Zbirna tema: AdSense - AKTIVACIJA

evo sad ce gotov 5-6 mjeseci kako sam se prijavio na google adsense
i jos nikakvih povratnih informacija reklu su da ce traja max 48 sati koliko se sjecam

prijavi se ponovo, napravi blog neki na bloggeru (eng) i od tamo se prijavi… kroz par sati te aktiviraju…

mozesli mi reci an kojoj stranici da otvorim blog i kako da se od tamo prijavim

reg se, napravi neki normalni blog na eng prijavi se i kad dobiješ acc onda stavi reklame na neki svoj site.

evo napravio sam blgo i sve ali vamo pise kad hocu da stavim nema da se reg vec samo ako imam vec svoj account

pa zna sa sigurnoscu da je bilo vise od 6 meseci, mozda cak i 10 meseci

:razbi::razbi::razbi:

Danas sam se prijavio na blogger.com i napravio blog te se prijavio na adsense. Dobio sam poruku da će mi se javiti (nisam dobro zapamtio ali mislim unutar 48 sati). prijavio sam mail koji imam na gmailu takodjer pa mislim da aktivacija ne bi trebala dugo trajati. Inace blog je na engleskom i prijavu sam prosao isto na engleskom (tko zna mozda pomogne?)

Javim kad me uclane na adsense. Ideju sam dobio citajuci ovaj forum i zato hvala ljudi.

Nadam se da cu i ja s vremenom pridonijeti radu ovog foruma.

Evo nakon 5 sati cekanja dobio odgovor od Adsensa koji glasi:

Congratulations! Your Google AdSense application has been approved.
You’ll soon begin to see relevant Google ads appear on
impressionsmakingweb.blogspot.com/ and can also use AdSense to earn
revenue on your other sites. Keep in mind, however, that if Google has
not yet crawled your site, you may not notice relevant ads for up to 48
hours.

Pozdrav!

jos jednom se potvrdjuje pravilo, da ako prijavis staranu domenu (popularnu,) as dobijes za cas. U protivnom cekas tjednima pa cak i mjesecima.
Sa srecom

Ček, pa jel moguće onda npr otvorit tako negdje blog na engleskom, napisat par bezveznih postova, prijavit se ga adsense i onda stavit na hr sajtove koje imaš?..

Bingo, tako i rade mnogi :slight_smile:

Meni se čini da nije bitan jezik već posjeta domene.
Prijavio sajt na hrvatskom i sljedeći dan je odobreno.

Znaci ako sam dobro shvatio, na adsense-u je moguce imat prijavljen samo jedan blog, ali imat smještene oglase na nizu drugih stranica (na bilo kojem jeziku), bez da su oni prijavljeni u adsense? Ili se stranice automatski prijavljuju na adsense account čim oglasi budu smješteni na te druge stranice…

točno

Da li šalju mejl i ako je odgovor negativan?
Imam srpsku stranicu sa prosečnim dnevnim posetama od 1500 unikata, i čekam već 10 dana da mi odgovore.

Pozdrav,

imam blog o mojim slikama i eto registrirao sam se na Adsense. Poslali su mi razlog da me nisu primili: - Postal address incorrect or not provided.
A adresu sam točno napisao. U čemu je problem?
Molim vas, odgovorite mi, tko zna…
Hvala.

Meni je nekada davno kada sam ja otvarao account, odobreno u roku par sati, ali prijavio sam vec stariju stranicu koja je bila na engleskom

Da, tako sam i mislio. Treba napraviti nešto na engleski, pa kad dobijem korisnički račun mogu je onda poslije i odjaviti…

Bok ekipa! Ma totalna bedara. Ja čekam već 2 mj. Napravio blog, prijavio na adsense i još ćekam mail od njih. Pisao sam na forum od adsensa i vele mi da ponovim postupak ako tako dugo čekam. Ne smatram to nekim odgovorom jer se ne mogu ulogirati a niihov odgovor je bio da:
1.Visit the AdSense home page at
http://www.google.com/adsense
.
2.Sign in using the email address and password provided with your application.
3.Click the Sign In button.
4.Click Send.
5.Check your email account.

Ali to nema smisla jer kad to probam dobijem slijedeći odgovor:

Account Not Active
An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we’ll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you’ll be able to log in to your account and get started.

Sad sam več totalka zbunjen i više nisam siguran dali su mi poslali mail pa nisam dobro provjerio i nisam ga potvrdio ili što…već je toliko prošlo da se ne sjećam.

Postoji još jedna mogućnost.
Kada sam uključio adsense na blogu, blog i nije bio nešto posebno. Samo dva ili tri posta, i nije bilo posjete. Doduše, nema ni sad posjete. Dali je moguće da zbog toga nisu niti odreagirali jer se činilo da je blog zapušten?
Ako ga krenem redovito održavati, dali će več jednom kvragu odreagirati.
I… kako da dobijem posjetu na blogu?

Hvala dečki skroz na skroz!

Si siguran da si upisao ispravnu mail adresu?