Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

1 Like

Komšije kakav je osjećaj? :smiley:

2 Likeova

Hehee…ovaj DeepFakes radi čuda… :joy:

1 Like

Ja nisam htio prvi odje da se javim, al vjerovatno je ludnica kod njih pa se niko nece od Hrvata javljati jos dugo. Ja moram rec da sam zaista uzivao u utakmici i bas iskreno navijao za Hrvatsku. Podavili su ih ko miseve. Al Modric je takva igracina da je to nevjerovatno, s kojom lakocom covjek igra fudbal, kakav je tehnicar nevjerovatno i gol je vrhunski, ali nimalo nije uticao na moje misljenje. Sto je najljepse kod takvog igraca coek igra maestralnu odbranu, koliko samo lopti je presjekao. Iako Mitok rece da je Mandzukic samo dobar napadac ja se sa tim ne mogu slozit. Covjek igra sve i toliko je koristan za ekipu da je to cudo. Kad treba bude i bek i to vrhunski. Rijetko kompaktna i takticki odlicna ekipa, sa par pravih zvijezda, al zvijezda koje ginu. Mesi po obicaju kad udari na takticki organizovanu i disciplinovanu ekipu, par puta se izvuce do centra i ako to ne prodje, zavrsi utakmicu sa manje pretrcanih kilometara od Sampaolija.

Ako ovako nastave Hrvati mogu bas daleko. Svaka vam cast, iskrene cestitke

1 Like

bgmi me ovo iznenadilo, svaka čast

od sad ove dresove oblačite, sretni su vam hahah

Kakva sreća ! :soccer: :smile: :+1:

Ovaj bećarac gore postavio je jedan Splićanin, Dalmatinac, nema veze. Poljubac svima. :smile: :kiss:
:o:

Leo Gdjessi?

Bome si dobro pogodio rezu :slight_smile:

1 Like

1 Like

1 Like

He he, :blush: evo i ovdje na slici gore Maradona ima satove na objema rukama, možda i na nozi, ali sad ne mora gledati na njih da zna da je vrijeme da idu kući. :smile: :o:

1 Like

Neka se proslavilo i ovo, Messi u malom dzepu. Vida, Vrsaljko, Brozovic, Mandzo, Raketa, Maestro Luka Modric, tesko je reci tko je bolji. Samo nam Belgija moze biti turska ili portugal, ostalo plitak potok. Ajmoo Hrvatska.

Sve me strah tog 15 srpnja.

Messi, kralj čipsa… Sta bi sa trenerom Argentine? Kako je otrcao u svlacionicu, kontam objesi se co’ek…

Kako bi kolege is susjedne zemlje rekle Modrić je izmislio ceo fudbal sinoć :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ajmo Hrvatska <3 <3 <3 <3

A evo nešto i za one koji se orijentiraju prvenstveno prema kladionicama:


:blush: :o:

Sad Srbija pobjedi svicarsku i nerjeseno sa Brazilom i eto balkanskog finala :smiley:

Moze biti polufinale :slight_smile:

Ako Srbija pobjedi Svicarsku a odigra nerjeseno sa Brazilom, jedino se moguce sastati u finalu…
(mada je tesko da bi Srbija tako zavrsila)

A ako se gleda realno, Srbija je favorit za prolazak grupe, ali kao druga- tako da ce se onda sresti u polufinalu (ako bi pobjedili u prethodne dve runde)

Par zanimljivosti:

Svi engleski igraci igraju u engleskoj ligi.
Francuska je “najskuplja” reprezentacija- u prosjeku njihov igrac vrijedi oko 50 miliona evra po transfermarktu.
Hrvatska deseta najskuplja.
Srbija dvanaesta?! (pomalo neocekivano, mislio sam da su oko 20-og mjesta).
Hrvatska je “7. favorit” po kladionicama, sa veoma solidnih 5% sansi da osvoji prvenstvo, i nekih 25% da udje u polufinale.
Srbiji su sanse za dolazak do polufinala oko 11% sto je opet- zacudjujuce dobro i rekao bih neocekivano