Webmaster.ninja - novi besplatan alat za uspješne webmajstore

Vidim da ste ubacili i notification o broju backlinkova. Predlazem da ubacite i mjerenje DA, PA ili DR (ahrefs) brojki pa da nam javlja na email kada se dogode promjene. Ako uopće postoji tehnička mogućnost za to…

2 Likeova

Vjerojatno ne bi bilo jako tesko, ako je samo to u pitanju. Ovisi o sposobnostima programera.

Nazalost, sve majice smo podijelili. Obecali smo ih 10 (pise u prvoj objavi), podijelili 20 (bili smo spremni za veci interes), tako da vise trenutno nemamo.
.Ba nastavak nismo integrirali do sada zbog malog broja korisnika. Ako se to promijeni dodat cemo ga.

Jesmo, ali ne radi najbolje i nismo sigurni koliko i u kojem obliku ce to opstati. To se nadovezuje i na problematiku oko DA, PA brojki. Nas alat je besplatan, a Ahrefs i slicni servisi su jako skupi i strogi. Nadamo se da cemo u nekoj kasnijoj fazi naci dobro rjesenje.

Masu besplatnih sajtova ima DA PA checker od MOZ-a i sumnjam da oni placaju za API ali ne znam ni na koji nacin onda dohvacaju podatke.

Primjerice ja cesto koristim ovaj alat kad zelim provjeriti vise od jednog url-a odjednom https://websiteseochecker.com/bulk-check-page-authority/

Pa bas od Moza smo mi testirali za backlinkove.

Evo iz nase interne komunikacije.
“Free access allows for one request every ten seconds, up to 2,500 rows per month”
The cheapest paid Moz plan is: $250/mo for 120k rows per month
(https://moz.com/products/api/pricing).
“A row equals all URL metrics data returned on a specific URL, or the count of links, top pages, and anchor text returned for those calls.”

Znaci, vjerojatno koriste tu free verziju, do “2500 rows per month”. Iako, mene osobno MOZ backlinks counter nije odusevio, jer je u par situacija brojka bila totalno drugacija od Ahrefs / Semrush. :man_shrugging:

Moguce da onda koriste tu free verziju.

Ali ja bi radije taj free access onda iskoristio za ocitavanje DA i PA brojki koje mi puno vise znace od broja backlinkova. Broj backlinkova mi u principu ne znaci nista, vec njihova kvaliteta koja bi trebala biti prikazana u ovim ostalim brojkama.

DA od MOZ-a i DR od Ahrefsa mi sad dodju kao zamjena Googlovom PR-u na kojeg su mnogi od nas navikli :slight_smile:

1 Like

Pozdrav webmajstori!

Nismo se dugo culi, pa sam odlucio napraviti jedno krace javljanje kako bi svi bili sigurni da alat i dalje uredno radi i da radimo na unapredjivanju webmaster.ninja.

Isto tako, imam i jedno pitanje. Pripremamo stickere za korisnike Macbook laptopa koji imaju pozadinsko svjetlo. Koja od ove dvije opcija vam se vise dopada?

Imajte na umu da se opcija 2 lakse aplicira odnosno ljepi zbog jednostavnijeg stickera.

Opcija 1

Opcija 2

2 Likeova

Prvi mi se svida, ali po meni bi bilo bolje poraditi na njemu jer desni dio tj desno oko izgleda zbunjeno, vidim da ste isli na velicinu loga, ako idete praviti bolji logo onda ce izgledati manji.

Kada netko gleda pita se koji je ovo sticker, sto je na njemu, ovako kad je manji barem znas sto je. Samo pogledati svoj logo crte i sjene. Sada je ovo vjerojatno skuplja opcija, ali ovi primjeri gore mislim da je bijeli dio izrezan, mozda da ima cijeli sticker prekriven, znaci gdje je izrezani dio, staviti crte i sjene :slight_smile:

Mozda glup post, ali… :slight_smile:

Pozdrav svima jos jednom.

Danas se javljam jer imamo novi besplatan alat. U suradnji sa Flippom smo napravili alat za procjenu vrijednosti web stranice (website valuation tool).

Sa manjim sajtovima alat nije toliko precizan, ali radimo na tome. Isto tako, ako imate web stranice vec dodane na website manager, u buducnosti ce njihova valuacija biti jos brza.

Slobodno se javite sa komentarima i prijedlozima.

2 Likeova

Probao sam, nije losa stvar. Fino to radi.

1 Like