Webmajstori na novoj forum skripti!

Stranica mi se na mobitelu ucitava uzasno sporo.

Kome se ne sviđa može koristiti staru skriptu :smile:
http://www.webmajstori.net/forum/tags/tutorial

1 Like

Ovaj Adnow banner vam otišao u overflow scroll (x, y).
Firefox 43.0.1

2 Likeova

Hvala na prijavi, ispravljeno.

Super je!

Jako kvalitetan i pregledan. I to najvaznije , u modernom style.

Svaka cast, radujem se dugom druzenju. :smile:

Ja također to primjetio!

Na mobitelima pise “wordpress” - if you know what I mean :wink:

Ne bi bilo loše da se promjene nickova automatski bilježe u neku od tema u kategoriji OBAVIJESTI.

Ima li nada da se u ovu skriptu udahne malo života? Sterilna je do bola. :smile:

2 Likeova

Meni je sama mogućnost mijenjanja korisničkog imena od strane samih korisnika neprihvatljiva. Čemu služi? Ko će svaki put ići u povijest korisnikovih objava da vidi o kome se radi? Niti jedan (ozbiljan) forum ne dozvoljava promjenu nicka od strane korisnika, a za to postoje i valjani razlozi.

Bump, @steelmaiden . :slight_smile:

Ili zabrana mogućnosti da korisnik sam mijenja nick ili logirati sve promjene.
Od te opcije nikakve koristi. Ako će netko htjeti promjenu, postoji uber moderator koji će to moći odraditi.
Ja sam za zabranu.

1 Like

Slazem se da nema smisla da korisnici sami mogu mijenjati username. Ta je opcija sada onemogucena.

2 Likeova

Odlično

I sada hoću ubaciti smajlića, kada opet izleti ova katastrofa od smajlića. Jel se može to srediti da imamo normalne smajliće? Ove nitko ni ne koristi jer su ružni do bola.

I uz korisnika treba pisati barem osnovno - datum registracije (nadam se sa starog foruma) i broj postova. Klikanje da bih vidio te podatke mi živcira. Sad bi ubacio smajlića da su mi oni stari…

2 Likeova

To nije na meni da mijenjam, no sto se mene tice meni su trenutni smajlici simpaticni.

Nema do starih smajlića… :zubo: :top: :smiley:
Em što sam ih znao na pamet bez da moram klikat, em su mu bili simpa. Ovi su svi jednake boje, skoro isti, sterilno uškopljeni
Ah… neme veze. Ako može Ok, ako ne opet OK. :zubo:

1 Like

Samo mala obavijest, vise nije nuzno imati barem 20 znakova u post-u. Cilj tog nekog minimuma je da potakne ljude da pisu sto opsirnije/detaljnije postove ne to se na kraju svelo na to da vecina samo doda random text na kraju kako bi presla minimum.

Eto, sada toga vise nema, ukoliko se ovo pokaze kao krivi potez ili budete zlocesti lako se moze vratiti :smiling_imp:

5 Likeova

Hvala :slight_smile:

Bravo

Eh jos da se vrate pravi datumi registracije i bilo bi sve u full-u.

Inace Emoji su ok, sta im fali :v:

I da vrate orginalnu domenu i da vrate reputaciju i da vrate stare smajlice, onda bi super bilo.

cc može i stari forum :wink: Ajmo peticiju pisati :wink: