Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Evo da se i ja javim kako sam na pocetku napisao da necu gledat utakmice, pa niti nase. Kod starci sam pogledao prvo poluvrijeme protiv nigerije, no onda je vec druga bila s Argentinom, pa reko ajd da vidim tog messija, nakon te utakmice sve sam ih odgledao, na GO sam na moru, i dobro su mi sjele mogu vam rec, hahaha, kao i svima vama/nama, haha

kako sam se samo ugrizao za jezik kad sam rekao da necu gledati, ja sam jedan od onih kojima su vatreni vrtili vjeru!!!

Sad u nedjelju kako nemam antenu na svom ogromnom TVeu, sad cu vuc 20 metara kabla samo zbog utakmice u nedjelju!!!

IDEMO HRVATSKA!!!

3 Likeova

Baš me veseli da ovo čitam, dragi Dadaas. :blush:

croat

Posebno mi je drago što vjerujem da već znaš i nastavak pitalice (koja nije teška, naravno, tako i ide); :blush:
Najlakše je kad pitaju me…:smile: :soccer: :o:

Hahaha, derem se tu pjesmu bezveze vec tjedan dana. Ljudi me gledaju jer ja bas pjevam onim navijackim glasom gdje se rijeci niti ne razumiju, hehe

Dobro da su na moru samo turisti koji nist ne razume. Tu i tam koji slovenec.

1 Like

Dragi Forumaši, :blush:
čast mi je i veliko zadovoljstvo postaviti ovdje svoj video i autorski remix stare dobre stvari Baruna koja će se sutra konačno, svi se nadamo, i obistiniti. :soccer:
Nije bilo mnogo vremena za rad,

Kako sam također napisao, jedino ispravno razmišljanje bilo je: “kad ako ne sad, tko ako ne ja“. :slight_smile:
I više od toga, primijetite molim vas u gornjem desnom kutu logo našeg WM Foruma, kojim šaljemo našim reprezentaticima i službeno podršku svih nas Forumaša, :blush: kao i pozitivnu energiju i zahvalnost za sve učinjeno u Rusiji. :+1:
Osobno sam uvjeren i u pobjedu sutra, :+1: a bilo kako bilo, molim vas da zapjevamo zajedno: :musical_note:

Posebno hvala svima koji će ovaj film shareovati na socijalnim mrežama :blush: i drugim websiteovima ili forumima. Ne shvatite ovo pogrešno, kanal nije monetiziran niti će ikada biti, uzgred, tamo na Youtube descriptionu gornjeg videa je i link na ovaj topic. :sunny:
Vjerujem da će vam se video svidjeti, ali i audio; trebalo je prvo napraviti taj audio remix, :microphone: pa tek onda prijeći na video editiranje. :video_camera: O tome ako vas zanima možemo otvoriti novu temu.
Osobno sam sretan kao malo dijete, nadam se sutra vrhuncu sreće. :smile:

Pojačaj volumen, video je Full HD. :blush:
Živjeli! :o:

P.S. Kakav vam je video? Možete hvaliti ili kuditi, dobrodošli ste jednako tako. :film_strip:

11 Likeova

Ovaj logo u kutu mi donese jednu ideju. Zašto se mi forumaši, kojima je marketing jača strana, ne bi sastali u jednoj temi i iznijeli svoje prijedloge kako da forumu povećamo posjetu. Ne znam koje su brojke u analitici, ali vjerujem da solidan broj ‘web-majstora’ sa naših prostora nije čuo za WM :slight_smile: Ovaj potez bi nam svima pomogao.

Meni je super. koliko ti je trebačlo da to sve sklepas i od kud bpogu si nasao sav taj materjal, pa samo da to sve trazis ti treba nekoliko dana.

1 Like

Meni se baš sviđa, a i pjesma za obradu je totalno pogođena jer bi sutra mogla postati najveći ljetni hit 2018 :wink:

1 Like

Ovaj mi je mnogo jak xD

2 Likeova

Hvala vam momci, hvala. :blush: Prije nekoliko dana sam i počeo to raditi, kako sam i napisao iznad, za što bi za komodan rad trebalo barem 20-ak dana u punom radnom vremenu. Ali ovih zadnjih dana sam lijegao oko 3 a dizao se oko 8 bez budilice. :smile:

1 Like

Za tehničku stranu nemam primjedbi. Hrpa video materijala, glazbeno odlično skombinirano.
Mogu si samo misliti koliko ti je trebalo vremena da sve složiš.
Kapa dolje :+1:

A što mi se ne sviđa?
Prvi prigovor ide na kadar s Precjednicom - zaista nepotrebno.
Drugi je konceptulane prirode. Glavna pjesma svojim stihovima je aktualna, ali sama pjesma nema snagu. Baruni imaju glavni vokal koji je intenzivan, meni su puno jače navijačke pjesme bez vodećeg vokala.

