Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

mene samo nervira njegovo ponašanje … i onda mi sve to padne u vodu

■■■■ te gube gol razlike on se tamo nervira maše rukama, baca loptu protivničkom igraču umjesto da mu je fino dobaci itdi itd. znači fer plej i kultura na terenu = NULA

Ako pričate od Ronaldu Portugalcu, lik je vrhunski nogometaš ali gnjoj od čovjeka na terenu. Ne znam kakav je privatno i ne znam da li se tako šupački ponaša na terenu samo radi rezultata.

Sve sam video danas, ipak je Island sila :smiley:
A penali su vrlo nezgodna stvar, samo ih majstori pogadjaju :smiley:

1 Like

Argentina - Island 1:1 :soccer:
Hrvatskoj bi, po nekoj teoriji više odgovaralo da je Argentina pobijedila, jer se tad Gaučosi ne bi morali vaditi na nama u slijedećoj utakmici, mada to “mudri“ komentator nije nijednom spomenuo, nego glupan još govori “Nemojte otpisati Argentinu“, kao, još će oni pokazat’… :-1: :frowning:
No svejedno, mogu se oni i nadati da će se vaditi na nama, ali isprašit’ ćemo mi njih kao i Njemce u Francuskoj '98. (3:0). Samo, večeras prva utakmica. :blush:
Da bude prava najava s Nigerijom. :smile:

:o:

Da Messi više nikad ne zabije gol i da više nikad ne odigra točno dodavanje, on je odavno dokazao da je bolji igrač od Cristiana :wink:

Cristiano bi se odlično uklopio u ekipu Islanda, igraju vrlo sličan tip nogometa (atletika) i baš im treba jedan klasan strijelac. :smiley:

Nikad, ali nikad Cristiano neće biti niti u top 10 najboljih svih vremena jer čovjek ne zna igrat nogomet. Zna trčat, postavljat se, dobro skočit. dobro puknut…ali ne zna IGRAT kao što su to radili Zidane, Ronaldo, Ronaldinho, Maradona (da ne idem predaleko u povijest) i kao što to radi Messi.

Pozlilo mi je kad sam čuo njegov glas. Ja mu ne bih dao niti da prenosi kako pada kiša, možda eventualno samo prijenos rasta trave na nekoj nebitnoj livadi.

Taj kreten je prenosio jednu od istinski povijesnih utakmica (Brazil-Njemačka 2014) i uspio je ubiti spektakl svojim komentiranjem bez imalo energije. Zanimljivije će klinac 10 godina prepričat kako je sa svojim pajdašima odigirao na školskom igralištu.

šta sila, velesila.
Veliko pozitivno iznenađenje i dokaz da je disciplina jako bitna a ne glumenje manekena, čekanje lopte i šteanje po terenu.

1 Like

Kristijano je tata za Mesija. Toliko puta je Mesi bio zakljucan da prnut nije mogao, ne samo danas, no na xx utakmica. ■■■■ profulani penal, desava se, ali na organizovanu odbranu kod solidnih ekipa i trenera Mesi zna bit nevidljiv. To se Kristijanu rjedje desava. I Mesi nema glad za pobjedama i trofejima ko Ronaldo pored jos nekih kvaliteta koji mu nedostaju u odnosu na Ronalda.

Ni brazilski Ronaldo ne bi bio da igra danas isti kao prije 15-20 god jer sve je manje vremena za dribling, za jedan na jedan igru i takvi majstori fudbala manje vrijede no prije 15 30 50 godina. Danas samo masine koje imaju sve kvalitete mogu se zvat najbolji, a po meni Kristijano Ronaldo je bas masina. A kakav je covjek, kako se ceslja i ponasa, me bas ne dotice. Reci za njega da ne zna igrat fudbal i posmatrat fudbal kao da su devedesete kad se driblalo po 4-5 igraca bez jebiga, je bas neozbiljno, koliko god ga neko nesimpatisao

He he, :blush: daj molim te Mitok, ti se kužiš, gledao sam danas je bio naravno i Maradona na utakmici, reci mi zašto Diego Maradona ima dva sata na rukama? :watch: :watch: :question: Po jedan na svakoj ruci, jedan skuplji i luksuzniji od drugog? :smile:
Ako je i da pokaže status, sigurno se nije sjetio da tako nikad neće znati koliko je točno sati? Ako su ta dva sata barem pola sekunde jedan iza drugog, eto mu dileme i razmišljanja. :smile:
No jasno, i ja mislim da Maradona nikad niti ne gleda koliko je sati? :o:

Da se razumijemo ja sam obozavao Džej Džej Okoču (ako ga se ko sjeća) koji je plesao po terenu koji je bio ljepotica za gledat, ali ne čine samo driblinzi i ljepota fudbal. I danas uzivam u dobrim potezima, ali toga je sve manje, ali jednako uzivam u igri npr Atletiko Madrida od prije par sezona, dje rijetko dolazi do izrazaja išta od te ljepote, ali borba i taktika imaju za mene slicnu dozu ljepote.

A Cristiano briljira na svakoj utakmici, posebno recimo protiv Hrvatske na Euru, ili u finalu zadnje Lige prvaka :wink:

Zato što je poseban lik :smiley:

Onda je Island velesila, a ja stvarno vjerujem da ćemo mi razbiti tu “velesilu” sa barem 2-3 gola razlike. Samo još fali da Atletski klub Mladost ili Atletski klub Brač uđu u 1. HNL pa osvoje naslov, i da onda osvoje i Ligu prvaka.

1 Like

Da dobijaju samo velesile ne bi Grcka uzela Ep prije koju god, ne bi Atletiko M. igrao dva puta u finalu LS i ne bi fudbal bio fudbal no umjetnicki ples.

Teorija o atleticarima u fudbalu je nidje veze, pogledaj na sta lici Bolt kao fudbaler

Grčka ti je super usporedba sa Cristianom. Službeno je i Grčka bila prvak Europe i Cristiano najbolji igrač svijeta, a niti je Grčka bila stvarno najbolja ekipa niti je ovaj bio stvarno najbolji igrač.

Sad će neko reći kako nije kad je, i to službeno, ali jasno je što sam htio reći.

Još jednom, ja uopće ne osporavam da je Cristiano zvijer od igrača i mašina za golove, ali niti je najbolji niti mi ga je gušt gledat i 5% koliko Messia. Nisam Barcelonista. S pravim Ronalnom mi ga je stvarno glupo uopće uspoređivat.

Nisam Grcku uporedio sa Ronaldom no fudbal ukupno i sta je sve bitno u fudbalu i to da je npr iako sam mnogo radije gledao Okoču no mnoge druge on od mnogih drugih ukupno nije bolji fudbaler

Momci, pustite Ronalda i Messija. :soccer:
Za manje od dva sata je utakmica, emisija je sat prije. Oblačite kockaste majice i zauzmite mjesto na kauču. :smile:

kockice

:o:

1 Like

Mislim da imamo dosta pametnijeg posla nego da se raspravljamo ko je bolji između dva bilionera :stuck_out_tongue:

Ajmo prognoze…

Moja: Hrvatska - Nigerija 3:1

Meni su javili 2:0 za nas. :blush: :o:

1 Like

I ja sam rekao 3-1 za Hrvatsku. Mada Ruse dobro profulah, mislio sam da ce bit 1-0 ili 2-0. Sreca ne kladim se vise.

1 Like

2:1 za Nigeriju

Za znalce: