Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Ja ni neznam rezultate, jer kako sam prestao gledat TV tako sam rpestao citat i zutila, jedine informacije koje dobijem iz HR su obne koje mi ljudi samo kazu. A iskreno me niti ne zanimaju.

Takodjer prizeljkujem da nasi sto prije ispadnu pa da se ljudi posvete necem vaznijem. Pricao sam da pod onim topicom prosvjed za benzin, dace uskoro biti Igara i ljudi ce zaboraviti na sve probleme. A ovima u vladi bi preporucio da je sad dobro vrijeme da im ga strpaju opet odotraga jer nece ni osjetit…

@blaja
Eto bas zato nasi ni nece proc skupinu. Sta ce se ti afirmirani igraci trgat, ozljedjivat, borit, za sto? Kazu nogometasi su glupi, nemaju skole, a ja kazem da su itekako pametni, zaradjuju vise nego prosjecni covjek i znaju se postavit u svakoj situaciji. Cujem da smo s Nigerijom u skupini, netko je napisao da nemaju neke zvijezde, znaci to su crnci iz Afrike koji bi dali lijevo jaje da pobjegnu u Europu, a oba jaja da igraju za bilo koji europski klub, pa makar Dinamo. Drugim riejcima oni ce trcat, oni ce udarat, oni ce napravit sve da pobjede. Neznam koje su jos ekipe u skupini, ali vjerujem da mora da ima neka jaca repka u skupini na papiru od HR, i to onda znaci da skupinu necemo proci.

1 Like

S nama su jos Argentina i Island. Upravo to i ja kazem, Nigerija ce trcat za razliku od nasih,ne vjerujem da cemo proc grupu.

Hahaha, mogli bi mi biti zadnji u grupi, pazi sto ti kaze,. S islandom smo se mucili jos dok sam gledao nogomet, plus oni su nauceni na zimu, a ako se ne varam igra se u hladnoj rusiji. Argentini ce isto biti hladno ali oni uvijek igraju dobro.

Jadan nas izbornik, tko je uopce izbornik? Ni kriv ni duzan opet ce mu svi pljuvat mater. Hahaha, nadam se da je dobro placen.

Ne bi se slozio da igraju uvijek dobro. Pa jedva su se kvalificirali na svjetsko.

Vrijeme u Rusiji je u ovom periodu idealno za igrat, tako da to nece biti neki faktor.

Ja ne gajim neke iluzije oko hrvatske. Sto bude bude. Ja mislim da ce biti pravi protiv nigerije i da oni zapravo nemaju klasu za dobiti hrvatsku. Nije sve ni u trcanju. Hrvatska je iskusnija i kvalitetnija i mislim da cemo uzet 3 boda, ali uvijek postoji bojazan od loseg dana ili nesrece. Zato i gledamo nogomet jer je lopta okrugla i sve je moguce.

Dragi Forumaši, vrli pratitelji nogometa, :blush:
Postavili smo i anketu u prvom postu, ne propustite je ispuniti. :soccer:
Izvršite svoju forumsku dužnost:, ali i zadovoljstvo. :smile:
Klikni niže i

Ispuni anketu.


:o:

Ne da neću gledati, nego sam i obrisao sve sportske kanale s MAX tv-a. :smirk: Samo IT biznis i pokoji film navečer kad stignem… Od sportova jedino ove extremne, ovi svakodnevni su mi preee dosadni… zijev…
It’s too gay for me…

To je ispravno Wolfe, :wolf: :+1:
točno je da nikome ne trebaju nikakvi MAX niti drugi kanali dok traje Svjetsko prvenstvo. :soccer: :smile:

No, nadao sam se da ćeš mi baš ti kao Youtube master navikao na kvalitetan video dati komentar o slici na HRT2 HD? :o:

Sto se ima pricat o slici, slika je sigurno vrhunska (nisam je vidio), ali na mom 140cm TVeu se vidi ogromna razlika. Znam kad sam imao Max Tv pa sam gledao one programe u onoj niskoj rezoluciji, pa to je bilo da si oci pokvaris. naravno da sam odjebo MAX TV, neznam kome oni to sranje prodaju, ljudima koji imaju 19" televizore?

To HRT onako maze oci ljudima da vide da mogu, ali da nece, ipak treba dic pretplatu, tak da sad ak se ljudima svidi, pretplata ide gore!

