Winter is coming: Google September 2019 core update

Meni je recimo oduvijek bilo glupo citati clanke od 3000 rijeci u kojima se pise o stvarima koje sa naslovom nemaju nikakve (ili jako malo) veze. Vise informacija dobijem u clanku od 500 rijeci koji se drzi teme.

5 Likeova

Njihova IA ne radi kako treba ni nakon godinu dana od kako sam ih kontaktirao. Za jedan site mi je na adwordsu izbacilo “Link don’t work”, ja im saljem ticket da sve radi nek provjere, odgovaraju mi na nasem jeziku da vide da radi, ali da je google vidio neku gresku i da po njemu sajt ne radi, ali oni to rucno ne mogu promijeniti. Promijenio sam temu, dodao jos 10ak clanaka, ali ni nakon toga nisu odobroli uz istu poruku 🤦

Slažem se… ali vjerujem (nadam se) da je to sve samo postupak učenja umjetne inteligencije.

Juce i prekljuce je bio neki update, kod mene skok za nekih 25%.

Da da, bio je opet neki update. Meni se onaj skok od skoro 50% sad relativizirao. Sad sam ostala na + 25% za domace sajtove. Za strane nista…

Što reći, koju posluhu porati…

Danas će pasti rekordna posjeta sigurno, čak bi moglo probiti za 20ak% …

Ili je novi update, ili onaj zadnji polako dolazi na svoje. Kako god, mene opet razveselio. Zapravo, kada se tek dogodi, budu mi nestabilne crte na dijagramima, ali evo, nakon par dana bude bolje od prethodnog stanja …

Iz nekog razloga ne mogu napraviti edit gornjeg komentara, pa ću ovako dodati…

Jučer skok 20% u odnosu na 7 dana ranije + probijen rekord stranice za 15%… nadam se da će se na tom zadržati.

P.S.
jučer mi je članak koji sam objavio prije 8 dana imao 13 organskih posjeta… :sweat_smile:

  • jučer mi je na siteu odobren adsense… ničim izazvan
2 Likeova

joj koji rollercoaster zadnjih mjesec dana, *ebo ih dan više, čas dole čas gore

Ovo vise nije winter, ovo je ICE AGE!

1 Like

Za nas sa jeftinijim ulaznicama: koliko se često dešavaju ovakvi periodi?

Zadnjih 5 meseci je jako cesto…A zadnjih mesec ipo vise je bilo apdejtova nego “neapdejtova”…

2 Likeova

Od 20 dana februara 2-3 dana nije bilo velikog tumbanja…Praktucno 17 dana je bio neki update…
Ovo je gora “zima” nego sto su pripovedali u GOT…

Semrush sensor score je nebitan, bitan je semrush personal sensor score. Neki dan kad je bio semrush score 9 meni je personal bio 1 i nije bilo nikakvih pomaka ni gore ni dole kod mene.

Imao si srece da si ti zaobidjen, sto ne znaci da velika vecina sajtova nije osetila tumbanje. Ne mozes da osnovu jednog sajta da kazes da nije bilo nikakvog apdejta :slight_smile:

Ja ne kazem da nije bilo updatea, samo da taj update nije pogodio svih,tj.nijedan update ne pogadja svih,samo neke.

Naravno, sa leve strane se vide niche koje gadja. A i ti ne znaci da su svi sajtovi u nichi tumbani.

Ovaj najnoviji update me nagradio sa nekih 25%… kakvo je stanje u vas?
@Jeronimo034 , daj sceen, jel još uvijek drma ili se smirilo malo?

Kod mene opet linije lutaju, pa večeras okačim screen …

Po ovome je stanje redovno. I kod mene je stanje redovno, rastu sajtovi ali zbog sadrzaja koji dodajem redovno.