Webmajstori na novoj forum skripti!

Ovu bijelu temu moram gledat sa sunčanim naočalama.

2 Likeova

Jel ovo pao snijeg po forumu? :smiley:

proveo sam sat vremena na blackhatworldu i onda dosao ovdje, mislio sam da sam oslijepio

Meni je ovako tri puta bolje, samo bih malo izrazeni logo uradio, sto se boja tice.

Zasto ne napraviš wmforum aplikaciju za android ??

Trosenje novca, vremena i ostalih resursa potpuno bespotrebno :slight_smile: Na mobitelu forum izgleda odlicno.

2 Likeova

Sto se mene tice, moze ovako da ostane, ili eventulano mala razlika u boji pozadine i postova, neka blago sivkasta, jedva primetna.

@steelmaiden ubaci neku nocnu themu, ovo iskopa oči :smiley:

Mislim da je i vise nego ocigledno, vrati nam staro :smiley:

Baš… ne volim te flat teme i još bijele. Meni iskreno smeta previše bijela. Izgubila se forma.

Bijela nula bodova. Prebijelo, bole oči.

Treba forum preimenovati kupujem / prodajem fb stranice :slight_smile:

3 Likeova

Evo jedan problema s forumom koji bi bilo lagano ispraviti.
Kod korištenja pretrage svaki drugi rezultat je nečitljiv.
Kod svakog drugog rezultata su bijela slova na bijeloj podlozi.

2 Likeova

Zaplavi mišem pa se da čitati. Inače je ova skripta u spolnom penisu. tribs je pod hitno minjati. Npr. pblang koji sam ja koristija na jednom forumu. phpbb je najbolje rješenje. Onda problem je šta je na engleskom. stavite španjolski ili slovenski. Prolazi i talijanski i francuski. Barem kod mene a nadam se i kod većine članova. Ruski je po meni najbolje rješenje… Triba staviti moderatore koji ne dosađuju sa dosadnim privatnim porukama. Meni stalno stižo opomene. Ako se ponovi biti će sankcija! Predlažem potpuno ukidanje privatnih poruka. I jedno pitanje, koliko love moderatori dobiju za slanje privatnih potuka? Nebi ih oni toliko slali mukti.

2 Likeova

Nije pametno prekidati terapiju koja vam je prepisana.

1 Like

Hvala ti Kreš0 na postu, :blush: to što opisuješ se događa kada klikneš na “show more“, prije toga je tražilica u potpunosti funkcionalna a i ovo će biti rješeno, radi se na tome. :wink:

I Davor je bio duhovit u postu ispod, hvala i njemu, :blush: a poseban pozdrav svima koji ipak koriste forumsku tražilicu (jer, to je prava stvar), pogotovo prije nego što će otvoriti neki novi topic. :+1: :o:

Pa kakve to ljubavne poruke saljete covjeku… hahaha, a meni nista…

Kad si ti dobar Forumaš Daddas, ali piši ti prvi pa će ti se odgovoriti. :blush:
Davoru nisam pisao ja, malo mi je i lakše sad kad prijeti sankcijama, ali ipak nije u redu, he he. :smile: :o:

Mislim da bi trebali probat stavit slovenski ili barem spanjolski, mozda bude bolje. Ako ne zauvijek odna razmislite za prvi april.

3 Likeova

Priznajte samo kolko novaca dobivate za slanje uznemiravajucih poruka.

3 Likeova