WMForum okupljanje!

Pa u prirodi je super, al sto nebi bilo bezveze da predjemo sav taj put, dodjemo odasvud i onda nas zezne kisa?

This! :point_up_2: :point_up_2: :point_up_2:

1 Like

Ako je tokom dana dajem prijedlog Bikers u Savskoj, nema previse ljudi, ima parking iza koji je vikendom slobodan. Ima takoder kafic na Savici Ti&Ja koji ima galeriju i da se dogovoriti da nam je rezervira, a parkinga ima dosta i ne placa se.

Bio sam tamo, meni je ovo isto dobar prijedlog!

Mislim da sam i ja bio tamo, al u vecernjem djiru :slight_smile:

Hjaooo ne rostiljam dalje svog komina :smiley: Al zato mogu poist ako ce neko drugi :smiley:

Ako ce biti prilika za :fire: ja se javljam za klopu odraditi​:sunglasses:

Evo ovdje onda tri opcije pa da se izjasne koji bi dolazili. Ovi koji glasuju bi time i potvrdili da bi došli.

Ja sam dodao i treću opciju Stari Zagreb u Sesvetama jer je na istočnoj strani grada i nema prometa, ima parking slobodan, prostrano je i inače nema velikih gužvi jer nije centar grada.

0 glasači

Stoga, ako mislite da još nešto treba dodati javite.

Mislim da je logicno da prvo vidite kad, pa eventialno tek onda gdje.

Ako ćemo zaključiti prema anketi onda je 20.5.2023. termin.
Vrijeme na taj dan se može naknadno dogovoriti. Ali recimo od 12h nadalje.

Elem, hocetel se okupljati ljudi? Nesto kilavo ovo “druzenje”. Jedna osoba se prijavila. A u prvoj anketi 30 ljudi glasalo.

Ja ne poznajem Zagreb i sve te tri lokacije mi u biti ne znace mnogo, a mislim i da je sve jedno, Uopsteno za sve one koji bi putovali za ZG, i jos imaju djecu, pretpostavvljam da moraju planirati unaprijed, pa ajd glasajte, ko bi dosao.
Ja se dvoumim, a evo vidm sad imam pogodne letove za ZG, pa velim i sto da ne :wink:
Ali bi mi odgovarala nedelja, 21.05. Moze teoretski i subota, ali to bi vjerovatno ostalo na teoretskom, jer bih morala ustati u 4 ujutro i biti raspolozena za druzenje, a poznavajuci sebe ne bi to bilo bas idealno.

Ko bi dosao? Ajd izjasnite se ispod da ne prozivam :slight_smile:

Ja dolazim, glasovao sam.

Postoji otvoreni tip ankete, da se vidi tko je tocno glasao pa predlazem da kreirate novu s tom opcijom ukljucenom:

@d1namic je odustao od organizacije?

Nisam, nisam odustao! U gužvi sam jer sam prošli tjedan bio na putu, pa ovaj tjedan hvatam zaostatke! Što se mene tiče, mogu kreirati, ali isto tako bi bilo dobro da se prvo potvrdi tko može doći 20.05., da znamo okvirno o kojem se broju radi. Da se ne potrefi da ljudi ne uspjevaju doći, kao Kosana što je spomenula, pa nakraju organiziravamo za troje ljudi…

A mislim da samo ovima iz inozemstva cini razliku jel jedna ili druga subota ili je nedjelja. Pa se mozemo njima prilagoditi. Mada osobno mislim da je subota prakticnija od nedjelje, jer neki nedjeljama zele biti s obitelji, idu na mise, trijezne se, spavaju ili sto vec. Nakon sto napravite javnu anketu i ljudi glasaju sa svojim nickom, vjerujem da ce vecina tih i doci, za razliku od ovih anonimnih gdje moze i bot glasati.

1 Like

Kakav god da bude dogovor sve ću planove i obaveze podrediti da se pojavim na okupljanju.

Evo ponovno biranje koji datum odgovara. Sada je vidljivo tko je što odabrao.

Datum okupljanja
  • Prva subota 6.5.2023
  • Druga subota 13.5.2023
  • Treća subota 20.5.2023
  • Četvrta subota 27.5.2023

0 glasači

Dodatno evo izbor mjesta okupljanja.

Mjesto okupljanja
  • Bikers u Savskoj
  • Pivnica Medo u Savskoj
  • Pivnica Medvedgrad
  • Stari Zagreb u Sesvetama

0 glasači

Ja dolazim bilo kad osim 13.5. jer sam tad tri dana na Plitvicama najvjerojatnije.

Što se mjesta za sastanak tiče preporučio bih još da uzmete u obzir moje omiljeno mjesto za roštilj u ZG, Magazinska klet - Pri staroj smokvi | Okusi žar roštilja na drveni ugljen!

Ima veliku vanjsku terasu sa hladom tako da će nam bit ugodno vani, a dosta je velik i unutarnji prostor za slučaj padalina. O jelu da ne pričam, bio sam sigurno nekih 30-40 puta :wink: Cijene ok (provjeri meni na webu), hrana super.
Free parking za nekih desetak auti u sklopu restorana, gradski parking od nekih 50 mjesta odmah ispred (u subotu iza 15h je free). Odmah iza glavnog autobusnog kolodvora, tako da je lako dostupan ako netko izvan ZG dođe busom, doslovce 2 min hoda.

Šoping centre molim izbjegavati pošto se nalazimo da se ispričamo a vikendom je u njima prevelika gužva i žamor.

2 Likeova

Ovo mi zvuci ka najbolja lokacija :smiley:

Kad je :wink:

Samo nemojte 13-tog, em me nema em je to nesretan broj :slight_smile:

Haha možda se vidimo tamo jer sam planirao u narednim tjednima do Plitvica. Odem svake godine, a ove još nisam bio.