Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Bome si dobro pogodio rezu :slight_smile:

1 Like

1 Like

1 Like

He he, :blush: evo i ovdje na slici gore Maradona ima satove na objema rukama, možda i na nozi, ali sad ne mora gledati na njih da zna da je vrijeme da idu kući. :smile: :o:

1 Like

Neka se proslavilo i ovo, Messi u malom dzepu. Vida, Vrsaljko, Brozovic, Mandzo, Raketa, Maestro Luka Modric, tesko je reci tko je bolji. Samo nam Belgija moze biti turska ili portugal, ostalo plitak potok. Ajmoo Hrvatska.

Sve me strah tog 15 srpnja.

Messi, kralj čipsa… Sta bi sa trenerom Argentine? Kako je otrcao u svlacionicu, kontam objesi se co’ek…

Kako bi kolege is susjedne zemlje rekle Modrić je izmislio ceo fudbal sinoć :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ajmo Hrvatska <3 <3 <3 <3

A evo nešto i za one koji se orijentiraju prvenstveno prema kladionicama:


:blush: :o:

Sad Srbija pobjedi svicarsku i nerjeseno sa Brazilom i eto balkanskog finala :smiley:

Moze biti polufinale :slight_smile:

Ako Srbija pobjedi Svicarsku a odigra nerjeseno sa Brazilom, jedino se moguce sastati u finalu…
(mada je tesko da bi Srbija tako zavrsila)

A ako se gleda realno, Srbija je favorit za prolazak grupe, ali kao druga- tako da ce se onda sresti u polufinalu (ako bi pobjedili u prethodne dve runde)

Par zanimljivosti:

Svi engleski igraci igraju u engleskoj ligi.
Francuska je “najskuplja” reprezentacija- u prosjeku njihov igrac vrijedi oko 50 miliona evra po transfermarktu.
Hrvatska deseta najskuplja.
Srbija dvanaesta?! (pomalo neocekivano, mislio sam da su oko 20-og mjesta).
Hrvatska je “7. favorit” po kladionicama, sa veoma solidnih 5% sansi da osvoji prvenstvo, i nekih 25% da udje u polufinale.
Srbiji su sanse za dolazak do polufinala oko 11% sto je opet- zacudjujuce dobro i rekao bih neocekivano

Mi kuburumi kao i vi od iste boljke, imamo imena ali ne i tim. Ali na ovom prvenstvu i kod vas i kod nas se znacajno promenilo na tom planu, i jedna i druga ekipa izgledaju kao tim, tako da komsije vidimo se u finalu :smile:

Ovo drugo sam uzeo u obzir, mada prvo bi mi bilo draze, nek novine malo pisu o nogometasima sa balkana, kad su nam lige u klincu.

I za KSA vrijedi. :smiley:

Vazda li isto igramo, od kad pratim fudbal i kako god se zvala država vazda isto, prekidi glavno oruzje ogromne rupe među redovima, tektike bez i nedostatak trčanja. I uvijek ostvare neku pobjedu na guzove da nalože narod, ova protiv Kostarike sad ili ona protiv Njemaca kad su nas satrali sa igračem manje ili na onom ep protiv Norveške… I bukvalno nikad nismo imali tim kakve god igrače imali, bili oni vrhunski, prosječni ili bezveze igrači. Nikad tima, nikad.

Ja sam i rekao da ćemo uzet 3 boda i otprilike znao sudbinu Srbije na sp, i imam dovoljno godina da se manje oko fudbalske reprezentacije nerviram, ali teško se to kontrolisati može.

@mitok bravo na pogođenom pobjedniku utakmice nigerija - island. sreća moja pa si prestao se kladit

2 Likeova

Slažem se da je Mandžo jako koristan napadač. Po meni on naravno zaslužuje biti u repki, ali htio sam reći da ipak nije ono što je bio Šuker. Šuker je za mene bio jedan od najboljih napadača svijeta u ono vrijeme, a Mandžo ipak ne spada baš u najbolje na svijetu, ali je definitivno dobar i još više koristan. Nije isti tip igrača kao što je bio Šuker, ali ukupno gledano, htio sam reći da je Šuker bio veća klasa na svjetskom nivou. Ali još jednom, slažem se ja Mandžukić itekako koristan i nikako ga se ne bih odrekao.

Mislio sam da će biti 2:1 (skoro bilo), ali djelovalo mi je sigurno da Nigerija dobiva. Skoro sam prihvatio okladu da ne ispadnem papak, ali sam ipak odustao jer bih onda vjerojatno opet nastavio s klađenjem, a to nije baš pametno :slight_smile:

I dalje mislim da sigurno dobivamo Island, čak i sa drugom postavom.

Ja sam se nadao pobjedi nad Argentinom, ali naravno da je nisam uzimao kao sigurnu. Mislio sam jedino da je sigurno da će biti 3 ili više golova, ali sam očekivao nešto tipa 2:1 ili 3:2, za nas ili za njih. Ovih 3:0 je stvarno fenomenalno.

Mediji se raspisalo da Messi ide doma, ali to je bilo pretjerivanje. Računao sam na pobjedu Nigerije nad Islandom i računam na našu pobjedu nad Islandom, To znači da Argentina samo treba dobiti Nigeriju i prolazi dalje, a teško da će 3 tekme odigrati loše. Nije Nigerija za bacit, ali realno je da ih Argentina dobije. Iznenađenja su uvijek moguća, ali ipak bi to Argentina trebala dobit.

Čak i da u nekom snu mi izgubimo od Islanda, Argentina samo treba dobit Nigeriju sa jednim golom razlike više nego što bi nekim čudom nas dobio Island, i onda prolaze i u tom slučaju. Zato mislim da da mi prolazimo skupinu kao prvi, a Argentina kao druga. Treća će biti Nigerija, a Island četvrti.

Pred Nigeriju:

Pred Argentinu:

Ovo postaje ozbiljno :slight_smile:

2 Likeova

Do sad jedino mi, Urugvaj i Švedska nismo primili gol. Švedska bi mogla ispast iz tog društva već za sat vremena, a Urugvaj igra još sa Rusijom. Mislim da je Urugvaj bolja ekipa, ali do sada se nisu iskazali, a Rusi su se digli i igraju doma.
Neki gol uvijek može zalutat, ali mislim da možemo Islandu zabit jedno 7 komada i ne primit nijedan :slight_smile: Ili barem zabit 2-3 i ne primit niti jedan. To je stvarno ekipa koja me ničim nije impresionirala, a njihov čvrst blok više nije iznenađenje i svaki dobar taktičar bi ga morao znat razbit. Svaka njima čast, ali zaslužuju 4. mjesto u skupini jer nisu u skupini sa Saudijskom Arabijom, Panamom i Iranom, nego sa Hrvatskom, Argentinom i Nigerijom.