Webmajstori na novoj forum skripti!

Ja ne vidim nigdje pm http://upload.slike.com/slika?image=1381863274-892-x-484px-4556717896_pre.png

Evo danas sam razgovarao sa jednom potencijalnom strankom. Kaže čovjek (i u pravu je) ako u prvih par sekundi se ne može snaći, dalje više niti ne gleda nego ide dalje.
Daleko od toga da ću se sad izbrisat i nikad više neću posjetit forum, nego želim reć kako je grupirano van svake logike, i vrlo je nepregledno. Primjerice ako odeš na “Kategorije” (na koje niti ne mogu trenutno otić dok pišem ovu poruku jer nemam nigdje mogućnosti pregledat sve kategorije, a ako i mogu, ne mogu ih nać gdje su), grupirane su u kvadrate, naslovi su iste veličine kao i ostatak teksta, ali u nekakvim obojenim kvadratićima te sve izgleda šareno i - nepregledno. Prije mi je trebalo par sekundi da nađem neku grupu (kategoriju) sam mi treba desetak sekundi jer su jedna pored druge i moram više “šarat” pogledom po ekranu… Pišem poruku, u drugom prozoru mi se prikazuje ista ta poruka (zašto?), itd…
Ni ne znam jel ovo forum, news grupa, mailbox, koji vrag…

  • Sviđa li mi se?

  • Da, ako ne moram to koristit.

  • Sviđa li mi se kao korisniku koji pokušava doć do neke informacije?

  • Ne, jer je nepregledno i nemogu doć do informacije na lagan i brz način kao što sam prije to mogao.

Al je*i ga, ako webmaster kaže da će to tako bit, onda nemam izbora osim gunđat :frowning:
Na, više ni smilia ne mogu stavit normalnog (iako unesem KLASIČNO : ) )
Nonsense.

2 Likeova

Klikni na to prvo, moram dodati prijevod za te stavke…

Čini se da propuštaš one dobre stvari… evo primjerice, da bi mi se prikazao ovaj tvoj post, nisam trebao refreshati topic nego se sam “ubacio” unutra, sekundu nakon što si ga ti poslao. To je ogroman doprinos preglednosti i funkcionalnosti. Tako će ama baš svi community sajtovi funkcionirati u budućnosti, ne možeš se boriti protiv toga.

Napominjem opet i da je forum u beta verziji, dakle daleko od onoga što će biti za godinu ili dvije. Nove stvari i poboljšanja će se dodavati brzinom munje, dok će vBulletin i ostali software iz 90ih lagano odlaziti u povijest…

1 Like

Ovdje ti je sve pregledno što se tice kategorija, klikni samo na “Kategorije”

kliknem na prvo i prebaci me ovdje http://goo.gl/RcKoDt

“Pišem poruku, u drugom prozoru mi se prikazuje ista ta poruka (zašto?)”

Pa to je super stvar, ne kuzim zasto ti je to lose. Sad, ako pises obicne poruke, nema neke razlike, ali u temi gdje je potreban upis koda, slika itd. nema bolje stvari nego pregled unaprijed kako ce sve to izgledati jednom kada objavis. Uostalom, mozes samo kliknuti na “« sakrij pregled”

1 Like

Kad kliknes na neciji profil pise da nedostaje prevod za
[missing “en.user.show_profile” translation]
[missing “en.topic.filter_to” translation]
tako da vidite da ispravite to

1 Like

Sta nemas ovako?

http://pbrd.co/1gidm5l

Ispravim kasnije, treba rekompajlirati bazu kako bi se promjene osvježile, pa ako ima još gdje kakvih nedostataka s prijevodom, javite.

@steelmaiden trenutno se ne mogu uploadati slike (radi ranka).

Ako ništa drugo, forum je daleko moderniji. Šta se preglednosti tiče sve što san tražija i naša san u par sekunda. Sve je pregledno meni na kasi koja je 1024x768, kako vama nije. Jedino šta mi je pisalo nakon reseta lozinke da san logiran, a nisan bija. Onda san se iša ulogirat, pa nije uspilo, a nikakvu poruku nisan dobija.Tek je treći put uspilo.

Dajen ocjenu +4.

1 Like

nemam :confused:

prijedlog da se makne minimalno obih 20 znakova?

@edog @apazinjan Sad sam se sjetio da novi korisnici ne mogu slati PM, linkove i uploadati slike. Novi korisnik prestajete biti nakon što izvršite sljedeće radnje:

Prijedlog odbijen, ne želimo hrpu neinformativnih postova :smile:

Da, čini se da postoji bug s loginom, potražit ću kasnije rješenje.

nekad i jedna rijec bolja nego tisucu postova, al nema veze. ajde bar je pm. rjesen

1 Like

Super, sad radi.

Ako niste znali, mozete sliku samo drag’n dropat sa kompa :slight_smile:

1 Like

Nice :).

Post mora da sadrži 20+ znakova. Možda da stavite 5?

Isto tako i link na sliku ili youtube video se automatski embeda u post.

1 Like