Zbirna tema: AdSense - PRISTIZANJE ČEKOVA

[quote=“Darco”]Pozz!

Isto mi je zakasnio ček, stigao je više od tjedan dana nakon 25. prošlog mjeseca. Kako je uvijek stizao do 15. prijavio sam negdje 29. preko one njihove forme da se ponovno pošalje, međutim do danas nisam dobio nikakvu povratnu informaciju. U povijesti plaćanja sve isto stoji, nigje ne piše da je poništen ili tako nešto. Probao sam poslati mail na adsense-hr… međutim dobio sam odgovor da se više na njega ne mogu slati upiti i da provjerim njihovu bazu pitanja i odgovora. Tamo me opet šalju na onu formu koju sam ispunio, tak da se vrtim u krug…

Hvala na svakoj informaciji![/quote]

Ak si tražio reissue čeka, onda si prvo trebao dobiti automated response od google-a gdje ti između ostalog piše da ukoliko primiš ček da ga ne unovčavaš ukoliko ga kojim slučajem dobiješ.

"If you happen to receive the original check, please do not deposit it, as your bank may charge fees for depositing a stopped check.

Within about 15 days, your earnings will be credited back into your account and you’ll see a ‘Check stopped - earnings credited back’ line appear on your Payment History page. If this line appears before the 15th of the month, your earnings will be included in that month’s payment cycle. If it appears after the 15th, your earnings will be included in next month’s payment cycle"

Nakon nekih 10-ak dana u payment history mi se pojavio text check stopped-earning credited back, a budući da je to bilo prije 15.10 lova od tog čeka će mi biti pridodana zaradi od 10 mjeseca.

Ja bi na tvom mjestu pricekao nekih mjesec dana od traženja reissue-a da vidiš hoće li se pojaviti Check stopped - earnings credited back u tvojoj payment history jer sam proces njihove provjere čeka zna poprilično potrajati.

Ovaj mjesec meni opako kasni ček…:mda: inače uvijek dođe između 9.i 13.-tog u mjesecu.

Kaj su svi već dobili pa je samo s mojim čekom poštar igrao košarku, ili vas ima još kojima ovaj mjesec ništa nije stiglo?

I meni jos nije stigao.

Čudno, stigao prije 5 dana.

Zanimljivo je to…

Kad sam plaćao gugletu za adwordse sve je išlo vrlo brzo.
Kod dopune računa za adwordse još i brže. Capnuli su pinku brzinom munje.
Već je i RBA poslala da hoće svoje novce.

A kada gugl treba poslat lovu kao da se radi o razbijanju atomske jezgre.

BTW, i meni kasni. :zub:

Meni došao prije par dana!

Mog poštara je u radno vrijeme najlakše naći u birtiji preko puta pošte.
U četvrtak 16.10. sam prolazio kraj birtije pa mi je dao ček.
Znači da je ček do pošte došao kao i obično, između 10 i 15…

Evo meni stigao tek danas… nije da su se baš žurili :mda:

I meni je ček došao danas.

Čudil sam se k’o picek glisti :slight_smile:

Pozz, evo pričekao sam i više od mjesec dana, no i dalje ništa se ne događa. Niti sam dobio ikakav odgovor, niti mi u povijesti plaćanja stoji da je ček stopiran. Poslao sam prije dva tjedna ponovn reissue, no opet baš ništa…

Ima li G. Adsense neki kontakt mail na koji bi mogao poslati upit?

[quote=“Darco”]Pozz, evo pričekao sam i više od mjesec dana, no i dalje ništa se ne događa. Niti sam dobio ikakav odgovor, niti mi u povijesti plaćanja stoji da je ček stopiran. Poslao sam prije dva tjedna ponovn reissue, no opet baš ništa…
[/quote]

Evo samo da javim da sam dobio automatski odgovor od Googlea da je ček stopiran… Sve je sada OK, malo im je duže trebalo no dobro…

Meni još nije stiga ček koji je triba stić oko 10.11., čini mi se da je problem u retardiranom poštaru. :frowning:

Jel doso kome cek ovaj mjesec ili Google opet kasni?

Meni još nije!

Pitanje usko uz ovu temu…

Onaj ček za rujan, pisalo je da je isporučen… ja čekam i čekam! Obično mi dolaze oko 15og u mjesecu. No, ovaj puta prošao i onaj 25. kada se može zatražiti i ponovo izdavanje što sam i učinio. Vidi ti vraga, dolazi mi taj ček 3 dana kasnije :zub:

Ali, ja sam tražio ponovo izdavanje, no do dana današnjeg nikakvog odgovora od strane google tima. (znači, prošlo je cca. 3 tjedna koliko čekam odgovor)
I sada ne znam što da učinim…?

Ako si tražio reizdavanje, moja preporuka je ne ići u banku s tim čekom kojeg si dobio nakon 3 dana.

To i ja kazem… taman mi toliko vjeruju u banci da mi novac odmah isplacuju
No, samo me muci to kaj nikakvog odgovora od njih vec neko vrijeme

Kako stojite sa cekovima?

meni danas stigao za 10mj, ali od 9mj ni traga ni glasa

frendu nisu stigli jos ni 9 ni 10mj
nisam htio trazit ponovnu isplatu, jer su mi jednom stigla dva ceka isti danas

pa vec ti je trebao i za 11 mjesec stici

Imaš nekog u Googlu? :zub:
Za 11. je još u obradi.