WebMedia.hr iskustva?

[quote=“scooter”]Da imam dobra iskustva budite sigurni da bih naveo to.
Kao što sam naveo da webmedia.hr ima niske cijene, što je pohvalno. ALI veliko ALI.
Osim moga lošeg iskustva sa webmediom naišao sam i da su drugi korisnici imali slične probleme kao i ja.
Neću izlazit sa punim imenom i prezimenom jer bi time nanio sebi štetu a već sam oštečen toliko da nikada više neću surađivati sa webmediom.hr pa taman bili još jeftiniji. Opet ponavljam:
niska cijena je zbog loše kvalitete a ja to nisam mogao znati prije nego sam se uvjerio u to. I sigurno nebi webmediu.hr spominjao u lošem kontekstu da nemam ogroman razlog. Ovde se na forumu javljaju ljudi koji imaju probleme ili su ih imali u prošlosti. Webmedia.hr me podječa na nesposobni, spori, nekvalitetni birokratski sustav u HR. Uvijek su u pravu a svi vide da nisu. U tobožnjim ‘opravdanjima’ koje sam pročitao od strane webmedie.hr je suvišno raspravljati jer je njihovim administratorima lakše po forumu lagat i opravdavat se nego uslugu unaprijedit i poboljšat jer samo će zadovoljan kupac ponovno se vratit i kupiti ponešto. Ovako, ko jednom proba, taj ide kod konkurencije.[/quote]

Ajde svi koji to govorite IZNESITE NEKE konkretne DOKAZE!!

Nemojte samo pričati,dokažite to, slikom,videom…
i nemoj da čujem komentar da imam veze sa webmediom,nemam, to mogu i dokazati adminima,ali vam kažem da ovo što se ovdje iznosi uglavnom nije istina!

[quote=“Pixy”]
5. i zadnje forum i postoji da bi se na njemu diskutiralo, razijenjivale informacije,kritike/pohvale itd… itd …[/quote]

Nažalost, na internetu svatko bez ikakvih dokaza može pljuvati svakog, bez ikakvih sankcija.

ni ti, ni ovi jednopostaši niste iznjeli niti jedan dokaz kojim potkrepljujete svoju tvrdnju.
dakle, daj log, daj ss, daj nešto što će napraviti razliku između dječjih baljezganja i konstruktivne kritike.
Ovaj drugi ne želi reć o kojoj se stranici radi da si ne nanese štetu.
hahah pa svašta.

Ovo je čisto pljuvanje konkurencije što može svatko od nas uz malo truda.
a administratori i vaša pasivnost u ovom slučaju je zanimljiva, zapravo znam i zašto je tako ali za razliku ove dječurlije, bez konkretnog dokaza se ne želim upuštati u rasprave.
činjenica je da takvi postovi na ozbiljnom forumu ne bi živjeli niti pola sata.

ja sam imao pozitivno iskustvo sa webmedia.hr. imao sam problem koji je trebalo hitno riješiti, poslao sam ticket, prioritet kritično, i dobio sam odgovor u roku od par minuta.
pohvale od mene.

Na ovom forumu svatko ima pravo iznijeti barem jedan post s pritužbom, makar se prijavio samo zbog toga. Tako i Scooter. Drugi post mu je ostavljen zbog toga što je prozvana strana na njega odgovorila i tako ušla u konverzaciju.

Ovo nije niti prva, niti druga, niti čak bilo koja jednoznamenkasta tema ovakve vrste i moderatori su prilično vični u određivanju granice.

Članovi i čitatelji će znati sami procjeniti vjerodostojnost pojedinih izjava, kako po broju postova svakog sudionika rasprave, tako i temeljem svih iznešenih iskustava, konkretnih navedenih ili nenavedenih činjenica, pa i odgovora danih na primjedbe.

Mislim da na nije bilo potrebno da to iznosim, jer to bi trebalo biti samopodrazumijevajuće za kritičnog i ozbiljnog kupca, ali naveo sam jer je nekoliko sudionika rasprave izrazilo strah da su čitatelji ovog foruma nesposobni samostalno analitički zaključivati. Ja mislim da to ipak nije točno.

[quote=“tsereg”]Na ovom forumu svatko ima pravo iznijeti barem jedan post s pritužbom, makar se prijavio samo zbog toga. Tako i Scooter. Drugi post mu je ostavljen zbog toga što je prozvana strana na njega odgovorila i tako ušla u konverzaciju.

Ovo nije niti prva, niti druga, niti čak bilo koja jednoznamenkasta tema ovakve vrste i moderatori su prilično vični u određivanju granice.

Članovi i čitatelji će znati sami procjeniti vjerodostojnost pojedinih izjava, kako po broju postova svakog sudionika rasprave, tako i temeljem svih iznešenih iskustava, konkretnih navedenih ili nenavedenih činjenica, pa i odgovora danih na primjedbe.

Mislim da na nije bilo potrebno da to iznosim, jer to bi trebalo biti samopodrazumijevajuće za kritičnog i ozbiljnog kupca, ali naveo sam jer je nekoliko sudionika rasprave izrazilo strah da su čitatelji ovog foruma nesposobni samostalno analitički zaključivati. Ja mislim da to ipak nije točno.[/quote]

ne brine mene analitičko razmišljanje večine ljudi ovdje, jer smo uglavnom iz toga posla i kako ti kažeš, možemo razaznati bullshit od korisne informacije.

Prema mojim iskustvima, puno korisnika laika koji žele web usluge, prvo googlaju firmu ili pojedinca kojeg žele angažirati, baš zato što su laici i u ovom poslu teško razaznaju bullshit od korisne informacije.

pa se događa ovo:

http://www.google.hr/#hl=hr&q=webmedia.hr+iskustva&oq=webmedia.hr+iskustva&aq=f&aqi=&aql=undefined&gs_sm=e&gs_upl=24624l24624l3l1l1l0l0l0l0l168l168l0.1l1&fp=6a4e4e36d5c512de&biw=1093&bih=506

i 9. mjesto na čisti webmedija upit:

http://www.google.hr/#hl=hr&q=webmedia.hr+iskustva&oq=webmedia.hr+iskustva&aq=f&aqi=&aql=undefined&gs_sm=e&gs_upl=24624l24624l3l1l1l0l0l0l0l168l168l0.1l1&fp=6a4e4e36d5c512de&biw=1093&bih=506

dakle, kada već forumi imaju ovakvo dobro rangiranje a rasprave mogu i utjeću na prosudbu klijenta, onda bi bilo u redu da kritike iza sebe imaju nešto opipljivo.
slažeš se?

[quote=“innos”]Nažalost, na internetu svatko bez ikakvih dokaza može pljuvati svakog, bez ikakvih sankcija.

ni ti, ni ovi jednopostaši niste iznjeli niti jedan dokaz kojim potkrepljujete svoju tvrdnju.
dakle, daj log, daj ss, daj nešto što će napraviti razliku između dječjih baljezganja i konstruktivne kritike.
Ovaj drugi ne želi reć o kojoj se stranici radi da si ne nanese štetu.
hahah pa svašta.

Ovo je čisto pljuvanje konkurencije što može svatko od nas uz malo truda.
a administratori i vaša pasivnost u ovom slučaju je zanimljiva, zapravo znam i zašto je tako ali za razliku ove dječurlije, bez konkretnog dokaza se ne želim upuštati u rasprave.
činjenica je da takvi postovi na ozbiljnom forumu ne bi živjeli niti pola sata.[/quote]

ma ti si čovjek pravi!

Tako je! Slažem se s tvojim rijecima od a do ž.

Nemaju nikakvih dokaza za to,a administracija ovog foruma ocito to podrzava :frowning:

Slažem se da bi bilo u redu da kritike iza sebe imaju “nešto opipljivo”. Na žalost, ljudi često kritiziraju, a izbjegavaju biti precizni. Srećom, kao što ova tema i svjedoči, brzo se dobije jedna uravnotežena ocjena i u konačnici dobra reklama.

nemam iskustva sa webmedia.hr ali, ALI da ljudima iz Webmedie nebi unijeli losu reputaciju koja ih sad po pričama nekih jako ‘ždere’, ja bih da se mene pita ovu temu zatvorio. tj. izbrisao je. Zasto? Zato što, vjerujem da će se naučit na ovome, i znam da su se naučili. Želim svako dobro WebMediji ali kažem ovu temu predlažem da se izbriše, jer samo će losa reputacija bit gore za njih, i to zbog svega par korisnika! :wink:

Znam da WebMedia može i mora bolje! Treba samo malo više Truda!! :wink:

Toliko od mene.

Evo dok se tema ne izbriše, imam tamo onaj najjeftiniji hosting paket kod njih koji sam uzeo čisto dok testiram neke stvari kod stranica i moram priznat da se također nisam susreo s tim problemima kojima su se neki javili, dapače, sve mailom uredno stiže kad će biti sat-dva downtime i sve ok…

Što se tiče podrške, pola sata sam ih gnjavio u vezi nekih banalnih stvari (tipa kod uplaćivanja novca i slično) i sve je bilo na korektnoj razini, kad se nešto zatreba, tu je.

Možda sam baš radio u vremenu “kad je baš SVE uvijek radilo” pa sam imao sreće xD Šalu na stranu, eto, da bude ipak još jedan pozitivan komentar više :slight_smile:

Tek toliko, od danas ih je preuzeo Avolon, odnosno, potpisali su nekakvu vrstu suradnje. Oni će i dalje poslovat, ali će tehnička podrška bit puno bolja i od strane Avolona, te će sigurno bit kvalitetniji nego su bili.

da to sam i ja cuo i mislim da ce biti puno puno bolji

ovo nije los potez

sretno

Da, ja baš jučer napišem ovaj post i onda idući dan stigne mi obavijest o ovome. U svakom slučaju vjerujem da će biti još bolje…

Iznjet ću svoje loše iskustvo s njima u nadi da ću pronaći rješenje putem ovoga foruma.

Naime tehnička podršla “live 0-24” ne funkcionira, na telefone se ne javljaju.

Ja ih 2 mjeseca tražim da mi pošalju račun za hosting, kako bi si mogao priložit u troškove i hvala bogu odbiti PDV-a … Još čekam da ga pošalju, a to je 2 klika mišom.

Evo i konkretnih dokaza:

-Svrha ovog posta je samo da riješim ovaj problem, ne da ih ocrnjujem kao poduzeće, jer do sada sam i više nego bio zadovoljan njihovom uslugom.

Sami ste si krivi, ima dosta ozbiljnih firmi u hr, koliko vidim na infonet nema nitko pritužbi pa drugi puta pamet u glavu prilikom odabira.

[quote=“capp”]Iznjet ću svoje loše iskustvo s njima u nadi da ću pronaći rješenje putem ovoga foruma.

Naime tehnička podršla “live 0-24” ne funkcionira, na telefone se ne javljaju.

Ja ih 2 mjeseca tražim da mi pošalju račun za hosting, kako bi si mogao priložit u troškove i hvala bogu odbiti PDV-a … Još čekam da ga pošalju, a to je 2 klika mišom.

Evo i konkretnih dokaza:

-Svrha ovog posta je samo da riješim ovaj problem, ne da ih ocrnjujem kao poduzeće, jer do sada sam i više nego bio zadovoljan njihovom uslugom.[/quote]

Neka oprosti cijeli admin team foruma ali reci cu TI ovo;

nemoj sra****t… vise, ako si faca stavi kopiju osobne na forum pa da vidimo tko si zapravo…

ovo i sljep čovjek vidi da je montaža, ovo može svako editirat, lol

naivni ste koji ste provjeravali u to…

p.s. ja sam samo dobar i posten covjek a ne serator kao ovi :wink: :wink:

[quote=“capp”]Iznjet ću svoje loše iskustvo s njima u nadi da ću pronaći rješenje putem ovoga foruma.

Naime tehnička podršla “live 0-24” ne funkcionira, na telefone se ne javljaju.

Ja ih 2 mjeseca tražim da mi pošalju račun za hosting, kako bi si mogao priložit u troškove i hvala bogu odbiti PDV-a … Još čekam da ga pošalju, a to je 2 klika mišom.

Evo i konkretnih dokaza:

-Svrha ovog posta je samo da riješim ovaj problem, ne da ih ocrnjujem kao poduzeće, jer do sada sam i više nego bio zadovoljan njihovom uslugom.[/quote]

Pozdrav,

Ovo je u potpunosti moguće što se tiće računa, iako je on poslan ali moguće je da nije korisnik primio ili sl.

Za takve stvari uvijek postoji mogućnost.

Zato smo i poslali PP korisniku da nam pošaje broj ponude kako bi smo isto provjerili i riješili što prije.

U svakom sčučaju iz daljnje rasprave se povlačimo te nam korisnik može poslati odgovor na naš PP kako bi smo što prije to riješili.

LP,

Ivan

[quote=“Domi”]Neka oprosti cijeli admin team foruma ali reci cu TI ovo;

nemoj sra****t… vise, ako si faca stavi kopiju osobne na forum pa da vidimo tko si zapravo…

ovo i sljep čovjek vidi da je montaža, ovo može svako editirat, lol

naivni ste koji ste provjeravali u to…

p.s. ja sam samo dobar i posten covjek a ne serator kao ovi :wink: ;)[/quote]

Podzdrav,

Nema potrebe za ovakvom reakcijom:)

Sve je uredu i apsolutno je moguće da je došlo i do pogreške s naše strane.

Lp,

Ivan

Ovim putem želim se ispričati i zahvalit djelatnicima Webmedie budući smo uspješno riješili problem oko računa.

Stoga ću ukloniti link, jer ovako mlada i perspektivna firma ne zaslužuje nikakvu negativnu kritiku.

Razumijem da su bili vjerovatno u gužvi zadnjih mjesec-dva oko cijelog posla koji su ugovorili sa Avalonom, a i samo vođenje webhosting poduzeća zahtjeva puno truda i odricanja.

Obzirom da će sada imati pomoć Avalon-a, mogu sa sigurnošću reći da će Webmedia pružati jednu od najboljih usluga, s obzirom na cijenu po kojoj prodaju hosting

Svaka čast, i samo tako nastavite!

Ja neznam što VI ljudi mislite, ali webmedija je 0 od kada se je spoijla sa AVALON hostingom. Podrška je prije bila kada sam napisao tiket 5 minuta i netko je odgovorio, a danas cekam jebenih 5 dana da mi netko odgovori i na kraju nitko ne odgovori nego mi zatvorti tiket. Svi prijašnji dobri ljudi iz web medije dobili su otkaz, i ukratko na web mediji na kojoj imam preko 10 partnera necu otavarati više niti jedan. Ljudi kazem vam uzmite neki drugi hosting ovaj nakon što ga je preuzeo avalon nije vrijedan truda.

Rekla kazala.