla se tema o tome, račun ili ne, ako netko traži. Pa eto ima riješenja.

Želimo samo dokazati da nikoga ne muljamo. Svaki korisnik imati če aktivan host dok god bude plaćao :smile: