YouTube is Dead!?

Nisam ni zapoceo sa njima jer nemam gde da ih postavim a i nije kao youtube i sl video sajtovi da bude brzo prvi na google trazilici i da ga gledaoci tako nalaze.Mislim i da ce ovaj sajt biti brzo na crnoj listi antivirusa jer nema obavestenje da se rudari kada se gleda video…

Sada sam bas gledao, kada sam samo na tome sajtu (na laptopu sam pa je cpu slabiji), ali nekad potegne i do 67% cpua, a upload nekada skace na 88kb/s…

Naslov bas odgovara jer svi koji smo ostali sa monetizacijom,nismo se mnogo usrecili jer je zarada 3 puta manja nego pre dve godine sa slicnom statistikom zarade u ovom mesecu.

Naravno,onda ide jos gora zarada u Februaru i Martu.

Meni se cini nikad gora nije bila svih ovih godina za ovo doba godine.Obecavali su nam bolju zaradu kada pociste youtube od piratskih,hakerskih i ostalih losih snimaka kako su ih nazivali a ono nista bolja cak i gora.

Zaboravio sam da napisem da sam skoro isto zaradio i u januaru i u februaru a duplo vise pregleda sam imao u februaru.Pre mi je bilo 100.000 pregleda 100e sada je 30e

1 Like

Odakle ti je posjeta?

Balkanska poseta vecina

Evo ja dobih silna obavestenja o autorskim pravima pre sat vremena.
Nista mi nije jasno.
Svi ti video snimci su moji,ja snimao licno kamerom.

A muzika? Nisi napisao da li si dobio za audio ili video.

Nije pisalo nista.
Srecom da je sve to nestalo.Nema opomena danas,a i ponadao sam se da je bila greska dok sam sinoc gledao u te opomene.

Lopovi su to,jer dok ti je bila ta fejk opomena nisi zaradjivao a oni jesu.Tako urade i sa zutim dolarima,pozute pa pozelene a dok su zuti nema zarade i bezveze pregledi odu u prazno bez zarade.Samo zavlace ljude koji postavljaju snimke i cekaju da ih prime za monetizaciju.