Webmajstori na novoj forum skripti!

Mozda i ovo malo popraviti , http://prntscr.com/4a323p :smiley:

Vidi se al ne toliko .)

1 Like

Sta je sad ovo? svaki mlao je forum nedostupan. Moilim za ozbiljnost novog vlasnika, jer steta je da ovaj forum umre nakon tolikih dugih godina postojanja.

4 Likeova

Stvarno je steta.Skoro svaki 3 dan forum je down.I bilo bi dobro da se moderatori malo vise aktiviraju, vidim tu jedino apazinjana da nesto radi.Previse vidjam “gluposti” iz dana u dan na forumu, tako da bi bilo dobro da se to malo reducira.
Kao sto sam rekao skripta je odlicna, samo malo vise paznje da se posveti ovom forumu.

Vjerujem da @steelmaiden ima novca za dobar host samo mozda ne zna da ima problema sa padanjem sajta, nisam ga dugo vidio na forumu :’( …

Ma on negdje toca noge u moru, jebe se njemu za forum. :smile:

2 Likeova

hahahahahah to je najvjerovatnije :smiley:

Ljudi ja msm da bi bilo lijepo uraditi neki chat na forumu , ono prikazuje ko je online na forumu i da mozemo grupno chat’at i ono privatni chat :slight_smile:
msm da bi to bilo veoma dobro,

  • .unikatnost (nijedan forum to nema)
    .Privukli bi više članova jer bi imali zanimacije više
    Zanimljivije bi bilo svim forumašima više bi bili aktivni na forumu siguran sam :wink:

To vec postoji samo jos nisi shvatio izgleda :wink:

:o pojasni malo (20 znakova)

Sam forum funkcionise na sistemu chata sa trenutnim refresom.

Inace mislim da je chat losa ideja posto ovo nije neki fun sajt ili neka vrsta drustvene mreze, niti cemo da se muvamo medjusobno niti cemo da pricamo o ko zna kakvim stvarima izuzev stvari vezani za internet i poslove (ozbiljne teme) tako da chat nema bas nikakve poente.

Ovo je poslovni i ozbiljan forum i kao takav je dobar (mada jos tvrdim da je bila bolja stara verzija ali ok).

Mislim da bi bilo dobro da se nekako napravi restrikcija,da novi korisnici ili npr. korisnici sa manje od 100 postova ne mogu postati u sekciju OGLASI.Kako je krenulo WM Forum ce preci u Oglasnik.

Sviđa mi se ova nova promjena. Doduše, kada stisnem na obavijesti/poruke piše mi: [missing {{link}} value]

Opet se neki vrag promijenio. BIlo mi je bolje ono prije sad se vise ne mogu snac nikako.


Mozda da malo ovo sredite, nista se ne vidi :smiley:

Moj prijedlog je da se vrate stari smajlići ili stave neki novi. Ovi trenutno mi izgledaju skroz retardirano :smiley:

pogledaj kada se pokrene neki embedovan video kako izgleda dole u desnom cosku :smiley:
Avatar reply comment i like button su preko videa :slight_smile:

A kako se zove ova nova scripta?

Moze link pa primjer? Hvala

Što mislite truju li nas? Pokreni video iz prvog posta:)