Webmajstore preuzimaju nove snage

[quote=“aleksej”]IZF promenio vlasnika, Webmajstori promenili vlasnika. Nova era je krenula…
Čestitke! :)[/quote]

Dođe mi da pomislim da je za sve promjene zaslužan SDP?

Koliko god mi je drago da je ovaj forum promijenio vlasnika (čisto zbog toga što nije bilo znatnog napretka posljednjih 10 godina), toliko sam i skeptičan i imam osjecaj da se ovo privatiziralo i da ce odsad mozda vise prevladavati privatni interesi.

@SteelMaiden, nemoj me pogrešno shvatiti, nije osobno. Na tebi je da me razuvjeriš :wink: Moram priznati da sam jako znatiželjan u vezi daljnjih planova :slight_smile:

Po meni, forum je mozda u najgorem stanju u posljednjih ~8 godina koliko sam ovdje. Jedina pogreška koju možeš napraviti je ta da ovo iskoristiš kao kanal za samopromociju. Ostale greške ćemo lako oprostiti, bitno je pokušati nešto pokrenuti :wink:

Sretno još jednom! Trebat će ti.

Sve čestitke starim vlasnicima na onome što su učinili. Nisam dugo na ovom forumu ali mogu reći da je glavni na ovom forumu tsereg bio korektan i uvijek odgovarao konkretno na moja pitanja. :slight_smile:

Novi vlasnik, dobrodošao i obraduj nas sve za recimo image nick. :smiley:

Čestitke novom vlasniku!

Čestitam i ja novom vlasniku, nadam se ugodnim promjenama :slight_smile:

Hvala kur_u…

Mozda ti novi konacno uvedu redu na ovom forumu, za koji moram reci da je jedan od gorih. Mislim da se razumijemo ima tu i dobrih stvari, poucnih itd… Al moram istaknuti da ovo kako funkcionira stvar oko kupovine necega i oglasa na forumu je teska, ali bas teska banana…

Nadam se da ce novi vlasnici uvesti neke dodatne mjere po pitanju toga.

Cim sam vidio neki dan baner za clanci.com u vrhu, znao sam da se nesto kuha…

Kad jutros na facebook rep.hr objavio da je prodat webmajstori.net
Odmah sam to povezao.

Vidjecemo na sta ce ovo izaci :smiley:

Čestitam starom vlasniku, dobro si ga uvalio :zub:

[color=“White”].[/color]

Svi su već sve rekli. Pred par tjedana sam krenuo pisati jedan koristan članak za submit na naslovnicu jer je to najmanje što sam mogao učiniti da pomognem stranici koja je jedan od tri foruma koja redovno obilazim. Sada to možda neće biti potrebno. :slight_smile:

Iskreno ja ne očekujem neke promjene na forumu osim pokoja reklama više. Filip ima puno sajtova/domena na kojima može pametnije uložiti vrijeme i novac a koji će to kasnije vratiti a ovaj forum je više trošak i neki kult nego što je zarada.
Po meni i nisu potrebne neke ekstremne poromjene, najveću vrijednost foruma su ljudi koji tu dolaze, dok njih ima biti dolazit ću i ja.
A možda se varam pa bude nekih iznenađenja, vidjet čemo.

Hvala starom vlasniku što je pokrenuo ovako nešto, i čestitke novom vlasniku na akvizicijama.

Ma ovo je ko rastava braka.

Puno toga sam naučio iz Višnjinih članaka (uključujući i njen stari sajt, prije webmajstora) i maltretirajući Marka preko maila.
Zauvijek zahvalan!
BTW Od Marka sam primio i prvu online zarađenu lovu, svaki mjesec mi je slao 80 kuna.

Od novoga gazde nadam se povećanju učestalosti poučnih članaka na početnoj stranici.

[quote=“gambo”]i njen stari sajt, prije webmajstorai[/URL].[/quote]Ja u to vrime nisan ni ima komp, al san zato ima socijalnu iskaznicu. Nisan ni zna kako radr stolna računala, znanje mi je bilo ograničeno na monstrume veće od namještaja u kući.

ohoho… sad ce i rvacka dobit svoj envato :smiley:

Nego sta, pala Jadranka pali i mi, istjeralo nas i uvelo novu garnituru :hmm:

Hello all :slight_smile:

Lijepo je vidjeti neka stara i neka potpuno (meni) nova imena na jednom mjestu.

Hvala svima, na svim dobronamjernim kritikama i pohvalama, hvala svima za 10 godina.

Što se mene tiče, pozdravljam novog vlasnika i želim mu puno uspjeha. Ako sam koga nagazila na forumu u zadnjih 10 godina - sorry. Ako sam kome pomogla, i vi ste pomogli meni :slight_smile:

So long, and thanks for all the fish. :malerukes

Evo još malo štiva: Zašto je LogIT nakon 10 godina prodao legendarni Webmajstori.net

[color=“White”].[/color]

Cestitke prodavaču i kupcu!

Neka dio reforme bude ukidanje komentiranja u prodaji i ®evolucija je zajamčena.

čestitke novom vlasniku, starom vlasniku poštovanje.