Youtube - ukradeni video, yt abuse

Na kom sajtu skidate torente? Od kad je pao kickass ja nikako da nadjem dobar sajt za takve stvari.

piratebay
rarbg
eztv (serije)

Ako tko od vlasti gleda ovaj post ne skidam ja, nego sam tako cuo :stuck_out_tongue:

2 Likeova

bok,

možete mi reći kakav tip video objavljujete ? to sa slikama ?

tnx

Jedno pitanje. Kada se neki video podigne na YouTube a želi se nešto u videu ispraviti, postoji li opcija zamjene tog videa ili brisanje i dizanje novog?

https://www.youtube.com/editor

nisam ja baš stručan, možda ovo tražiš

Može se editirati naknadno, ali u skučenom opsegu, jasno.
Sa ovim editorom se mogu poboljšati neka svojstva videa.
Može se izbrisati i uploadirati novi video i to je najbolja opcija. Mogu se zamutiti neki dijelovi videa ako ste prikazali nekoga ili nešto što niste trebali.
Moguće je i editirati audio podlogu, ali samo na način da se cijeli audio zamijeni sa novim ponuđenim audio fileom iz Youtube fonoteke. :blush:

Moze li se naknadno mijenjati sinkronizacija-glas naratora u videu koji sam postavio na YT, mislim ono nisam zadovoljan sa glasom koji govori u videu i hocu da ubacim drugi glas a video ostaje isti.
Ili ima li opcija na YT da se samo zamijeni sinkronizacija-glas naratora a da audio podloga videa ostaje ista.

Ne može to, nažalost. Kako sam objasnio gore, samo novi Youtube audio instrumental. :frowning:

a mogu li koristiti sve ove audio podloge sa YT Audio Library (https://www.youtube.com/audiolibrary/soundeffects) bez bojazni od copyrighta,
I moze li se desiti da YT nesto promijeni i da neka od tih audio podloga kasnije bude zasticena copyrightom?

Sve može osim drvene peći. :smile:
Ali uvjeren sam da nema straha. Koristi to.

3 Likeova

Isto mozes pretraziti youtube “no copyright music” ima kanala koji nude hrpu muzike.

Kakva su iskustva sa ovim nogometnim montažama? Vidim da imaju hrpu pregleda. Isplati li se probati sa time? Što je sa pravima?

Moj savet ne pipaj. To i muzika imaju najjace filtere i zastitu.

Kakva vam je situacija sa YT ovih dana? Ja tri dana po oko 500 pregleda imam ali ni jedan klik o.O Nikad mi se nije desilo tako nesto. Ne pitam zbog zarade jer mi je YT zajebancija nego me cisto onako interesuje sta se desava.

Eto nisi jedini, ni mene baš neće ima jedno 10-tak dana…sve se nekako umirilo… Ništa neće u viral da se zavrti…

O hebate! Sad sam uplodao video i vidim o čemu si pričao, lajkovi idu a pogleda 0. :astonished: WTF??!

Ma kod mene ima pregleda, na svakom videu se pojavi reklama al nema ni jedan klik. Obicno sam na 2-3-4% na 1k prikazanih reklama na videu. A sada na 1.5k l prikazanih reklama 0% :)tj. Ni jedan klik na reklamu :slight_smile:

Da nisi slučajno isključio monetizaciju, ali kažeš idu reklame?! Kod mene je nakon par sati proradilo odbrojavanje pogleda…
Bit će da nam je Youtube nešto bugovit ovih dana… :face_with_thermometer:

Ma jok, ukljucena je monetizacija i reklame normalno idu. Mozda je neki bug na adsensu. Provericu posle na YT da li ucitava zaradu za te dane.

EDIT: Evo sada sam proverio i na YT isto prikazuje 0$ zarade :slight_smile: Cudne stvari se dogadjaju :smiley: Prosto da covek ne poveruje…

Provjerite je li vam CPM na YT-u znacajno pao zadnjih par dana?