1 Like

Hvala ti Trnac, :slight_smile: ovakve kritike cijenim, opisne i argumentirane. :+1:

To je individualno mišljenje. Ni ja nisam uvijek onaj koji ju podržava, no u ovom slučaju mislim da je ona tamo bila simbol naše zemlje, i bravo što je bila tamo, za razliku od nekih drugih možda meni i bližih političkih opcija koji su postupali drugačije. :frowning:
Vjeruj da sam već bio renderirao film (finalizirao ga), i tada se sjetio da nisam ubacio Kolindu unutra. :blush: Pronašao sam tih par sekundi i nije mi bilo teško napraviti još jedan render. :smile: Dakle, postojala je verzija i bez predsjednice ali to sam izbrisao. :smile:

Moj se je remix u startu i zamisli oslanjao na Neka Pati Koga Smeta i Barune, te nisam mogao ni želio bez njih. Razmišljao sam čak napraviti i extended verziju sa suzdržanim vokalima, bliže tvojoj zamisli, no to je ipak malo vjerojatno jer je kasno. :blush:

Vama kojima se stvar sviđa, molim vas još jednom; shareujte je negdje, kao reklamu i za naš Forum sa logoom gore. :blush:

Najvažnije od svega je, a hoće biti tako, javljaju mi :slight_smile: : sutra ćemo svi pjevati, moju ili neku drugu verziju: Hrvatska je prvak svijeta. :smile: :o:

Odlično …mada mi se puno više sviđa video mix, nego audio mix.
Mislim, ta mi je pjesma super, ali mislim da joj nisi uspio dodati unikatnost koju si možda ciljao. Kako velis, dal ce se pjevat tvoja verzija… …to tesko, mislim ne smeta ovo što si ubacivao…ali tesko da je pjevljivo u ovom obliku :slight_smile:

I meni je ok i kadar s predsjednicom…ipak je njen dance obilježio djelomično ovo prvenstvo :slight_smile:

Nego, što nisi čekao u niskom startu da ubaciš dijelove iz sutrašnje pobjede :slight_smile: Onda bi imao kompletan sažetak kako smo postali prvaci…a ak ne bude pobjeda, onda ti je ionako ovdje pjesma ipak malo promasena, heh.

A mislim da jedan kvalitetan sažetak puta do prvaka će biti video koji će se pregledavati godinama…ma zauvijek :slight_smile:

1 Like

Ona pase u video kako god. Mora da bude. Ima mnogo ljudi kojima je to bilo jako lijepo (ovi penzici, iako ih je njena polittika kostala penzija) koji su je vidjeli tamo u slacionici, a mnogima je to bilo i smijesno… hahaha

Ionako predsjednik je vise kao maskota.

1 Like

Ma nije, jasno, napisao sam tako, ali to je ionako samo Remix 2018 i uglavnom je djelujuće u potpusti uglavnom zajedno s videom. Ja ću taj video gledati sutra dosta puta, nadam se i mnogi od vas, plus gledatelji s Youtubea. :blush:
(Nema monetizacije, to su sporedne stvari) :blush: :o:

E to sam čekao da napišeš, i već sam počeo gledat na sat koliko još vremena imaš :slight_smile:

Evo baš gledam put do finala i Rebićev gol Argentini. Taj gol mi je u najužem izboru za gol prvenstva, uz Nachov i Pavardov.

Tako je, u vrijeme Svjetskog sve je drugo sporedno :wink:

2 Likeova

Odličan video i audio uradak, ja sam ga osobno već tri puta izvrtio…svaka čast!!! :+1:t2:
Mogu samo reći onu; - Neka pati koga smeta…

1 Like

Svaka cast na trudu meni se svida.

1 Like

Dragi prijatelji, došao je i taj dan, za par sati: :soccer:

fifa-finale-hrvatska-francuska

:o:

1 Like

S Francuzima smo do sad igrali mislim 5 puta. Od toga smo 3 puta izgubili i 2 puta igrali neriješeno. Nadam se i vjerujem da je konačno došlo vrijeme da ih pobijedimo, a nema bolje utakmice za to od ove današnje! :slight_smile:

Svi pričaju kako ih nikad nismo pobijedili, ali ljepše zvuči također točan podatak da niti oni nas nisu pobijedili već 18 godina :wink:

U Francuskoj na Svjetskom 98. smo u onom polufinalu izgubili 2:1 nakon što smo poveli. Onda smo igrali prijateljsku iduće godine (1999.) i ako se dobro sjećam Petit nas je uništio, bilo je 3:0, igralo se u Francuskoj, prijateljska. Iduća je bila u Maksimiru, isto prijateljska, 2000. godine i izgubili smo 2:0.
Nakon toga smo igrali u Portugalu 2004. na Euru u skupini i bilo je 2:2. Ako se ne varam, od tada smo odigrali samo još jednu prijateljsku 2011. u Francuskoj i završilo je 0:0

Znači nismo igrali zadnjih 7 godina, a nismo izgubili od njih već 18 godina. Točno je i da ih nikad nismo pobijedili pa bi danas bio najbolji mogući dan da ih konačno pobijedimo! :slight_smile:

Mbappe me povremeno podsjeti na pravog Ronalda, a imaju i na svim drugim pozicijama odlične igrače. Opaka su ekipa, ali pokazali smo da smo i mi. Na papiru možda jesu favoriti, ali uopće ne sumnjam da ih možemo pobijediti. Pa mi smo već sad najmanje viceprvaci svijeta što znači da možemo dobiti svakoga!

U ovome treba uživati…ljudi će tek za par godina shvatiti koliki je sve ovo uspjeh, kako god da završi tekma. Originalni Vatreni su postali besmrtni, a ova generacija ih je nadmašila i može donjeti zvjezdicu na hrvatski dres koju hebeno želim! :slight_smile:

dont-worry

:frowning: :o: