Webmajstore preuzimaju nove snage

Čestitke LogITu na svemu što su dosad napravili i puno sreće želim u danjem radu!
Višnja, nisam niti znala da si ti radila Besplatne stvari. Susrela sam se s tom stranicom jer sam i ja na tu temu bila počela raditi svoj blog. Također je meni to bilo nešto početno… nije baš ovako ozbiljno kao tvoje, al eto… nešto na čemu se učim. Hehe, mogla sam si misliti da je ženska imala prste u tome.

Gospodinu Ćakiću čestitke na kupnji i neka prave stvari napravi sa svojim novim “ljubimcima” - ako tako mogu nazvati ove kupljene stranice. Svako dobro želim!

Ma ja mislin da in triba novaca pa rasprodaju stranice. Nešto slično radi i Vlada. Al sa puno ozbiljnijin stvarima od stranica.

Čestitam novom vlasniku i nadam se i nadalje lepom druženju a naravno i nekim promenama ovde :slight_smile:

Evo ja cu odmah jednu pohvalu napisati:

Veliko hvala za 500 poruka u inboxu, oni 200 je bilo isuvise malo, jer sam stalno morao brisati poruke.

Sad tek vidim to… Odlično! Ubijalo me svako malo čistit box, ovako će bit puno lakše.

Nice!

Puno uspjeha novom vlasniku kao i velike zahvale starim vlasnicima, kao i mnogobrojnim clanovima foruma, koji su mi pomogli sa miljon poslanih inboxa. Sa webom sa se poceo bavit prosle zime ( bez icije pomoci osim googlove)i hvala bogu naletio sam na webmajstori.net forum bez kojeg bi zasigurno puno puta do sada odustao…

Svako dobro, samo da se forum održi, za portal ionako nije bitno…

Mislim si da ćeš možda bar jedan pametan post nekad napisat, ali nikako i nikako, nonstop bubaš neprovjerene informacije, imaš potpuno krive pretpostavke . Još si uvijek u borbi s partizanima i komunjarama i ustašama, žalosno, ali ostao si zatucan negdje duboko u 20 stoljeću…

[quote=“Kečko”]Svako dobro, samo da se forum održi, za portal ionako nije bitno…

Mislim si da ćeš možda bar jedan pametan post nekad napisat, ali nikako i nikako, nonstop bubaš neprovjerene informacije, imaš potpuno krive pretpostavke . Još si uvijek u borbi s partizanima i komunjarama i ustašama, žalosno, ali ostao si zatucan negdje duboko u 20 stoljeću…[/quote]Svi su moji postaovi pametni al ti to neznaš pripoznati. Na kraju krajrva kažu IBM-ovi testovi da san natprosječno inteligentan. Al ti mi to neznaš pripoznati. Znaš li ti sinko da san ja u tom 20. stoljeću koje spominješ spada među 5 najjačih sistemaca? I usput, moji su bili partizani, prvoborci, spomeničari…

Legendo!

Btw, wtf su spomeničari?

Sry ekipa za OT, ovo je bilo jače od mene :slight_smile:

Spomeničaru Gigolo Legendo !!

Nositelji partizanske spomenice 1941.

Moji su bili spomeničari 40/41 i 91. A oba dida su mi bili austrougarski vojnici.

I tako završi jedna era…

:rotfl:

A prije toga, jesu li tvoji bili autonomaši ili su se borili za Mlečane?

[color=“White”].[/color]

Zaboravija si Napoleona. Vidi se da si Bosanac. Moji su bili protiv spomenutog. Po materi i čači san iz čistih hrvatskih familja i svi moji uključijući mene su gledali samo hrvatske interese. Mi smo dobri Hrvati, nadasve časni i pošteni. I niko mi se u familji nije okoristija od hrvatstva. Prepošteni smo za to.

Nadmudrio si me.
Preskočio sam Francuze jer sam na tvoj odgovor za Mlečane, ma kakav on bio, htio reći “kada Mlečani nisu posezali za Srbijom” :slight_smile:

[color=“White”].[/color]