Odmah se primijeti da je dosta kvalitetnija, točno, pisao sam gore da ipak nije 1080p? :frowning: Gledam je na TV-u i na kompjuteru (HRTi). :tv:
A tebi Dadaas je ovo izvanredna prilka da prodaš televizor, kad ga već ne gledaš. Slijedeća prilika je za 4 godine. :smile: :o:

1 Like

Oh, hvala ti kolega što si me podsjetio…
Opcije 》Postavke kanala 》Uklanjanje kanala 》HRT2 HD 》Potvrdi 》OK 》Ukloniti sa popisa kanala? 》DA 》Dali ste sigurni da želite ukloniti HRT2 HD sa popisa kanala trajno? 》DA 》 Kanal je uspješno obrisan! 》OK

Tesko bi ga prodao jer nebi dobio ni pola koliko sam ga platio. No na TVeu se vrti YouTube skoro pa 24/7 tak da ima svrhu. Ali nema nijedan kanal.

dada slažem se, iako igraci ove generacije igraju u jakim klubovima i to bas igraju, za razliku od te prosle gdje ih pola nije ni bilo standardno ak se dobro sjecam, ipak su ono bile klase - prosinecki, boban, suker, ladic pa obrana stimac, bilic…

ne znam, meni je ono bila puno jaca repka, steta sto 96. na europskom nisu napravili vise, bas steta…

ono suker u sesnaestercu to je uvijek bilo vec pola gola, kad je slobodnjak na 16-20 metara ne znas ttko je bolji izvodjač, isto vec gledas da je to pola gola… eh bas sam uzivao tada gledajuci, danas mi je to sve onak…

a ono protiv njemacke tada… e to je bila tekma… skolu nogometa smo im odrzali hehe

Tada je Suker igrao 10x bolje za repku nego za klub, danas Mandjukic igra 10x slabije za repku engo za klub. Njega spominjem jer igra istu poziciju, a i svi ostali drugacije gledaju na SP nego sto su gledali 98. A znamo i zasto i kakvo je stanje u svim nasim glavama bilo tada, a kakvo je danas.

Pa što je ono bilo, koja utakmica, jeste gledali? :blush: Portugal - Španjolska 3:3 :soccer:

christiano-ronaldo

Odlična uvertira za… sutra! :smile: He he. :o:

Neko na prethodnoj temi rece da Ronaldo nije top klasa :smile:
Najkompletniji igrac koji je ikad igrao fudbal. Brzina, dribling, sut, slobodan udarac … Zver!

Ona generacija iz drugog dijela devedesetih je bila po meni najjača Hrvatska ekipa u povijesti i teško ćemo ikad imati bolju. To su zapravo prvaci svijeta iz Čilea (klinci). Ima to itekako veze. Sjećam se da je prije xy godina Švicarska U17 ekipa osvojila mislim Svjetsko prvenstvo za klince. Nedugo poslije toga Švicarska je počela predstavljat nešto. Više nisu bili samo “ona ekipa u kojoj igra Chapuisant” nego su postali prava ekipa. Nekad je taj Chapuisant (ne znam kako se piše) iz Borussie bio u toj ekipi sve, a danas im skoro cijelu ekipu čine ozbiljni igrači.

Nego…naši su u Engleskoj 96. već imali šansu postat europski prvaci, tako da nije slučajno da smo 2 godine kasnije bili 3. na svijetu. Ako se dobro sjećam, te 96. Sammer je napravio faul na Jerkanu prije gola Njemačke, a ono što je Šuker napravio Koepkeu u toj tekmi (ono rolanje u situaciji kad bi svatko opalio pa što bude), ili Schmeichelu (onaj lob) to dokazuje da se radilo o jednom od najboljih napadača na svijetu u to vrijeme.

Ne kažem da ovi naši danas ne valjaju, ali meni su puno bolje djelovala imena koja smo imali na raspolaganju 98. nego ova današnja. Svejedno se naravno nadam da možemo daleko jer ipak imamo neku kvalitetu. Portugal je prvak Europe, a realno nije najjača ekipa u Europi, iako nisu uopće loši.

