Webmajstori na novoj forum skripti!

Čini mi se da ima bug kod privatnih poruka.
Kad u svom profilu klikneš na “Neporočitano” pa nazad na “Sve” ili “Moje” ne prikazuje se ni jedna poruka.

Kako ja da saznam koji mi je Email na onom starom forumu bio?
Znam user name ali nema sanse da se setim koji mi je Email i sada ne mogu da udjem na moj profil nego sam otvorio novi.

Koji ti je stari username?

username mi je bio brzi

Ok, poslat cu ti email na privatnu poruku.

Čisto me zanima za koliko % je niža posjeta nego na staroj skripti? Ja npr prije sam znao i po par puta dnevno ići na forum dok ovdje dođem svaki drugi dan…

Ja sam se mnogo duze zadrzavao na starom forumu, ovde udjem vidim jel ima nesto novo i izadjem, dok sam tamo stalno nesto listao…

Kod mene bas suprotno, puno vise citam od kada je uvedena nova skripta.

takodje :slight_smile: meni je ovo vrh jednostavno uvek lepo obavestenje kad neko komentarise ti post vrhunski

Posjeta je ostala ista, no povećao se broj postova i vrijeme koje prosječan korisnik provede na sajtu. Skripta će se i dalje mijenjati, još uvijek je u beta fazi.

Jedino mi je super sto je dobar dizajn na smart phone-u… super sto je u beta fazi jer treba jos promjena, bar ja mislim tako…

Da li moze da se napravi opcija pored naziva otvorene teme da npr mogu da oznacim temu procitanom, ako meni nije interesantna, te na taj nacin da link ucinim svetlijim, kako ne bih otvarao svaku temu da bi je oznacilo da sam procitao sve poruke. Na taj nacin bih lakse pratio teme koje me zanimaju i manje trosio vreme.

kad bih poljoprivredni forum prebacio na ovu skriptu, za koji dan evo traktorskih prosvjeda :slight_smile:

3 Likeova

Fina promena, lepo sve izgleda, na prvi pogled previše komplikovano, ali samo na prvi pogled. Fini efekti, moderno, sa dosta korisnih opcija (sažetak teme, odgovori na odgovore itd), sve u svemu prijatno i lepo osveženje starog foruma, treba malo vremena da se navikne ali sve je to okej :frowning:
Jedino volim kada odem na početnu stranu foruma da vidim - forum, sa kategorijama, tako da mogu da udjem tamo gde želim, a ne listu razbacanih “novosti” i kojekakvih tema koje me ne zanimaju…

Edit - Odakle vuče ovaj avatar odjednom, koliko se sećam nisam ga koristio na starom forumu? :stuck_out_tongue:

Edit2: Ova skripta deluje jako zanimljivo, ali ne vidim nigde na njihovom sajtu neke instrukcije za instalaciju, niti paket koji treba preuzeti, vidim da ni kupovina softvera nije moguća, ili sam nešto permutovao?

Edit3; haha, got it! :stuck_out_tongue:

1 Like

Da li netko zna kako izbrisati poruke

Predlazem da se na forum uvede neka oznaka za korisnike koji su rizicni za suradnje i tako to …

Skoči na ovaj post:

Preglednost -500, brzina i dizajn su dobri…

Forum skripta ima potencijala. Brza je, ne opterečuje toliko posjetiteljevo računalo. Na tabletu i mobitelu se vidi relativno ok. Od stvari koje mi se ne sviđaju, odnosno fale mi je ‘Označi forum pročitan’ i ‘Označi sve forume pročitanima’. Bilo bi također dobro da promijenite da po defaultu prati postove koje je registrirani član pročitao u recimo da prati one na koje je pisao. Znam da ima u postavkama (nisam obratio pažnju ima li baš na neodgovorene, ja isključio). Da nisam kupio forum skriptu stavio bi ovo i kod sebe jer smatram da ima potencijala.

jedna od boljih skripti za razliku od forum.hr ovo je 1000 puta bolje