Youtube - ukradeni video, yt abuse

Pa mora netko i delat… a ne se samo dopisivati… Nema videa nema ni kunića… :money_mouth_face: Treba biti ažuran… :grin:
Nemojte se ljutiti gospodo vrla i poštena, baš i nebi djelio link jer već imam toliko “pratitelja” da mi je slabo…
Evo, imao sam lika, frajer me molio i kumio mjesec dana, svaki drugi dan slao mi mail-ove, da mu pomognem na kanalu, nema subscribera, nema pogleda ono, jadničak, maltene je plakao… dođe ti ga žao…
Ok, i ja popustio, pomogo čoviku, sve mu detaljno objasnio, uputio ga u sve do detalja…
Da bi “Mućko đubre” :grin: otvorio paralelno 3 kanala sa istom tematikom kao i moja, vuče materijal iz mojih izvora, čak i prije nego ja stignem, kopira moje tagove, moje ime kanala u njegovim tagovima, sjedi mi za vratom i šta je najbolje krenulo je i njemu… Jedino što me spašava baš nije maštovit u thumbnailima pa ga tu izguram van…
Tako da ono… Pomozi sirotu na svoju sramotu…
Ahahaaah… :joy::grin::relieved::roll_eyes::thinking::sweat::unamused::triumph:

2 Likeova

Ja pravim sa Canva.

Imas dosta tutorijala kako napraviti thumbnail.

1 Like

photoshop…

1 Like

I reply od yt

Poštovani ,

Na temelju podataka koje ste nam predočili nismo uspjeli obraditi vaš odgovor na pritužbu.

Odgovor na pritužbu mora sadržavati nekoliko specifičnih elemenata da bi se smatrao potpunim. Ako želite ponovo poslati svoj odgovor, možete kliknuti opomenu zbog kršenja autorskih prava desno od videozapisa u obavijestima o autorskim pravima. Ondje možete odabrati slanje odgovora na pritužbu.

Slanjem odgovora na pritužbu pristajete na otkrivanje svojih osobnih podataka prvotnom tužitelju. Napominjemo i da pravni postupak zahtijeva od tužitelja pokretanje tužbe protiv vas da bi spriječio vraćanje sadržaja na YouTube.

- Tim YouTubea

Odgovor na pritužbu kako slijedi:

Videozapisi uključeni u obavijest o osporavanju:

_ http://www.youtube.com/watch?v=_
_ http://www.youtube.com/watch?v=_

Ime za prikaz učitavača: xxx

Prisežem pod materijalnom i kaznenom odgovornošću da iskreno vjerujem da je materijal uklonjen pogreškom ili pogrešnom identifikacijom materijala koji treba ukloniti ili onemogućiti.

Suglasan sam s nadležnošću Saveznog okružnog suda za okrug u kojem se nalazi moja adresa ili ako je moja adresa izvan Sjedinjenih Američkih Država, sa sudskom nadležnošću okruga u kojem se nalazi tvrtka YouTube te ću prihvatiti sudski poziv uručen od strane tužitelja.

Ja ne znam sta se desava sa mojim YTom, CTR mi je danima 0.1, pa to nema nigde. I dalje sam na 500 pregleda i taman se kanim da krenem sa dva nova kanala ozbiljnije ali me ovo totalno demoralisalo. Na 500 pregleda nekad ide i preko 500 reklama ali dzaba. Neki dan nema ni jednog klika…Prosto mi je neverovatno!

Moj prvi game video, čisto da dobijem link i koji pregled, možda me digne dok je igrica aktualna.

Vezano za pocetak teme:Evo mali blast from the past. Slicni video sadrzaji na njegovim yt kanalima… 9.1M pregleda, na drugom 1.8M pregleda.

Nabaci link da vidimo…

Evo ga

a evo i kanala

Ima jos jednog njegovog kanala

Uglavnom, youtuberi, pixabay skinite slike, nadjite slike i pravite slideshow. Naravno, treba imati na umu da je ovo Indijac. Znaci zamoli svoju familiji i razred da klikne i eto pola miliona pregleda.

Ali… pokrenuo sam slican kanal ali trebace jos dosta vremena da se ispliva.

Naravno, poslije svega postavlja se veliko pitanje da li ce ovakvi kanali koji nemaju monetizaciju moci biti monetizovani. Samim tim postavlja se pitanje da li se isplati ulaziti u ovakvu pricu. Ali da ima mogucnosti da se skupi pregleda ima.

Eto…

2 Likeova

Kupis vec monetizovan kanal i nema da brines za monetizaciju :slight_smile:

1 Like

A čeg se sve neče sjetiti, netko utuče love, vremena i truda na snimanja, pa posjete nigdje, a ovaj ubije na slikama… :smile:

P.S. i sam radim sa slikama… :sweat_smile:

2 Likeova