Youtube - ukradeni video, yt abuse

Hvala svima na savjetima, samo jos ovo me brine za adsense, ako na kanal stavim moj adsense koji je star vise od 6 godina, a kanal ugase jer recimo sam u video stavio nesto sto nisam trebao, koliko je rizik za adsense?

U cemu si radio video?
Vidim da imas solidno posjete na videima. Jel ima ista prodaje?

Nekako sumnjam da je Emily nešto zaradila… :grin:
Ja sam na nekoliko mil. pogleda zaradio čak 80-tak dolara od Gearbesta, kod mene je to podbacilo…:relieved:
Al ono, pošalju mi svaki mjesec mobitel pa se to onda nekako kompenzira…
Inače, ovako od same provizije bi slabo kakao… :laughing:

Tko ti šalje mobitele svaki mjesec? Gearbest?
Odlično, u tom slučaju je čak i poželjno da staviš taj video ovdje, da svi vidimo i veselimo se. :smile: Samo, zašto mi se čini da se to neće dogoditi?

To je garant bio pogled ispod obrva. :blush:

1 Like

Joj :smiley: nije to moj kanal samo sam naveo primer kako izgleda jedan prodajni kanal :slight_smile:

1 Like

Hahaha…dobar…
Da imaš pravo, to se neče dogoditi…
Iz razloga što me već i previše jazavaca sljedi i kopira…
Al evo, vidim da misliš da puštam prazne priče pa evo šaljem ti link na privat.
Zadnji Unboxing, Elephone S7.
Znam da nije nešto (žena ga je odradila prek k…) :grin: al eto, čisto da vidiš da kanal postoji …
I ne zaboravi se pretplatiti…hahaha…

1 Like

Eto vidiš da dobro misliš. :blush:
Hvala ti na linku, bi’će mi jako drago da vrlo skoro, nadam se, ovdje i pohvalim te i ispričam se za moje pogrešne “misli”.
Također, povodom tvog linka i prije nego što sam pogledao, obvezujem se da neću slijedećih 10 godina snimati ništa slično ili što može podsjećati na tvoj video. :smile:

1 Like

Hahaha…znam da nećeš… :grin:
Ta kvaliteta video uradaka je teško dostižna… :joy::joy::joy:

Jeli dobar? Patio sam na p9000 ali mi se s7 čini par koraka unazad?

To je model sa Helio X20 i 4GB Ram, i da, dobar je… Leti… Za p9000 neznam kakav je, nisam ga imao prilike vidjeti pa ne mogu usporediti.
Ali me kvaliteta izrade ugodno iznenadila, za razliku od samsunga galaxy-ja s7 koji se doima u ruci plastično na dodir, barem meni, i njegovog ogromnoga edge ruba koji mi je grozan… Ovaj mi je mobitel savršena protuteža galaxy-u. Ustvari samo je S7 u nazivu isto, ostalo je sve drugačije… Znači imamo blagi edge rub, sa tankim okvirom oko ekrana koji zaista izgleda sjajno, mob sam u ruci daje osječaj čvrstoće i robusnosti, s hladnim metalnim okvirom na dodir, (kao da primaš nekakvo oružije) , koji ga okružuje, meni daje osječaj Wow efekta!
Tako da se još lomim, dali da ga prodam ili ostavim sebi, jer kažem meni je legao na prvu…

1 Like

Moze li i meni link na private, od tog Elephone S7 reviewa.
Takodjer obvezujem se da neću slijedećih 10 godina snimati ništa slično ili što može podsjećati na tvoj video. :slight_smile:
Nego hocu cisto da vidim jesam li ja dostigao taj nivo znanja za takve videe :slight_smile:

Evo, baš me veseli da mogu potvrditi da je link uspješnog kanala koji mi je Wolf poslao stvarno njegov. Provjeru smo napravili još sinoć. :slight_smile:

Video je vrlo profesionalan, a kao odgovor samom Wolfu koliko je to ipak “nedostižno“; šaljem mu jedan link svog videa. On nije uspješan kao tvoj, na njemu nisam ni radio, ali obrati pažnju na tehničku stranu, na Flash intro i dodatke rađene osim u After Effectsu još u raznim programima. Narator voice je sličan, ali muzika koja prati video je autorska. :point_up_2:

@Thunder_Wolf, ako nije problem, posalji i meni link

Volio bi i ja pogledati, takvi videi/kanali su mi uvijek zanimljivi!

i meni! :stuck_out_tongue:

Uplasismo covjeka :slight_smile:

Ma baš. Ipak, mislim da bi Wolf, da se je uplašio; nosio praćku u džepu. :smile:
No, bojim se da svejedno nema linka. :frowning:

Evo jedan video sa kanala na kojem smo radili ja i moj rođak


ovo on priča u videu, a ja sam uređivao video ali nažalost on zbog obaveza nije u mogućnosti da nastavimo raditi dalje pa kanal zasad stoji, ja sam pokušao raditi onda ovako

ali sam prekinuo isto zbog obaveza, a da smo radili sve dosad sad bi kanal imao više subova a i videozapisa i što je najvažnije pregleda, jer ne probije se svaki video, najbolje se probio taj gore na prvom linku…uglavnom može se ko ima strpljenja i slobodnog vremena a i što je najvažnije mašte :slight_smile:

1 Like

Ok, danas sam podnio kontra tuzbu za ove videa sto si mi skinuli pa cemo vidjeti sta ce ici dalje.

Konacna presuda za softver za izradu yt videa tipa slideshow?

Windows movie maker, Premiere Pro, Vegas pro? Sa W movie makerom vec radim i znam vec nedostatke ali i prednosti. Premiere Pro vs Vegas Pro?

Nije loše :+1:.
S kojim software-om ste slagali thumbnail?