Da, ali ipak je moglo i drugačije završit :wink: Prvih pola sata nas je Hassler ubijao i da nismo imali Ladića bilo bi 3:0 za njih :wink: Čak i na početku drugog poluvremena nas je Ladić spasio u barem jednoj stopostotnoj situaciji za gol Njemačke. Treba imati i sreće i mi smo je taj dan imali, a onda je došla do izražaja naša kvaliteta.

Super tekma, jedino mi je žao što je onaj konj dao 3 gola :slight_smile: Ne volim ga :smiley: Možda bi mi bio manje antipatičan da mu na dresu piše Cristiano umjesto Ronaldo jer je Ronaldo za mene TM i samo jedan čovjek na svijetu ima pravo na to ime, a to je naravno najbolji nogometaš svih vremena i on je Brazilac. Ovom Portugalcu je statistika ubitačna, ali ja ipak gledam na ovo danas da je jedan gol iz penala, drugi nakon amaterske greške golmana nakon što je udarac išao ravno u njega, a treći iz slobodnjaka. Pravi Ronaldo je zabijao golove tako da je prošao pola ekipe i za kraj zavaljao golmana pa onda poslao loptu u gol. To ovaj ne zna napravit. Točka.

Ja :slight_smile: I ostajem pri tome. Zapravo nikad nisam rekao da nije top klasa, nego samo kažem da nije najbolji igrač niti danas niti svih vremena. Gledaj Messija sutra. Ako i ne zabije 3 gola, pokazat će više od igre nego Cristiano. Da, da, igra se radi golova, ali onda i Jardel spada pod najbolje igrače svih vremena, a bome i Eusebio je možda najbolji portugalski igrač svih vremena. Ovaj Cristiano je zvijer i motorički je sigurno među najboljima svih vremena, ali po igri sigurno nije.

Ili ga ljudi vole ili ne ( kao ti). Covek jedino WC nije osvojio, sve rekorde drzi ali vi “Messijevci” ste neumorni u odbrani Messija i nipodostavanju svega stk je Kristijano napravii. U danasnje vreme, kad su igraci kao masine, praviti ovo sto on pravi… (Ja sam Anrijevac :D)
Ja nit sam Messijevac nit Ronaldovac, ali brate ako neko igra, igra.
Lako je bilo Euzebiu kad se igrao poluprofesionalni fudbal da daje golove, ili Peleu, Maradoni. Fudbal rada i fudbal sada, nebo i zemlja.

Priznam, ne volim ga :slight_smile:

Naravno da je mašina za golove i top klasa, ali mi smeta to što sam za sebe govori da je najbolji (a nije) i što ga neki dižu višlje nego što zaslužuje biti.

Strašno je brz, okretan i ima vrhunski udarac. To sve stoji, ali to mi nije dovoljno da bih mu priznao da je najbolji, a pogotovo najbolji ikad. Ako ćemo po statistici, nije ni po njoj najbolji (iako je u vrhu).

Njegova klasika je oslobodit se igrača na način da si napravi prostor za dodavanje ili udarac, a ne da prođe igrača jer to zapravo ne zna, barem ne kao neki drugi koji su realno bolji od njega. Išao sam gledati YT videe sa njegovim top potezima da vidim jel sam ja možda totalno u krivu i vidio sam da sam u pravu. Pogledaj te klipove, napravi si mjesta za udarac (igrač ostane ispred njega jer ga ne zna proći) i pukne. Ima vrhunski udarac pa to često dobro završi, ali to ga ne čini najboljim igračem na svijetu, a još manje najboljim ikad.

Je, vrhunski je igrač, jedan od najboljih danas, ali daleko od najboljeg ikad.

Još samo fali da Bolta nauče par driblinga i da on počne igrat nogomet, i da sve lopte idu na njega. Ako je to budućnost nogometa, možda ću prestat pratit.

1 Like

Ovo je dovoljno pogledati :slight_smile: Dvije igračine, ali mislim da nema dvojbe ko igra ljepši fudbal i koga je milina gledati na terenu.

1 Like

Kladionice predvidjaju Srbiji oko 40-45% sanse da prodje grupu.
0,7% da osvoji prvenstvo.

Hrvatskoj oko 65% za prolazak grupe, za osvajanje- malo manje od 3%.

Ispade da smatraju da je Nigerija dosta jaca od svicarske