World Cup 2022 (Qatar)

Jel ovo na RTS bilo? :sweat_smile:

Jedno mozda amatersko pitanje… al tko od dvi ekipe s istim brojem bodova prolazi skupinu, ona koja je dobila medjusobni susret ili se gleda zbroj golova? Konkretno, jel bi Walesu danas bila dovoljna pobjeda protiv Engleza za prolaz skupine?

Mislim da je to Arena. Ekvivalent Drage Cosica? :smiley:

Prvo go razlika, pa broj golova pa medjusobni susret. Znaci Wales bi morao da pobijedi 4 razlike da bude bolji od engleza (sa 3 oba imaju +1, ali englezi imaju 6 golova, wales 4).

Znaci Wales more da dobije (dovoljno 1-0) a da ova druga dva time odigraju nerjeseno

1 Like

Da al samo prvi gol :rofl:

nevjerojatno… kad igra Srbija i zabije gol, komentator iz HR se veseli kao da je on zabio. Tako isto i u emisiji na HRT svi govore pozitivne stvari o Srbiji i koje su mogućnosti repke, njihove dobre strane i da mogu pobijediti… nitko se nije veselio kad je Kamerun zabio a poslije i izjednačio. A ovaj komentator maltane vrištao od sreće na prvi gol Kanade. Kasnije je na golove i preokret tiho i žalosno komentirao, kao nekoć kad su objavili da je umro Tito… rekoh wtf?

Ja sam, naravno, navijao za Srbiju :soccer:

čini mi se da je arena.

na rts su na prošlom sp komentatori prilično navijali za hrvatsku, bar tako govoriše oni što su gledali na rts to sp i oni srbi koji ne navijaju za hrvatsku.

indijanci. kakve pozitivne stvari kad su vezaši :slight_smile:

jes ovo ne ružno za čut ovog komentatora, no je žalosno. ne treba navijat za hrvatsku, ali ovako prenosit je baš trulo.

sad vjerovatno je komentator pored neprofesionalnosti zakleti delija pa zbog borjana navija za kanadu. ne opravdavam, samo velim zašto možda navija. mada vrlo lako moguće da bi sa istim žarom navijao za madagaskar protiv hrvatske.

To zvuci previse jadno. Ne mora navijat za Hrvatsku, ali preocito je kao da jedva ceka da izgubimo dok komentira u sebi misli nek izgube

A možda je samo uplatio ticket na Kanadu… :smiley:

1 Like

da i meni zvuči baš jadno. čak i da je srbija igrala umjesto kanade zvučalo bi jadno, ovako je još masu žalosnije. al razumijem neke ljude koji ne žele navijat za hrvatsku ili sa suprotne strane za srbiju i koji navijaju protiv. opet komentator mora bit profi a ne običan navijač.

eto u banja luci u glavnom gradu republike srpske u kafani đe sam gledo masu više ljudi navija za hrvatsku cirka 80-90%. a nije neka alternativna kafana. doduše vazda postoji i mogućnost toga da su čisto tiketi u igri.

Iza cele prica sa komentantorima sa RTS i Arene Sport postoji politicka prica, tako da necu ulaziti u to. Svako malo normalniji u ovoj zemlji navija/ima neutralno misljenje za Ex-Yu drzave kada je rec o sportu, a takvi amaterski komentatori su odraz neceg drugog.

2 Likeova

Arena Sport kanali su vodeći sportski kanali i u Hrvatskoj (s hrvatskim komentatorima), pa tim čudnije jer sumnjam da bi takvo pristrano komentiranje vlasniku bilo u interesu. Ako je to uopće bilo na Areni…

pa na isto ti dođe arena ili rts jer je vlasnik arene telekom srbija a to je državno. ako ja nisam nešta fulao

1 Like

Hm da…

image

Sportklub je isto od nekog poduzetnika iz Srbije, tako da su praktički svi sportski kanali u Hrvatskoj zapravo srpski. Ovo svj. prvenstvo je sad na HRT-u ali oni inače jako rijetko prenose bilo kakav sport.

Sportklub je od Dragana Solaka, mislim da je on cak i kupio neki klub i premier ligi tipa Southampton.

ko što alessio reče, čista politička priča i želja da se kontroliše što više medijskog prostora je oko arene

da sportklub je od nekog lika iz srbije, šolaka. arena je bukvalno vlasništvo države srbije i sve uzimaju kolko god mogu, plaćaju neke bruka pare za prenose svega živog ne bi li se svi prebacili na državne kablovske operatere koji imaju arene, a ne sportklub koji je na sbb (od tog šolaka) đe su kao i kanali koji su kao (ili valjda) protiv vlasti… pa tako su za premijer ligu valjda dali 100+ miliona za prenose, valjda kao skuplje od lupam poljaka, belgijanaca, njemaca i sl… i vele neki da je arena u minusu preko 200 miliona, al sve to su neke političke priče koje je bolje ne pratit i ne znat.

1 Like

Za SEZONU* Inace, 600,000,000 evra sve zajedno. Sportklub placao 12 miliona godisnje i oni su do sad prenosili, pa je jelte sad to rat izmedju njih.

A solak je suvlanik Junajted grupe i neki glavni od direktnora. Gomila ovih domacih medija i svega je u vlasnistvu grupe, npr Nove tv, Sportklub i tako gomila tih nekih. Grand je u vlasnistvu, msm da su suvlasnici u IDJ itd… na kraju taj Solak kupio i Southhampton

1 Like

tačno bi volio da ništa od toga ne znam

no jel vama čudno da ovaj mali vea igra za usa a ćaća mu ( žorž vea) predsjednik liberije.

Poslao malog u Ameriku da tamo trenira jer je tamo dobra lova… vjerojatno tako neka priča.

Proso je sve omladinske za USA, a pored njih je imo tipa jos 5 opcija gdje je mogao igrat.

Rodjen je u USA, msm da je tamo i zivio dobar dio zivota, tamo je igro fudbala, ima i drzavljanstvo, a msm da otac nema

Ništa neobično za igrače koji potiču iz Afrike. Ima neka stranica na instagramu mislim da se lik zove Kristijan Iličić koji putuje po svim afričkim državama u kojima vlada veliki kriminal u malte ne u svim porama sistema, izmedju ostalog i u fudbalu. Mislim da je onaj lik iz Svajcarske koji je dao protiv Kameruna a sam je rodjen u Kamerunu (zaboravih kako se zove ali znam da mu se ime rimuje sa semafor) rekao da da bi igrao za Kamerun moras Eto-u platiti ili tako neka prica…