Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Imaš kredibilitet jer su ti već točno javili rezultat pred Nigeriju :wink:

Ja nekako mislim da će to biti jedna od najboljih utakmica dotadašnjeg turnira. Mi smo rasterećeni i znamo igrat, a oni će se morat otvarat i stiskat i isto znaju igrat. Naši će se htjet dokazat pa će grist, a i htjet će pokazat da znaju igrat pa će biti i poteza. Stvarno mislim da bi to mogla biti jako dobra tekma.

Moja prognoza je 3 ili više golova, a naravno da se nadam da ćemo mi dobit :slight_smile:

Eto, tako Mitok, :blush: tako je mnogo bolje, hvala ti. :+1:
Vidiš da nije teško, sjeti se samo kakve je stavove imao naš (veliki) Ćiro u Franscuskoj. To je jedini put kojim se može doći do željenog cilja, izgledao on blizu ili daleko, pa neka drugi misle što žele, to je njihova stvar. :blush:
Drago mi je da se sjećaš i da mi “dobro javljaju”. :blush: :o:

1 Like

Još sam na kladionici naučio da favoriti često kiksaju, a i dosadašnji rezultati su sve samo ne “očekivani”. Zato vjerujem da možemo čak i do finala, i to ako treba i preko Francuza, Španjolaca i Nijemaca :smiley: Realno, ne očekujem to, ali se nadam :slight_smile:

1 Like

Jos malo do epskog okrsaja i trpanja u dzep Messija od strane Badelja. Samo zuti karton oko 55 minute na rubu ozljede i x je tu :slight_smile:

Na poluvremenu (rezultat poluvremena Poljska-Senegal 0:1) kreten Balog kaže da je Poljska razočarala. Ispada da je Poljska neka velesila pa je trebala glatko dobiti Senegal. Imaju Lewandowskog, ali ovi imaju Manea pa dođe na isto. Po meni su to dvije izjednačene samo solidne ekipe i nikakvo čudo ako Senegal dobije. Ne bi bilo čudo niti da Poljska dobije, ali reći da je razočarala jer gubi 0:1 na poluvremenu je kretenizam.

Sad je 0:2 :smiley:

Smjenjuju se as do asa na komentatorskim mjestima, kao u najboljim vremenima. :smile: Tako nekidan jedan od njih mrtav-hladan kaže: “-Ušli smo u zadnjih pet minuta utakmice”, a zapravo igra se prvo poluvrijeme, he he. :smile: Bila je 40-ta, a ne 85-ta minuta. Ali bude to i zabavno ponekad. Tada sam se baš nasmijao. :blush: :o:

Ja imam poseban pik na Baloga :slight_smile:

I evo, prvi krug gotov, odigrano 16 utakmica, igralo 32 reprezentacije, i Hrvatska je trenutno među 3 najučinkovitije na cijelom prvenstvu :slight_smile:

Evo Rusija prošla skupinu 99.99%, a Egipat ispao 99%. Sad se na HRT-u čude prolazu Rusije, a em su domaćini, em je normalno da su dobili Saudijsku Arabiju, pa čak i Egipat. Protiv Urugvaja će im vjerojatno biti teško, ali prolazak skupine uopće ne treba čuditi.

Index prati WM forum i u naslov stavlja moje komentare :smiley:

1 Like

Nakon prvog kola repka koja je najvise pokazala je Hrvatska. Rutinska pobjeda, jedini uz Belgiju. Ako nam je interval medalja svakih 20 godina, ja potpisujem. Eeee Kale fulao si sve, mogao si imati zlato oko vrata pa bar s klupe.
Badelj i Kovacic trpaju Messija u dzep.

Insider info kova>messi.

Nakon tekme mijenja ime u Gdjessi? :rofl:

Moram se pohvaliti da sam bio na tekmi. Bilo je predobro. S obzirom na medijske natpise da nas Rusi ne vole, ispocetka mi nije bilo svejedni, ali nakon samo sat vremena u gradu uvjerili smo se da je upravo suprotno. Rusi po gradu hodaju u nasim dresovima, caste nas sa cugom, zahebavaju se sa nama, na stadionu je hrpa Rusa navijala za nas. Prilazem fotku Rusa koji je bio do mene na tribini. :smile: Piva na trgu 20 kn zbog navijaca, 2 stanice dalje u restoranu 6 kn. Kaliningrad je sam po sebi jeftiniji od Hrvatske nikih 30ak% :smile:

2 Likeova

Bliži se taj dan. :blush: :soccer:
Inače ne igram igrice, ali svidjela mi se ova simulacija;

mada je moja prognoza bila samo za nijansu blaža pobjeda. :smile: :o:

Pa gdje ste Forumaši, spava se duže? To je u redu jer treba skupiti snagu za navijanje večeras. :blush:
Sve će bit’ dobro, vidim da se javlja i Zdravko Mamić iz Međugorja i govori o utakmici:

He he, dobar je “Zdravko”. :smile: :+1: :o:

3 Likeova

1 Like

Komšije kakav je osjećaj? :smiley:

2 Likeova

Hehee…ovaj DeepFakes radi čuda… :joy:

1 Like

Ja nisam htio prvi odje da se javim, al vjerovatno je ludnica kod njih pa se niko nece od Hrvata javljati jos dugo. Ja moram rec da sam zaista uzivao u utakmici i bas iskreno navijao za Hrvatsku. Podavili su ih ko miseve. Al Modric je takva igracina da je to nevjerovatno, s kojom lakocom covjek igra fudbal, kakav je tehnicar nevjerovatno i gol je vrhunski, ali nimalo nije uticao na moje misljenje. Sto je najljepse kod takvog igraca coek igra maestralnu odbranu, koliko samo lopti je presjekao. Iako Mitok rece da je Mandzukic samo dobar napadac ja se sa tim ne mogu slozit. Covjek igra sve i toliko je koristan za ekipu da je to cudo. Kad treba bude i bek i to vrhunski. Rijetko kompaktna i takticki odlicna ekipa, sa par pravih zvijezda, al zvijezda koje ginu. Mesi po obicaju kad udari na takticki organizovanu i disciplinovanu ekipu, par puta se izvuce do centra i ako to ne prodje, zavrsi utakmicu sa manje pretrcanih kilometara od Sampaolija.

Ako ovako nastave Hrvati mogu bas daleko. Svaka vam cast, iskrene cestitke

1 Like

bgmi me ovo iznenadilo, svaka čast

od sad ove dresove oblačite, sretni su vam hahah

Kakva sreća ! :soccer: :smile: :+1:

Ovaj bećarac gore postavio je jedan Splićanin, Dalmatinac, nema veze. Poljubac svima. :smile: :kiss:
:o:

Leo Gdjessi?