Webmajstori na novoj forum skripti!

Mala zamjerka pri pisanju poruka na smartphoneu, kad se otvori prozor i tipkovnica budu jedno preko drugog pa nevidiš to pišeš…
A ostalo ok, iako se stavljam među nostalgičare :-/

Napravit cemo mobilnu verziju uskoro.

svidja mi se nova srkripta, malo sam imao problema u pocetku, posto nikad nisam koristio forume sa ovom skriptom , pa dok se snadje covek. A najvise mi se svidja ovo ucitavanje, to je za forume mnogo dobro da ne moraju ljudi da klikcu da bi skocili na neku stranicu ovako se sve ucita odmah.

Ma klinac se sve učita odmah… lakše je kada imaš stranice… i knjiga ima stranice :stuck_out_tongue:

Još se sajt nije stavio na staru domenu.

Ma vidi, bogati, malo je bolje nego lani. Već liči na forum. Ali ni izdaleka tako dobro ko šta su phpbb forumi!

vidi gigolo. nego sto je reklama na ovoj poziciji ispod posta, a ne sa strane?

To je do novog update-a, rijesio sam taj problem, ako primjetite jos koji, prijavite ovdje, ja sam ih vidio sada par, sredujem.

Evo ispravih sve greske koje sam uocio, ako jos tko uoci da nesto u dizajnu ne valja, report here.

Vidim popravljeno za mob ovo je odlicno

Ako se ne varam prije je bio neki hover na linkovima?
Govorim o početnoj stranici i popisu tema.
Sad je dosta monotono.

U pravu si, nisam sto posto siguran koja je boja bila na hover, dodao sam plavu koju drugdje koristimo.

Još uvjek se preklapaju mobilna tiokovnica i prostor za pisanje, pa doslovno pišem napamet…

Jel moguće napraviti redirect na temu, css… koja bi radila na Android Dolphin browseru. Koristim zadnju verziju browsera i javlja mi da ovaj forum ne radi.

Sta je neki redizajn u tijeku ili vam se nesto gadno poremetilo. Stranica mi se raspada na kompu.

Hmm kod mene je sve ok. To mi se znalo dogadjati nakon korištenja Admin dijela, no refresh bi to riješio.

Pitanje voditeljima, kad pokušam postati odgovor u temi kaže da nemogu više od tri odgovora, ima neki način da pređem taj limit ?

Hvala

Damir

Sad bi trebalo biti ok. Spam protekcija za korisnike koji nisu puno pisali po forumu u zadnje vrijeme :slight_smile:

Cool, thanks.

I kad sam vec u ovoj temi moram pohvaliti forum skriptu :smile: , lajkam

Ako je meni ovo sada nepregledno, kako je tek bilo prije? Funkcionalnost je ok, ali se na izgled ne mogu naviknuti. :slight_smile:
P.S. Lijepo je kad nakon 11 godina vidiš kraj imena “novi korisnik”… :smiley: