WMForum okupljanje!

E sad, nikad se vidjeli a sad dvaput u jednom mjesecu…

Moj datum ovisi o Crnom jajetu kad će imati kupon za popust u hotelu Jezero :smiley:

Znaci 13.05. se nalazimo? Do kada je otvoreno glasanje?

Jel moramo ponavljat glasanje oko lokacije ili?

1 Like

Da, tako izgleda da ce druga subota biti termin.

Mozemo ostaviti jos ovaj tjedan do petka jer prva subota otpada pa nece utjecati.

Jos je neodluceno oko mjesta odrzavanja pa bi bilo dobro da svi glasaju koji ce doci.

1 Like

Prema ovome ispada da je 13.5.2023. datum, a mjesto odrzavanja je neodluceno.
Predlazem Stari Zagreb Sesvete.

8/9 osoba prema anketi je glasovalo tako da imamo solidan broj ljudi za druzenje :slight_smile:

Mogu rezervirati stol tako da sve bude spremno.

Vrijeme odrzavanja 12h tako da ima vremena za stici i kasnije za vratiti za one koji putuju iz udaljenih lokacija.

Je li ima netko nešto protiv/ili za dodati?

2 Likeova

Meni odgovara, nisam stavljao glasanje za mjesto, jer stvarno ne znam koje je kakvo, pa sam ostao suzdržan za mjesto sastanka, a datum odgovara!

1 Like

@steelmaiden, jel imaju mozda majice wmforum i zasto ne? Siguran sam da bi bilo interesanata za to :slight_smile:
Znam da je totalni oftopic :slight_smile:

Za sada odgovara ako mi nekaj ne iskrsne.

1 Like

Zašto offtopic? To je baš prava ideja; da imate svi i iste majice samo bijele ili modre, po osobnom izboru. :yum:
Mojih 2 cents. :o:

1 Like

Ak’ su Sesvete u igri ima tam i 8 ball klub za biljar

Svi koji su glasali za datum okupljanja(ne mjesto okupljanja) su dodani u privatne poruke radi daljnjih dogovora.
Tako da ako netko planira doći, a nije stisnuo datum održavanja neka se javi da ga dodam u privatne poruke + neka glasa za mjesto održavanja.

Za sada stoji za ovu subotu kod mene.

Stavi mene jer najvjerojatnije ću i ja doć pošto je sljedećih 10 dana kiša na Plitvicama.
Glasam za onaj restoran koji sam predložio al nije ušao u listu :slight_smile:

A može i bilo koje drugo mjesto samo da je pristojna atmosfera i da nije prekrcat ljudima da se možemo fino na miru podružit.

Bio sam jednom u tom Starom Zagrebu i sjećam se da je bila ok pizza. Ako smo tamo možda ne bi bilo loše da ih nazoveš i rezerviraš nam neki stol za 10-12 gore na galeriji da smo malo izolirani.

1 Like

Samo info za sve koji nisu bili da smo napravili druženje 1.0 i da se priprema druženje 2.0.

3 Likeova

Hvala svima koji su dosli na druzenje.

Bilo je super te smo kroz 6h koliko smo se druzili culi svakojakih iskustava.

Neki su potegnuli stotine kilometara kako bi se druzili te hvala svima na volji.

Druzenje smo realizirali u prostoru koji je kolega Trnac omogucio tako da mu hvala.

Ispalo je super jer smo imali prostor i nije bilo ometanja.

Cak mislim bolje nego da smo bili u restoranu.

Evo kratkih dojmova za sve koji niste bili. Nadam se da ce vam ovaj opis biti povod da drugi puta na druzenju budete dijelom lijepog iskustva.

Ne dajem sve detalje tko je i sto rekao radi anonimnosti, ali neka bude povodom da budete drugi puta na okupljanju.

Bilo nas je 8, od mladih do mladjih, tako da smo imali razlicitih iskustava. Od iskusnih do malo vise iskusnih.

Ionako su svi profesionalci u tom sto rade.

Neki su u biznisu od 90-ih, a neki tek zadnjih par godina. Tako da smo culi pocetke interneta i kako je to izgledalo u počecima kada se web tek razvijao.

Culi smo webmajstore koji prodaju web stranice tako da svasta se moze kupiti. Od stranica koje se isplate kroz 2 mjeseca pa do nekih koje budu promasaj.

Culi smo web majstora koji je zgrnuo brdo para tako da se skoro umirovio :). Nadam se da ce se vratiti i podijeliti s nama svoje iskustvo da ucimo od njega.

Zatim web majstora koji svojim nastupom moze uvjeriti amerikanca pa cak i balkanca da ulozi pare u nesto…

Ako ste cuki za nft onda ste propustili osvrt sta su i kako se zaradjuju pare. A ako imate drustvene mreze i treba vam netko tko ih zna voditi onda sljedeci puta na druzenju napomenite jer ima majstor kojemu to ide od ruke.

Ako ste primijetili da vam netko na forumu pomaze sa sql bazama onda je to jedan od danasnjih web majstora. Vjerujte da vam na forumu nece faliti pomoci u bazama, a i u racunovodstvenim pitanjima…

Ako ste vidjeli AI clanke mozda sljedeci puta na druzenju cujete kako je prosla ideja stampanja tisuca clanaka…

Ovo su male informacije velikog druzenja. Osobno iskustvo je tesko pretociti u rijeci nego ga se treba dozivjeti.

Forum je jedno, no uzivo je drugo. Vidjeti osobu kako prica i komentira je sasvim drukcije uzivo nego kada pise i komentira na forumu.

Nadam se da ste dobili djelomicnu sliku kako je bilo danas i neka ovo druzenje bude iskra koja ceka na rasplamsavanje…

10 Likeova

Zao mi je sto nisam moga doci, vidimo se na drugom okupljanju definitivno!

1 Like

Zanimljivo i korisno druzenje uz opustenu atmosferu. Budemo ponovili :+1:

1 Like

Svakako korisno.
Shvatio sam da imam problem. :slight_smile:
Iz moje perspektive štancanje AI contenta mi se činilo neprihvatljivo. Zašto?
Zato što ja korisnika na svojoj web stranici doživljavam kao offline korisnika i tretiram ga na isti način kao i klijenta s kojima surađujem 25 godina (da, imam i takvih :slight_smile: )
Kako ću korisniku s kojim surađujem 25 godina reći (napisati) nešto za što nisam uvjeren da je istina? Kako ću mu plasirati informacije iza kojih ne stojim, u stvari nemam pojma koje su informacije?

Eto, to je moj problem na kojem moram poraditi, a ekipa s druženja mi je proširila horizonte.

1 Like

Kako ste odradili provjeru identiteta? :stuck_out_tongue: Sledeći put možda neki mikrofon na sredinu stola?

Najbolje bi bilo kad bi svi dosli anonimno, da se ne znaju nickovi s foruma pa da se onda krene s pricom :smiley: