Winter is coming: Google September 2019 core update

Sretno svima. :smiley:

@BigTruck dobro nam došao nazad, oćemo vijesti i novosti šta ima kod tebe. prozvan si u nekom topiku prije neki dan, ja reko (ne reko no pomislih) uteko je on ko i svi što mlate pare.

dok se mi privikavamo na ove tmurne jesenje dane kontam da je autor teme trenutno na nekom poreskom utočištu tipa sejšeli :smiley:

bgmi ne znam je li taj update krenuo kod nas ali moja današnja statistika ne sluti na dobro hahaha

1 Like

Ja se nadam da se se vratit u normalu nakon svih updatea iz 2019 :grin:

I bez apdejta je bilo turbulentno u septembru za neke niche
https://www.semrush.com/sensor

1 Like

Bas…pokosen je izgleda adult opet…pad danas za 50%

Kod mene na domacim zasad nikakvih promjena nema. Nit gore nit dole.

I kod mene na eng sajtovi sve isto za sada, nadam se da ce tako i da ostane.

Strani su porasli. Vidjecu koliko za par dana. Ali domaci se za dvije najbitnije kljucne rijeci koje su na br.1 bile godinama, totalno srucio! :eyes: Glupost. Nadam se da ce biti korekcija tu, jer su prosto mnogo losi sajtovi sad na vrhu.

Kako ste prošli? Juče je krenulo: https://www.seroundtable.com/category/google-updates

Kod mene sajtovi na eng su skoro svi nagradjeni za sada, dok su na domaćem health sajtovi nagradjeni, a zabavne niše uglavnom potkačene malo.

kod mene sve isto. ne vidim nikakve promjene za sad

Izgleda da je ovaj update više pogodio lokalne pretrage, pošto i kod mene na domaćim dosta nelogičnosti. Videćemo za par dana kad se slegne da li je to to za sada.

Prekljuce je bio novi update ima li promene kod vas, kod mene neki skok od 25% na svim sajtovima na kojima radim redovno.

Kod mene pokosen ovaj adult sto je i u junu, pad za 50%

kakvi su ti beklinkovi ka tom adult sajtu?

Nisam ih ni gradio, to je onaj sajt sto sam pisao tamo u onoj temi sa redirekcijom. Vidjecemo jos ovo koji dan hoce li se normalizovati. Jucer i danas je katastrofa…

Ostali sajtovi bez promjena.

oće gugl da obara sajtove sa malo ili nimalo linkova pogotovo ako se ne drze onih smjernica što na onoj drugoj temi postavih a rijetko ko se od nas drži

1 Like

Kod mene na ovom glavnom affiliate sajtu jucer i danas porast za oko 20 %. Ali necu se prerano veselit, javim nakon par dana kakvo je stanje.

3 Likeova

Po Semrush sensoru ovo prakticno i nije apdejt, verovatno ce tek da se dese prava pomeranja.