Windows 10 upgrade - iskustva i komentari

Bila je već rasprava o tome u drugoj temi pa mi se nije dalo ponavljati. Može, samo neće biti licencirana, ali koga briga za time ako sve fercera :D.

Ja sam preuzeo Windows 10 ISO instalirao aktivirao top

evo da javim, došla je i meni upgrade, probao sam 10 i odmah sam se vratio na 7. Jednostavno još nisam spreman i ne sviđa mi se.

e ja ne znam kako je moguce da ti se ovo ne svidi predobar je

Osmica je fail kao i Vista, a 10 pati od djecjih bolesti. Prerano je jos za Windowse 10.
Recimo evo vec se sprdaju s desetkom jer ovo je jedna od njenih errora:

W8 nije promašaj, ljudi su samo zaostali i bilo im je teško naviknuti se na metro, kao da je atomska fizika.

1 Like

Ne govorim o debilnom sucelju koje je lako promijenit da izgleda kao pravi PC a ne kao windows phone,nego recimo o ozbiljnom nedostatku kad su u pitanju mrezne postavke. Taj nedostatak tj.bug je samo jedan od dosta njih.

Moj laptop, koji istina nije tako nov, čak i kad ništa ne radim na njemu , u punom je pogonu i jako zagrijan, čini se da se pravo muči sa win 10. Izbacila sam dosta iz autostarta, procese smanjila na minimalu, ali ipak… Sve mi se čini da ću vratiti na 7.

Stvarno mi nije jasno kako nekome moze da se ne svidi win 10…win 8 nije fail nego ljudi jednostavno nisu mogli da se naviknu na metro,kao sto je rekao

System requirements za win 10 I win 7 su isti,tako da…
Kod mene sve fercera :smiley:

Opet pricas gluposti. Kakvi jebeni nedostatci mreznih postavki kad je sve isto kao i u windows 7.

Hahaha dobro,sigurno je isto kad ti kazes da je.

Blue screen is back! :slight_smile:

Jel nije isto?

1 Like

Pozdrav, evo da se ja uključim.

Imam problem, naime, kada želim ažurirati windows (foto ispod):

Kada odaberem sve ovo na fotki da ažurira, ono skine i “ažurira”, kad se komp restarta onda neće da se upali do kraja već ide na automatsko popravljanje i vraćanje sustava unatrag, prije ažuriranja.

Eh sad, neznam što točno od ovoga sa fotke predstavlja problem, i kako da ja to sad riješim ? Ako zna netko da pomogne, vrlo sam mu zahvalan.

Probaj,imas gore link skini I imas onda opciju hoces li upgrade pc ili da napravis ISO na usb ili cd

eh sad koja je razlika između pro i home ?

@vojkan7 zahvaljujem na odgovoru.

Biti cu kratak - ne pada mi na pamet da se selim sa 8.1 na 10.

:smile:

Sve je isto osim sto u pro imas BitLocker,pridruzivanje domeni ,enterprise mode,enkripcija itd

Hvala.

Gledao sam sve i svašta od komentara.

Što vi na kraju mislite, isplati li se prebacivati na Windows 10 sa 7ice ?

Moje misljenje da,isplati se :smile:
bacite pogled malo http://www.wpnovosti.com/2015/07/windows-10-u-prva-24-sata-vec-na-14.html