Zbirna tema: AdSense - AKTIVACIJA

Što da kažem.
Toliko su me izj… u zdrav mozak da više nemam pojma.
Inaće upotrebljavam samo jedan e-mail i vjerojatno sam ostavio onaj e-mail s kojim se ulogiravam.
Na taj nisam dobio ništa.
Ali recimo da sam stavio krivi e-mail, recimo da želim i to provjeriti, kako da to učinim kad mi neda pristup accountu uopće.
Mislim da su se te stvari mogle i kvalitetnije odradit.
Što je s ljudima koji nakon tri dana nespavanja zbog opake stvari zvane dedline pogriješe. Treba ih na ovaj način šikanirat?
Nisam zadovoljan uopće. No, pričekat ću još malo pa ću probat otvorit account na
nekog drugog. Bedara je kaj su mi svi google servisi pod jednim accountom i nebi volio da sad za Adsense imam neki dugi. Prepicajzlast sam za to.
Ma treba se dobro:cuga2:

[quote=“Vukki”]Bok ekipa! Ma totalna bedara. Ja čekam već 2 mj. Napravio blog, prijavio na adsense i još ćekam mail od njih. Pisao sam na forum od adsensa i vele mi da ponovim postupak ako tako dugo čekam. Ne smatram to nekim odgovorom jer se ne mogu ulogirati a niihov odgovor je bio da:
1.Visit the AdSense home page at
http://www.google.com/adsense
.
2.Sign in using the email address and password provided with your application.
3.Click the Sign In button.
4.Click Send.
5.Check your email account.

Ali to nema smisla jer kad to probam dobijem slijedeći odgovor:

Account Not Active
An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we’ll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you’ll be able to log in to your account and get started.

Sad sam več totalka zbunjen i više nisam siguran dali su mi poslali mail pa nisam dobro provjerio i nisam ga potvrdio ili što…već je toliko prošlo da se ne sjećam.

Postoji još jedna mogućnost.
Kada sam uključio adsense na blogu, blog i nije bio nešto posebno. Samo dva ili tri posta, i nije bilo posjete. Doduše, nema ni sad posjete. Dali je moguće da zbog toga nisu niti odreagirali jer se činilo da je blog zapušten?
Ako ga krenem redovito održavati, dali će več jednom kvragu odreagirati.
I… kako da dobijem posjetu na blogu?

Hvala dečki skroz na skroz![/quote]

Evo jedan savjet svima koji hoce da dobiju adsense account za manje od 24 sata.

Registrujte se na blogspot.com i aktivirajte adsense preko njega… i nakon toga Vas zahtjev ce biti prihvacen.

Do sada je bezbroj puta proslo :smiley:

[quote=“nike”]Evo jedan savjet svima koji hoce da dobiju adsense account za manje od 24 sata.

Registrujte se na blogspot.com i aktivirajte adsense preko njega… i nakon toga Vas zahtjev ce biti prihvacen.

Do sada je bezbroj puta proslo :D[/quote]

Super!
Onda s mojim neš ne štima!

http://mindofconsumer.blogspot.com/

ja sam cekao 24h :slight_smile:

Preko blog metode ili si prijavio neki svoj projekt bas?

ma blog sigurno radi…priajtelj mi je prije 7 dana aktivirao adsense account za 8 sati :D, ali mora se preko bloga aktivirati, tj preko ugrađenog modula na blogspot.

Stranice na engleskom brže aktiviraju.
Meni je za forum na srpskom prošlo oko 3,4 meseca dok nisu aktivirali…

[quote=“Nightmaster”]Stranice na engleskom brže aktiviraju.
Meni je za forum na srpskom prošlo oko 3,4 meseca dok nisu aktivirali…[/quote]

pa prijavis blog na en i kad ti odobre postavis na stranicu sa nasim jezikom :smiley:

hehe Ija sam cekao mjesec dva i nista
i onda sam nasao novi nacin
registruj te se preko
http://www.flixya.com
i za 1-2h odobre vam :wink:
p.s nije reklama! vec samo mala pomoc (:

preko svog sajta… sajt je na bosanskom… :rolleyes:

Congratulations!

Your Google AdSense application has been approved.

3 dana i nekoliko sati. Evo jutros odobrili mi :slight_smile:

[quote=“markomarko”]Congratulations!

Your Google AdSense application has been approved.

3 dana i nekoliko sati. Evo jutros odobrili mi :)[/quote]

Da jesu preok Flixy’a Stvarno dobar nacin!

mene zanima pošto se pri aktivaciji moraju dati lični podaci kome oni budu dostupni. jel samo njima ili…

I ja otvorio i čekam, čekam…
Može li mi netko reći smijem li jedan account koristiti za više stranica? Valjda ne moram za svaku otvarati novi…

jedan ti je dosta buraz, dobit ces svoj “kod” i onda ga samo meces po stranicama. Broj stranica nije ogranicen…

Cim nastane prvi trafic na novom sajtu(prvi klik na ads) , stranica ce ti se sama azurirati na adsens racun.

[quote=“The Ja”]jedan ti je dosta buraz, dobit ces svoj “kod” i onda ga samo meces po stranicama. Broj stranica nije ogranicen…

Cim nastane prvi trafic na novom sajtu(prvi klik na ads) , stranica ce ti se sama azurirati na adsens racun.[/quote]

thx. :doki:

evo ja posalo zahtjev jucer popodne i danas ujutro mi odobreno, stvarno sam se iznenadio, pogotovo zbog cinjenice da mi je stranica na free hostingu i .tk domeni (animated-dashboard.tk)

da ne otvaram novu temu, dali bi netko kompetentan bio tako dobar pa otisao na stranicu kako bi dao svoj sud o tome dali je ona reklama na vrhu (affiliate link na pokerstrategy.com) u sukobu s Adsense TOS?

Znam da ima veze sa kockanjem ali nije direktan link na poker kucu vec na stranicu sa poker strategijama…ne zelim ju bas izbaciti ako nemoram jer imam osjecaj da ce mi donijeti vise zarade od adsensa, barem u hr, a opet glupo mi je da dobijem dozivotni ban od googla samo radi toga, zato nisam jos ni postavio adsense kod na stranicu…

unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru

Imam pitanje vezano oko aktivacije računa. Otvorio sam adsense račun na staroga, na jedan wp blog engleskog jezika još tamo u 5 mjesecu. Do sada se razmatra odobrenje za korištenje računa! Da li vrijedi čekati ili se nisam svidio goglu?

Pozdrav svima, imam jedno blic pitanje,… prilikom registracije svog računa za google ads sam morao uvesti ime svog grada (koji igrom slučaja ima palatal u imenu kojeg nije dopušteno unositi). Uglavnom, radi se o našicama. E sad, dal da ja ostavim ime nasice jer je google usput tražio i poštanski broj grada, pa da se ne brinem, ili moram nešto drugo napraviti? :slight_smile:

Stavi Nasice i postanski broj , i ne brini nista .