Webmajstori na novoj forum skripti!

Izgleda da @c3po ne dobije nista… Mozda je vrijeme da se pobuni da i njemu dadu neku kintu…

nije c3po. Najdosadniji je mrcina. Odakle mu toliko energije. Sigurno je dobro stimuliran.
Uostalom šta to znači “mrcina”?

Recimo kad ti posalje puno spam poruka, ti mu kazes da je mrcina jedna.

5 Likeova

Davor Against the Machine

2 Likeova

+1 (Post must be at least 20 characters)

1 Like

Ja sam se navikao na ovu forum aplikaciju i kontam da je bas dobra. Ne mogu vjerovati da sam favorizovao nesto drugo.

+1 i od mene za ovu forum skriptu. Jedini forum koji pratim a da ima mobilnu verziju i da ne moram na mobu povecavat da bi nesto kliknuo…

3 Likeova

Koja je uopce ovo skripta?

Discourse.

Ovo je privremeno ispravljeno, sada se može pročitati.

2 Likeova

Ključna riječ je sad crne boje i teško se vidi jer je pozadina tamno plava, a sav ostali tekst bijele boje.

Hvala @kres0 na feedbacku :slight_smile:

Ključna rijač mojeg posta je

Nažalost, ima još hrpa takvih sitnica što se treba ispravit… A kako jedan dio CSS-a izmjenim na drugoj stranici mi je obrnuto, pa sam sada stavio ovako dok ne ulovim vremena da se sve sitnice ne “upicane”. :slight_smile:

ne znam na koju temu bi postavio, pa možda ovdje da pitam, pokušavam odradit Send Password Reset Email ali mi ništa ne stiže na mejl. iz nekih razloga me je izlogovalo na telefonu sa wmforuma, a pojma nemam koja mi je šifra. na laptopu sam ulogovan normalno.

Spomeni @c3po, @mrcina i @steelmaiden pa da brže reagiraju . Vjerujem da će riješiti. Vidim i ja neke promjene. Može biti do toga.

Pogledaj sada inbox dali si dobio mail (naravno i spam foldere checkirati).

da sve sam ispregledavao na mejlu i nema ničega ni ranije ni sad

edit: pardoniram. nađoh, samo ne znam gdje je bilo. nađoh preko pretraživača

edit još jedan, ne nađoh, to je bio pasword reset iz 2016

prije par dana mislim prekjuče je wmforum bio nedostupan neđe oko lupam 3-4 izjutra na ne dug vremenski period i poslije toga mi je tražilo da kucam šifru na telefonu

Koji mail poslužitelj koristis? Tipa Gmail, Zoho, Outlook…? Jesi se pokušao ulogirati preko Fejsa ili Googla? Mozes li promijeniti lozinku na laptopu gdje si vec ulogiran?

Pokusaj ocistiti cache na mobitelu pa probaj ponovno.

Bio je update skripte prekjucer… Uglavnom security zakrpe…

Meni cas ona stara plava pozadina cas ova nova neka bela.

Mislim da je Filip radio neke nadogradnje proteklih dana. Morati će on ispraviti ovaj problem, jer niti meni ne dolazi mail za reset passworda. Budem ga upozorio na ovaj problem. @steelmaiden

Igrao sam se s CSS-om zadnjih pola sata jer mi se jedna tablica unutar inboxa se prikazuje jako loše, pa se zato dešavao povremeni white background. :slight_smile: To je riješeno sada, nadam se da izmjene nisu napravile neku štetu drugdje ali i to ćemo ispravit.

EDIT: Tek sada vidim da se Filip javio već a ja mu šaljem poruke, haha :smiley:

1 Like