Žrtva poplave molim za pomoć!

Nadam se da sam ti barem malo pomogao :wink: Muhamed. H.

Joj ljudi ma hvala vam do neba, hvala Muhamede!

1 Like

Pozdrav, ja imam komp koji skuplja prašinu i prestao sam ga koristiti nakon što sam si kupio laptop, ali problem je taj da bi se komp smrznuo nakon nekog vremena, što se specifikacija tiče dva harda od 80gb, 2x1gb ddr2, dvojezgreni amd ne sjecam se koji, kuciste, izbuseno isarano izdubljeno, ali suzi svrsi, te malo zesce napajanje, maticna je od gigabayta i ima oba ulaza za grafičke i unutra je neki radeon, sada koji više ni sam ne znam…uglavnom ako netko misli nešto slagati, voljan sam dostaviti na području zagreba ili ako toniperic hoce da mu se posalje nekako, pa da si sam slaze i ustanovi zasto se smrzava. Uglavnom razmisljao sam dal da ponudim komp zbog toga što se smrzava i nije korišten sigurno godinu ili dvije, a ne volim davati ljudima nesto sto je pokvareno jer to mi je nekako ciganski da se rjesim smeca pa dajem njemu, ali netko kome se da zezat s time pa da vidi koja komponenta je razlog smrzavanja ili ces ti osobno dogovorit cemo se. Takoder sve tocnije specifikacije može u inbox, imam gro kablova i slično. Spreman sam pomoči koliko mogu. Uglavnom Windows 7 se gore vrtila bez problema.

Mislim da se nemaš šta ‘sramit’, lako kolega Toni baci stvari ukoliko ne bude radilo. U dogovoru s njim ja mu danas šaljem grafičku karticu, a možda je ona razlog smrzavanja kod tebe, pa to sve na kraju ispadne dobro.

1 Like

Toni, jel treba još što?

Možda odjeće, ja imam kvalitetnih stvari, dosta i markiranih, a koje ne nosim, stoje mi u ormaru, nešto sam već dao kada se skupljalo kod mene za pomoć unesrećenima, ali dosta toga mi je i ostalo… pa nije sramota i tako nešto zatražit.

Samo koliko si visok, ja sam oko 177, a brat mi je oko 184, tako da pokrivao obje visine ako ti ne bi bilo loše da dobiješ tako nešto.

1 Like

Hvala vam obojici, u principu imam znanje da sam sastavim racunalo iz komponenti tako da i jednako tako znat cu i zamijeniti dijelove (ovisno zasto steka)

Visok sam 180cm ali dobili smo vec nesto odjece iz CK-a i nesto od jos dobrih ljudi sa strane ovako, pa imamo sto za presvuci. Svejedno hvala!

Što je najbolje i ja mislim da je grafička, Toni dogovorimo se na pm za detalje za slanje

uplaćeno nešto siće za webmajstora iz cvelferije

Želim se zahvaliti svima još jednom za svu pomoć, učinili ste mi te teške trenutke mnogo lakšima.

Želim također obavijestiti one koje to zanima - išao sam na razgovor za posao u Inchoo d.o.o. u Osijeku i dobio sam posao, tako da se čini da stvari idu nabolje opet i nadam se da to znači kako postajem full-time Osječanin. Jedva čekam izazove i učenje na poslu, nadam se da ću vam se nekada moći odužiti svima jer ste me opasno zadužili. :]

8 Likeova

Sretno i ugodno radno okruzenje. Decki iz Inchoo-a su odlicni, a Osijek kao Osijek, prekrasan grad. Sretno.

1 Like