ADSENSE- Odobravanje računa. Primjeri, Savjeti, Sugestije!

Ono što je baš interes naših pretraživanja nam izbaciva kad udjemo direkt i više plaća za klik po reklami.

Ali sa fb kad udjes ili instagrama sirotinjski. Ma da u mene u zadnje vrijeme kotira cpc generalni 0,06 što i nije loše, dok za BiH je 0,03-0,04.
Dok sam probao da posjetu dovučem sa određenih portala i da dobijem klikove od tih ljudi koji su direkt ušli, 500 klikova = bude 30e-60e , a pregledi kapaju sa fb.

Zna li neko bilo kakav mail adsense podrske. Danima pokusavam da rijesim problem ali ne ide a nigdje ne mogu da nadjem nekog iz tog adsense tima ko bi mi pomogao.
Naime, nekad prije ko zna kad sam izgleda otvorio nalog na (nazvacemo je 1) jednu Mail adresu. Zatim prije 3-4 godine iz znatizelje otvorim na drugi mail i tu prijavim sajt od firme. Medjutim nikad nisam ubacio kod tako da je od tad stajalo ono obavjestenje da moram unaciti kod bla bla bla. I sad skoro otvorim novi yt nalog i naravno preko yt odem na monetizaciju (iako nemam ni jedan uslov) i otvorim sa novim (trecim) mailom adsense nalog i cim sam usao pise da vec imam postojeci i da ga obrisem. Ok ulogujem se na ovaj drugi, ubacim kod na firmin sajt, kad i na njemu pise da imam jos jedan nalog i da ga zatvorim.
E sad probam uci i sa tim trecim al ne lezi vraze hoce da dalju kod na mobilni kojeg nemam i koji je iskljucen prije nekih godinu dana. Sve one peripetije zaboravio sifru i bla bla bla prodju al kao ne mogu potvrditi moj identitet.
Ima li neko rijesenje kako da to sve obrisem ili ima li neko mail od bilo kakve podrske od adsense da mi sve to izbrisu?

Znači moja teorija s FB se pokazala itekako tačnom. Testao sam čitava 3 mjeseca samo non-FB visitore, i CPC je kotirao čak i za BiH na nivou 0.07 - 0,08.

Ne znam kako je kod vas, ali kod mene je rpm uvijek preko 1.50€, balkanski pregledi sa facebooka

Pozdrav. Da li je neko od vas upoznat koliko traje ovo “Ad serving has been limited Account being assessed”. Novi je adsense u pitanju

Kod tebe jedino visok cpm kao sto samo kod tebe radi gledalica :smile:

Otvori i cetvrti ali stavi drugo ime a svoju adresu.

1 Like

skroz je specifičan hahaha :smiley:

1 Like


Gdje li vi zivite pa vam ne radi :frowning:

dobro je bolan šalimo se malo

ustanovili smo da je do nas, nije do gledalice

Ljudno, najbolje da odes kod nekog ko nema veze sa adsensom i udaris bilo koju adresu i ime dok se ne odobri, kad se odobri onda promjenis, malo okrenes adresu ili broj adrese i jos počastiš poštara i eto ti pina i računa :slight_smile:

Nije ga mrzilo celu gledalicu praviti u fotosopu da bi dokazao :crazy_face::crazy_face:

dok to sve odradi prođu tri mjeseca … a u tom periodu može raditi na solidnom seo sajtu koji će mu za još tri mjeseca donositi neku zaradu a za godinu dana zaradu koju neće donijeti nikakav adsense popup

hahahhahahah to to

1 Like

De bgti nauci citat RPM ne CPM. Vidimo koliko si zapravo pametan :smile:

rpm je revenue per mile i taj termin koriste publisheri
cpm je cost per mile i taj termin koriste advertiseri

nerijetko sam viđao i po stranim forumima a i na našim da svi zajedno koriste termin cpm što možda nije precizno, ali sigurno nije odraz nečije pameti ili inteligencije :slight_smile:

4 Likeova

ljubavi moja :heart::broken_heart:

Da ne idem u drugu temu kad je ova prva po redosledu, a vezana za adsense. :wink:

Jedno pitanje. Početkom ovog meseca sam promenio samo ime banke u adsens payment opciji, jer je jedino to bilo za promeniti. Danas vidim da je adsense odradio wire transfer to bank account, ali prvi put mi se desilo da nema payment number transakcije.

Da li je neko imao sličnog iskustva?
Hvala

`@ Novitet21

Hocu li moci poslije povezati taj adsense sa yt s obzirom da sam vec jedan nalog povezao?

Kada otovoris taj novi na drugo ime onda promenis adsense nalog u monetizaciji i gotovo.Posle otvori drugi devizni racun i povezi sa tim adsense.

Nemoj se optereceivati i objasnjavati nekome kome je drugi komentar spominjanje majke.Za takve se odma zna da nisu bas najbolji sa zdravljem.
Ti i ja radimo i sa drugim mrezama evo na propellerads pise cpm.
Ne radimo mi samo sa adsense pa ko telad samo znamo za rpm,zato mozemo i da pogresimo oko cpm-rpm.

1 Like

Vezano za temu, meni su odobrili. Godinu dana sam podizao stranicu, ubacio cca 400 unikatnih clanaka i to je to. Cak nemam stranicu o meni, jer nisam znao sto da napisem :slight_smile:

2 Likeova

Zadnje vrijeme sve više sam siguran da ljudi pregledaju stranice a ne botovi, te da više gledaju starine datum članaka, izgled, kvalitet… Dok prije si mogao odobris jednu prekopiraš na 10 domeni i posaljes i dobar. Sad moraš se potruditi.

Svaka čast, jel sajt ima neku posjetu i kroz godinu i imas li posjeta s gugla ili si to onako napravio da odobris i stojao ti?