WMForum okupljanje!

Nakon više od 10 godina što sam na ovom forumu, niti jednom nisam primjetio ovakvu temu, a vjerujem da bi mnogima bila zanimljiva! :slight_smile:

Mnogi od nas poznaju se pod pseudonimima, mnogi od nas smo surađivali preko foruma, ali uživo se nismo nikada upoznali. Razmišljao sam i pala mi je na pamet ova ideja WMForum okupljanja, gdje bi VIP (ili svi članovi - tko želi) se barem jednom godišnje uživo našli na nekom meetupu!

Budući da sam ja iz Hrvatske, drage volje bih se primio dijela organizacije i pomogao oko organiziranja okupljanja u Zagrebu (iako sam iz Rijeke, ali kao glavnom gradu). Naravno, prije svega dobro bi bilo da napravimo anketu i ako većini korisnika odgovara neka druga lokacija da se tamo nađemo.

Mislim da bi ovo bila super ideja oko povezanosti s našom malom zajednicom i da bi se vrlo vjerojatno rodile neke poslovne ideje!

Ja bih razmišljao o datumu u petom mjesecu, lagano proljeće.

Onda, tko je in? :raised_hands:

  • Zagreb
  • Beograd
  • Sarajevo

0 glasači

1 Like

Jedino ako će mi @anja1 platit steak u Zagrebu

a moze i @steelmaiden

1 Like

Da, do sada nije bilo teme i osobno sam također gledao kako to da do sada nije bilo.
Vjerujem da je možda nedostajalo malo volje.

Ako bude potrebe ja mogu također pomoći u organiziranju. Lokacija Zagreb.

1 Like

Da, meni je nevjerojatno da se nismo skupili i upoznali, barem mi stalni članovi foruma već 10 godina… :raised_hands:

Ali evo, Zagreb će izgleda biti, pa možemo se potruditi pronaći neki prostor i org meetup u 5om mjesecu, još bi napravio anketu za vrijeme, tj. datum.

  • Prva subota petog mjeseca 06.
  • Druga subota petog mjeseca 13.
  • Druga subota petog mjeseca 20.
  • Druga subota petog mjeseca 27.

0 glasači

Bravo za prijedlog, uživo je puno bolje za komunikaciju nego se ovako dopisivati.

U svakom slučaju vidim da ti naginješ za drugu subotu u 5. mjesecu pošto si joj dao 3:1 šanse da bude izabrana :wink:

2 Likeova

Meni odgovara peti mjesec u Zagrebu al bi tek par dana ranije mogao potvrditi definitivan dolazak. Obično kad planiram puno unaprijed, uvijek nešto iskrsne, poplava u stanu, kvar na autu, sprovod, bolest i slično :slight_smile:

Al najbitnije je da se prvo okupljanje dogodi, tko god došao, pa se kasnije može ponoviti.

Još si ti meni dužan onog u Zadru. Može i kod tebe, kad budeš roštiljao :smiley:

1 Like

Jel moze nekako u Bangkoku?

2 Likeova

To bi bilo okupljanje iz snova, al teško izvedivo.

Ja sam bio jednom davno na okupljanju dok je bio jos stari WM na net domeni, ali sam zaboravio kad je to bilo. Rado bi dosao ali sumnjam da cu biti u ZG u tom periodu, malo prerano za GO :smiley:

Vjerojatno prije 15 godina ili više.

2 Likeova

nešto ko’ 15 godina mature - dođu samo oni koji su uspjeli :rofl:

4 Likeova

Moze i iduci tjedan sto se mene tice :smiley:

Ja sam dosta fleksibilan sto se tice datuma, al samo da javim da dolazim.

1 Like

Jel imamo kakve prijedloge gdje u Zagrebu bi se mogli vidjet?

Za sada može biti:
Bundek - ako je lijepo vrijeme pa se može i roštilj napraviti

Ako se ide samo na piće ili na pizzu onda ima nekoliko mjesta:

  • Istočni dio Zagreba - Sesvete

  • Zapadni dio Zagreba - Lučko ili nešto bliže

Tko ima druge prijedloge?

Da ima mjesta, da ima parking i da je na pristupačnoj lokaciji.
Možda kafić u jednom od trgovačkih centara?

Radije neko chill misto :smiley:

Meni je ok neki od trgovackih centara (zbog parkinga) i radije bi u zatvorenom prostoru da ne ovisimo o vremenskoj prognozi.
Ali nisam siguran da li ce to bit OK opcija ako nas se pojavi 20 kako su ljudi glasali. Kafic mi je ok ako ce nas biti 5-6. Opet tih 20 je rastegnuto na 4 razlicita termina i vjerojatno ce biti puno otkazivanja u zadnji cas. Mozda neka pivnica?
@Mentolinho sto je tebi chill mjesto :smiley: Meni je Leggiero u Arena centru chill :man_shrugging:

1 Like

Nesto u prirodi, u manjoj guzvi :smiley:

1 Like

Treba novom otvorenom anketom definirati koliko bi nas otprilike trebalo doci pa onda prema tome rezervirati neku lokaciju predvidjenu za takve sastanke. Vjerojatno neku pivnicu (tipa Medvedgrad) s velikim stolovima gdje nije glasna glazba, a moze i priroda ako ce @Mentolinho rostiljati. Ako bi nas bilo manje od 6 onda moze i pizzeria neka.