Webmajstori na novoj forum skripti!

Yep, ako treba negdje potpisat, tu sam :zub:

I još bi bilo super da se negdje može vidjeti država iz koje je član.

1 Like

E ta ti je dobra, nebi to bilo loše

2011.i razmak formatira u 1. :open_mouth:

Jbg. to je problem u markdown-u. Savjetujem ti da koristis “Preformatted text” opciju:

2011. neki tekst.

Stvarno ona tema je prije bila bolja i sve treba nešto napraviti da se zna tko je tko više manje kao na internetzarada forumu.

Hah ovo ako ukljucis da pratis neki board ti onda dolazi gore notifikacije, u prvi mah tesko razlikovati od licne poruke.

E ajde maknite ove natpise pored username ili nam barem omogucite da ih sami uredimo. Jer neko se zajebavao i sad je to tako ostalo. Ne treba mi da mi pored username stoji “micika” ili “radi na kranu” ili “ljube mi muda” i slicne gluposti.

To se može maknuti, ali bolje je da toga uopće nema.

Na SitePoint forumu su ti natpisi predstavljaju neki vid “Levela”, bilo bi fino da se i ovdje isto uradi.Eto ne znam.

Ima još puno tih sitnica koje mi se ne sviđaju. Par brzinskih - generička slika je promašaj. Točno vrijeme objave posta. Nema osnovnih podataka o članu - broj postova, datum reganja, lokacija.

Mislim da bi bilo dobro da se neda neki vid reputacije na forumu… Nesto tipa stackoverflow schema

Vama je kao i meni jasno da @steelmaiden boli kita sta bi mi kao korisnici htjeli i volje vidjeti na ovom forumu i da 99% zahtjeva ili ideja i prijedloga nece biti prihvaceno, pa cak niti o njima konstruktivno raspraviti. Tako da mi mozemo svirati ■■■■■ tu od jutra do sutra ali nikakve nam koristi od toga.

Da parafraziram jednog pevaca:
“Zelimo forum bolji
al’ pusta nam zelja
nema nista clanovi
od vaseg veselja”

Nema gorega od vbulletin tipa foruma gdje vizualno 90% sadrzaja gledaš neciji proljev kao flash signature, ogromne avatare, posvete, badgeve, hrpe zvjezdica i ostalih tipova debilnih reputacija (osim ajde stackoverflow repa koji je vizalno tip top). Gomila nepotrebnog smeca ako se mene pita.

Ako te netko zanima klikni i odi pogledaj na njegov profil, nepotrebno je da gledam to na svakom postu iznova.

1 Like

Novi sam član i meni je ovaj Discourse osvježenje. IP Forum koji administriram proteklih 9 godina je postao sve gori i gori. Nakrcan je sa svim i svačim, a zaboravili su na jednostavan KISS rule.

Rado bi migrirao forum na Discourse, ali to neće ići bez njihovog clouda.

Stvarno mi ova skipta sve više ide na kufer.

Kaj se stvarno ne može isključiti retardirano ograničenje od 20 znakova u privatnim porukama?
Pa nemojte me batje da ne može. Ako nekome hoću poslati poruku “OK” onda me nemojte maltretirati s nekakvim ograničenjima!!!

Ova skripta pokazuje veliki nedostatak kod velikih topica. Upravo listam ovaj, preko 450 poruka, iskrvariš dok ne dođeš na kraj. Možda ima neka fora, ja je ne znam, ali listanje po stranicama mi se čini vrlo elegantno i jednostavno.

Pa kliknes na ovaj broj poruka meni je sad 456/456 i ides bottom :smiley:

@trnac

Jeeeeee, to je to TNX

Još sam da mi netko kaže kako da se riješim ograničenja duljine PRIVATNE poruke…

To ovisi o forum adminu koji je namjestio min i max broj charactera po postu. Dakle mogao bi spustit na 2 kao minimum, da možeš pisat ok :smiley:

Prije bih rekao da je neki default kojeg se svi boje promjeniti.