Webmajstori na novoj forum skripti!

“1 osoba je lajkala ovo. Lajkaj i ovo.”

Nije mi drag taj LIKE sistem, a neznam baš ni koliko je potreban ovdje

Nisam uspio naći gdje mogu staviti potpis, da li je to moguce na ovoj skripti?

Njime će se određivati rang korisnika… nešto slično reputaciji sa starog foruma. Također, želimo izbjeći formalne postove tipa “hvala”, i njih zamijeniti s lajkom. U budućnosti će puno funkcija biti povezano s tim, tako da ćemo lajk funkciju sigurno zadržati.

Mislim da toga nema, a osobno mi je i drago, posto se to samo abuse-alo.

1 Like

Uf što je to dobro, pa nisam na chatu, nego na forumu :slight_smile:

Evo, veli pazinjanin da “samo klikneš na <<sakrij pregled” i nema više tog prozora.
Pa nisam ga ni htio u startu, koji k*rac se uopće pojavljuje? :smiley: (evo opet, ja stavim : D a on meni neki glupi smajli)

Ne razumijem, koji kuac će onda i googlovi i dizajnerski standardi, kada ono što i google i dizajneri “tjeraju” nemaju blage veze sa “user firendly-nessom”.
Sorry, meni je ovo zbunjujuće i razbacano.
Međutim, mišljenje je kao i šu
ap - svi ga imaju i samo njima je to vrijedno. :slight_smile:

A ovih sitnih bugova što ima, to ne treba uzimat za zlo jer je to očekivano da se desi (protiv tog nemrem ništa reći)
U biti ni nemrem nać ikakav bug, jer ne znam jel ovo sve skupa tak zapravo i treba izgledat, ili je sve to skupa - veliki bug… :smiley:

Signature je izbačen, postoji eventualno polje “O meni” koje je vidljivo unutar svakog profila, a kasnije se možda bude i na drugim mjestima integriralo.

Ovo o meni mi se sviđa a signature ako bude ok a ako ne opet ok nista ne propustam :wink: Isto tako mi se svida sto mogu citati nove postove svako malo

1 Like

Jos jedna dobra promjena, sad kada zelis citirati nekoga, ne moras citirati cijeli post. Oznacis dio teksta koji je relevantan i klik na “citiraj odgovor”.

2 Likeova

Vidim integrirana je podrška za smartphone, ako neko čita forum tako…zgodno!

Otvorija san stranicu u responsive viewu u Firefoxu na 480x320…i posli kad surfan fullscreen i dalje ovaj servira mobilnu verziju…haha :slight_smile:

1 Like

iPhone 5 iOS 7.0.2 isto se forum ucitava lagano i pregledan je

Neznam, meni se ne sviđa, prije svega ne preglednost. Možda se čovjek treba priviknuti, ali očekivao sam više na bolje…

2 Likeova

Ovaj forum je nepregledniji od klasičnog foruma poput vBulletina, ali mislim da nije nužno korak unatrag za Webmajstore. Obzirom da se odavno izgubila masa kvalitetnih korisnika čini mi se da je ovaj potez dobar barem zato jer će doći do brzog protoka poruka i tema.

Kako mogu da dodjem do ove skripte, ili nesto slicno, ali da je php i mysl :smile:

Nikako… na žalost ovako nešto nije moguće u PHP-u :slight_smile:

nemoguce da nije moguce u kombinaciji sa jQuery-em?

Pogledaj kad budes imao vremena i esoTalk predobar je koristio sam ga jos od prve verzije vidim sad su dosta toga izmenjali.

Nisam baš siguran… ne bih se kladio.

Hm, a sto je sa linkovima u googleu?, sada kada izbaci rezultat ne redirekta na post nego na ovu pocetnu stranicu… mozda se varam ali mislim da su webmajstori.net najviše posjeta dobivali od google upita vezanih za web dizajn/programiranje itd…mislim da ce ovo nastetit dosta ako se ne sredi…

Radimo na tome. Postavit će se ili 301 redirect ili canonical urls.

I ovo me ispi*di - ulogiram se, odem na drugi site, vratim se nazad i moram se opet ulogiravat.
Na starom sam bio ulogiran non-stop (klikneš na “ostani ulogiran” i sve ok).

I dođe mi da nogom opizdim u kompjuter kad se spustim do kraja prozora, a onda dolje piše “učitavam…” pa mi otvori još njih, pa taman mislim da je gotovo, dođem ponovno do dolje, on opet “učitava”…
Ma nabijem ga.
Ili učitaj do kraja, ili me ne je*i sa tim učitavanjem svako malo!
Ako hoću još, daj mi link da kliknem pa da se učitava koliko JA hoću, a ne kako se njemu sprdne, jer ne znam gdje je kraj i koji je ZAISTA posljednji unos.
Užasno iritira.

Svaka čast na trudu, al proizvod je za ku*ac.