WebMedia.hr iskustva?

Pozdrav webmajstorima!

Tražim neki dobar i povoljan web hosting. Naišao sam na WebMedia.hr hosting i izgleda mi dosta dobar. No zanimanju me iskustva iz prve ruke, pošto izgled i prvi dojam nerijetko varaju.

Čitao sam ovdje na forumu da su neki ljudi preporučili strane hostinge i da su imali dosta negativnih iskustava sa domaćim, tako da se i tu dvoumim što uzeti.

Dakle, iako me primarno zanimaju iskustva sa WebMedia hostingom, dobrodošle su bilo kakve preporuke (osim reklamiranja vlastitih firmi).

Hvala unaprijed!

Posluh.hr :doki:

Hostam tamo preko 40 domena…najnaj.

webmedia…lagano gubimo strpljenje…

Poštovani,

Nažalost nisam razumio zbog čega gubite strpljenje s nama?

Ukoliko je došlo do problema molimo vas da nas kontaktirate na naš email ili putem ticket sistema kako bi smo iste što prije otklonili.

Lijep pozdrav,

Webmedia.hr

[quote=“The Ja”]Posluh.hr :doki:

Hostam tamo preko 40 domena…najnaj.[/quote]

E, jesu dodali kakav hosting panel unedavno?

Jeli posluh dodao cpanel na svoje hosting pakete ili se i dalje treba njima obračat kada treba dodat bazu ili pročitat mail i ovisit o tome jesu u volji taj dan odgovorit?
Pa nismo u 16 om stoljeću, danas barem ima za par dolara normalan host sa svim tim opcijama.

Ne kužim kako nekomu posluh može biti naj :neznam:

Imam jedan host paket kod WebMedie, i za sada nemam pritužbi. Imao sam nekih upita i zahtjeva kod njih, i oni su to rješili na brz i efikasan način tako da iskreno ne vidim razlog da ih ne preporučim.

Iako naravno, puno više imam iskustva s Info-ITom, i za sada sve pozitivna iskustva, tako da i njih preporučujem! :slight_smile:

[quote=“sime_zd”]Jeli posluh dodao cpanel na svoje hosting pakete ili se i dalje treba njima obračat kada treba dodat bazu ili pročitat mail i ovisit o tome jesu u volji taj dan odgovorit?
Pa nismo u 16 om stoljeću, danas barem ima za par dolara normalan host sa svim tim opcijama.

Ne kužim kako nekomu posluh može biti naj :neznam:[/quote]

imaju vec neko vrijeme cpanel. Meni su super radi odnosa s korisnicima

Ja sam čuo od frenda to, znam da on nema i svaki put ih mora moliti da mu oni instaliraju nešto.
Od njega čujem jako loša iskustva, nemojte mene uzet za rijeć!

Jednostavno ne vidim zasto pljuvati po necemu sto radi.
Zasto gubiti strpljenje???

Sto se tice webmedie imam samo previse dobro iskustvo. Nemam apsolutno nikakve veze s njima znamo se samo preko mobitela i mail-a.

Imam 5 hostinga kod njih i sve savrseno radi. Prvu naruđbu (kao i sve ostale) kad sam radio, nakon uplate poslao sam potvrdu na njihov mail. U roku od 5 min sam dobio odgovor mailom preko mobitela da ce paket biti aktiviran kroz 10 min. Tako je i bilo. Bilo je to u 21h navecer!!!

Svaki host ima svoju pricu i svi rade po svome ali meni je webmedia bila extra prihvatljiva po cijeni, također usluga i ažurnost +10 :zhuja:

Znam po sebi kad netko nema povjerenja u ne znanju u moj rad i sve ostalo, tako da s ovim postom želim sve najbolje webmedia-i na obostranu korist.

Pozdrav

Nemam običaj komentirati no ovo što se događa u webmedie u zadnja dva dana je užas. Jučer pola dana server nije radio. Svako malo mi stranice idu offline, jednostavno više nemam živaca.

Kakva to firma dozvoli da je server više offline nego online ?

I ti si se regao samo da to napišeš?

[quote=“kezzza”]Nemam običaj komentirati no ovo što se događa u webmedie u zadnja dva dana je užas. Jučer pola dana server nije radio. Svako malo mi stranice idu offline, jednostavno više nemam živaca.

Kakva to firma dozvoli da je server više offline nego online ?[/quote]

Poštovani,

Ukoliko se to odnosi na server koji je imao problema s hardwareom tada ste dobili email jučer i obavijest kroz korisničku zonu da će server biti skinut s mreže kako bi se napravili testovi hardwarea ( nažalost ti testovi traju - minimalno 45 min svaki ) i tek kada su se napravili, uočila greška i otklonila server je pušen online.

Sknut je s mreže oko 18 sati a pušten oko 21 sat u rad i od tada radi bez prekida. Nažalost kao što je i napomenuto u emailu to je potrebno jer ne možemo napamet nagađat što se događa s serverom već moramo nac problem i otklonit ga.

Inace taj server je on line od 24.09.2009 godine te ima godišnji ( službeno mjereni ) uptime od 99,978 % što je i više nego dobro ( barem po nama ).

Nažalost na kvar koji se dogodi s hardwareom jednostavno mi nikako ne možemo utjecati.

Lijep pozdrav,

Webmedia.hr

A inace i ja ovo primjecujem vec 2 puta u ovoj temi.

Zanimljivo u svakom slučaju.

Lp,

Webmedia.hr

Imam mali paket kod webmedije ima par mjeseci, radi sve ok, kad sam trebao neku pomoć oko transfera domene dečki mi pomogli, za sad sve ok s moje strane.

Imao hostove i kod shopcentra i totohosta i njih mogu preporučit bez problema.

Stranice su mi nedostupne duže od 12 sati. Pokušao sam predati ticket no javlja se neka greška i ne dozvoljava nastavak.

Kada se može očekivati da će nam stranice proraditi ?

Hvala

[quote=“WebX”]Stranice su mi nedostupne duže od 12 sati. Pokušao sam predati ticket no javlja se neka greška i ne dozvoljava nastavak.

Kada se može očekivati da će nam stranice proraditi ?

Hvala[/quote]

Poštovani,

Kao što je postavljeno u korisničkoj zoni došlo je do problema s raid poljem te se radi reinstalacija.

Ticket možete predati u korisničkoj zoni i na njega će te odmah dobiti odgovor.

Uz to kolege su dostupne na chatu konstntno.

Lijep pozdrav,

Webmedia.hr

Al zato će Vam google svima slati više posjeta, jer su Vam stranice na serveru u Zagrebu.

Ekipa koja se rega za jedan negativni review,

Što ne autsorsate to na indijce koji za par centi nahvale ili poseru firmu u beskraj.

To vam možda prolazi na forum.hr

samo najbolja iskustva.
subjektivan sam jer su mi klijenti ali i hostam kod njih i mogu reci sve naj.
u tom poslu problemi su normalna pojava,bitna je reakcija na njih i tu webmediji ide cista petica.