Zarada 3D printanjem

Jaooo ovo si ubo što kažu u " U srid sride !"

Pitam ovdje zato sto forum ima autoritet i clanovi nisu bezveznjaci…mozes potrositi tonu vremena na youtubu i guglu a da ne nadjes sto trazis…svako biznis znanje se krade ili skupo placa…

3 Likeova

Pa ovaj forum bi odavno bio mrtav da ljudi ne pitaju od najjednostavnijih pitanja do najsloženijih, poanta foruma nije da se priča samo o najtežim i najkompleksnijim temama o kojima na googleu nema odgovora pa odogovor zna samo par ljudi a ostalo se ništa ne smije pitati.

Ma ne ljutim se, pitao sam covjeka preko koje platforme radis. Direktno.
Odgovor na to ne mogu pronaci na googlu.
Koji je smisao onda uopce meduljudske komunikacije…
Nit plesem, nit me zanima posebno, samo ukazujem da nije ono za sto se predstavlja.

Nije da ne mozes nego ne zelis. Ljude koji postavljaju pitanja na način kao i ti, izbjegavam u širokom luku, kao ti si pametan sa svojim propitivanjima i sumnjom a s druge strane želiš iskamčit informaciju koja u tvom slučaju ništa ti ne vrijedi. Sad imaš informaciju preko koje stranice se radi, printer koji preporučujem i da sutra kreneš nećeš ništa postić jer se “praviš” pametan. Zbog takvih mudrijaša sam se odrekao bilo čije pomoći i sam sebe informiram i učim koliko mi snalaženje u informacijama dopušta, btw ima ljudi koje mogu nabrojat na prste jedne ruke koji su mi pomogli. Sve u svemu što se tiče Xometry, našao sam ga na googleu kao platformu koja prima partnere bez da mi je itko rekao, to što zbog privatnih razloga nisam mogao otvorit vlastiti obrt jer već imam nešto slično, to je moj problem i iz toga razloga radim preko kolege, kolegi kapa do poda jer ima povjerenja u mene a također i ja u njega. Imate sve informacije, borite se, radite neće nitko umjesto vas.

Ovi mlatimudani što misle da će sidit doma i da će im lova kapat bez muke (bilo koje vrste) isto si kosu čupa i bauštelac i IT-evac.

Naravno i bez uloga nema ničega. Ako vam je muka uložit 1000 eur koje vam svakako neće propast eventualno možeš izgubit 100eur ako odmah prodaš printer, nemojte ni startat, nije za vas.

1 Like

Sve 5 nisam mozda bio dovoljno jasan koliko bi ulozio vremena, novac je najmanji problem…
Aha sad vise nisi ni sam u tome, vec radis preko kolege, a legalnost je tako pokrivena…
Ako vam je muka uloziti, bude kolega to pokrio, ali ja imam dobitnu kom… Jbt kakvi maheri ovdje…

Ti si baš očajan tip :slight_smile: Nikakve troškove meni kolega ne pokriva, strojevi su moji, usput sva davanja i rashode djelim na pola… Radimo na obostrano zadovoljstvo i korist. Da si bar mrvicu kao i ja i ti bi vjerovatno imao dobrog partnera ali na žalost neće te nitko predpostavljam jer se nikom ne liječe tvoji kompleksi :stuck_out_tongue:

Totalno ocajan :smiley:
Ukoliko na direktna pitanja ne znas odgovoriti, sam se diskvalificiras kao partner. QED :raised_hand:

1 Like