Zarada - kako, gdje i šta?

Sve govori ovo. Probaj, pa ćeš znati. Ili možda PayPal Money Generator 2019…

Ako misli na neobux i sl onda je u pravu

Imaju oni sajtovi đe pišu o tome koji sajtovi plaćaju kliktače, koji ne plaćaju. pa postavljaju prufove o isplaćenih 2,13$

ko nije kliko na reklame pojma nema o internet zaradi.

Prve novce od weba sam zaradio 5 godina nakon što sam klikao na reklame. Ide ti, budi uporan.

Ja sam na neobuxu cesto uzimao solidne pare :smiley: Ali na onim mini poslovima (i to samo kad bude nekih dobro placenih). Znam da je nekoliko puta bio ovaj jedan posao gdje se za 1-2min uzimalo 35 centi, pa onda su povisivali na 55 pa na 95… Za srednjoskolca ovo je bilo ko budali samara :smiley:

Nisam nikada probao…što još postoji to klikanje na reklame?

Što fali napraviti robota koji po cijeli dan klikće? :slight_smile:

Valjda prepoznaju robota… nez dal zaradis za struju koju potrosis gledajuci reklame :smiley: Mini poslovi su ok al to radi neka druga firma (a svi ovi sajtovi to imaju)

Sumnjam ako se napravi mehanička naprava koja će stvarno miš micati. :slight_smile:
To nije nikakav problem…pitanje je što se očekuje od operatera da radi. Jer ako imaju razne provjere poput captche koje bi blokirale automatizaciju …onda je problem. :slight_smile:

Mislim da nema captche, samo klik na reklamu i onda zatvaranje reklame… al nemas ti reklama dovoljno da bi ti se isplatilo :smiley:

A tko onda klikće, ako se ne isplati niti robotu kliktat, hehe.

Pazi, robot bi se mogao postaviti na više računala na više lokacija da rastura…dovoljno nekakav šitan laptop i udri. Neće se on umoriti, niti buniti što radi na lošem laptopu :smiley: :smiley:

P.S. samo ja stvarno nema ni okvirno pojma kolika je otprilike satnica tima što klikću?

imas u najboljem slucaju 60 reklame, svaku trebas pogledat po 5 sek (msm neke 15 il 30 ali one kao vise palcaju), zaradis desetinu centa po reklamama… na ovim boljim po cent ili cent i po :smiley:

Bezvezno klikanje, roboti i sl.

I onda se svi čude, zašto su smanjili iznose ili zašto blokiraju ili zašto se pojavljuju problemi.:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Pa nisu oni od jučer.:cowboy_hat_face::cowboy_hat_face::cowboy_hat_face:

To je nekih 1-2 centa po minuti, ili ti cca 1$ na sat vremena.
Neka robot klikće 12 sati, ne više da ne bude sumnjiv…to je 12$ dnevno po računalu.

Neka razvoj tog sustava košta 20 000$, to znači da je sa jednim računalom investicija otplativa u 4.5 godine. Nije tako loše, dok sa 10 računala je to otplativo u pola godine. Što je već puno bolje.

Ali ako upogonimo tipa 100 računala, onda investicija raste na 45 000$ (20 000$+ 100 x 250$) , koji su u tom slučaju otplativi u 38 dana. Veliš neisplativo? :smiley:

Da je isplata 10 puta manja od gore rečene (60 centi/sat), i dalje bi bilo jako isplativo…s obzirom da se u tom slučaju investicija od 45 000$ vraća unutar cca godinu dana. :wink:

A da ne govorimo da se investicija smatra dobrom i ako se vraća unutar 5 godina, tako da bi i satnica od 12 centi bila praktički isplativa. (Ako bi 12 centi ostajalo po satu čistih nakon što se odbije struja)

Jedino postoji i rizik razvoja tako nečega…jer može sve lako propast. Tipa ako se mogu varat danas, ne znači da sutra neće već imati mehanizam zaštite…

I naravno, moralna a i kaznena odgovornost za tako nešto. :slight_smile:

Vecina tih sajtova ode u scam u roku od par meseci, tako da ne bi ni dosao do isplata :slight_smile:

To je ono što također spada pod rizik koji spominjem. Nisam niti sumnjao da je ovako nešto ozbiljno…samo se malo igram sa brojkama. :smiley:

Sad je 2019, kontam da sam se prvi put tamo registrovao prije skoro 10 godina

Hoćeš time možda reći da neobux i nije toliko nestabilan …da bi mogao samo tako ispariti?

Veliš 2 centa po minuti i nisu tako male pare za robota? :smiley:

Hiljade pozitivnih recenzija, najveci su u tom svemu.

Velim da to ne moze tako zato sto znam kako neobux radi a ti ne znas a pretpostavljas :slight_smile: Sta ces napravit, da svaki kompjuter svaku trecu minutu pravi novi nalog jer nema reklama za pregledat?

Niti ne tvrdim da znam. Zato i pitam koja je problematika?

Rekao si da su male pare…na to sam odgovorao da nisu. Kad je automatizacija u pitanju, nikad nisu male pare …to nam je i omogućilo hrpu gadgeta na tržištu po kikiriki cijeni.
Ne tvrdim zbog toga da je izvedivo i konačno da je isplativ trud i rizik.

Ti slobodno izloži koji su još problemi …ja uopće ne zagovaram ništa, samo sam znatiželjan čuti kako ti sistemi funkcioniraju u praksi. A nadam se da nemoram ići klikat da bi saznao xd.

Što hoćeš reći time? Korisnici koji klikaju su ograničeni koliko smiju klikat? Nema posla da zasiti kapacitete onih koji bi klikali?

Nije neobux samo kliktanje reklama, mislim to je ono sto prvo vidi svaki korisnik kada dodje na sajt. Pored mikrozadataka preko ove platforme postoji mogucnost i rada na testiranju aplikacija, za americku kompaniju Rainforest QA.

Nisam aktivan tamo vec dve godine, ali sam uzimao nekih 300dolara mesecno radeci kao tester tamo. Naravno, i to je smesna cifra koliko je taj posao smaranje, ali kad nema drugog, daj sta das. Takodje se lepo uzimalo i preko referala, koji sve dok su aktivni na zadacima, vi imate deo prihoda.