Zašto Filmovizija mijenja extenzije domene non stop?

najstariji su i koliko znam najviše filmova i serija imaju u bazi

2 Likeova

Evo otisla i gledalica sa google-a a koliko vidim i sajt im je off, mozda i gazda daje izjavu :grinning:

1 Like

a pogrešno zaključuješ

gledalica net

izgleda da je gledalica kaput skroz … nema ni na jednoj domeni

ja neku noc film gledao :smiley:

tu je >> gledalica.net

ja nmg da otvorim :smiley: mislim da su moj asn blokirali :smiley:

moguce :(, jer meni radi

kako radi kad na isup.me kaže looks down ■■■■■ mu mutvak hahaha

1 Like

Šta mislite ima li keša još od ovih stranica za filmove?

ako sad uopšte ima za godinu-dvije će sigurno biti teže … i biće sve teže i teže … govorim o ovima sa starim domenama … a onaj ko sad počinje treba mu godina … a šta će biti za godinu dana ihhhhhh

Moj ti je savjet, bjezi od toga kao od zmije. Nema od toga hljeba, ne znam koliko si upucen u to, ali mnoge velike stranice su “nestale”, ugasene i upijene u zemlju. Poslje toliki godina rada i truda preko noci ih je mrak progutao. Mislim da polako uzima maha a sad koliko dugo ce, ne znamo. Samo ja da sam ti, fokusirao bi se i koristio vrijeme na druge tematike poput dropshipping itd. Ono sto ti lezi. LP :slight_smile:

Upravo tako,

Moze se “sakrit” jednom do dva puta, ali vec treci put je tesko. Jer danasnja tehnologija i servisi su slozni oko DMCA zakona. I tako da, bilo koji servis nece rizikovat gasenje firme radi jednog servera…Prihvatite se legane zarade i mirno spavajte. :slight_smile:

Da ih nisu ignorisali ne bi imali nikako filmove,ovako su bar radili godinama.

radi i meni gledalica.net

1 Like

Ne radi ni kod mene

This page isn’t working

www.gledalica.net is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

Ljudi, izvinjavam se sto upadam kao padobranac, nemam veze s temom i nemam vremena da citam sad temu…ali jel’ moze samo neko kratko samo da mi odgovori na pitanje: Funkcionise li ovo?

U prevodu: jel’ ja mogu sad da pustim ovaj film ispod i gledam online, a da se ne uvalim u probleme i placanje kazni, viruse i tako to?

Skidanje bez dozvole je također.

2 Likeova

Samo kod javnih torrenta se vidi sto si skinuo jer je protok javni, sa privatnih ne. Zato i za bolje torrent sajtove trebaju pozivnice i nije ih bas lako nabaviti.