Žrtva poplave molim za pomoć!

Uplaceno na paypal, nadam se da cu nakon ljeta moc vise pomoc. cuvaj se

Hebaga šta ti je život :open_mouth:

Pa koliko je trajalo od probijanja nasipa do potopljenja? Osim ovoga što si nabrojao…šta se nije dalo spasiti najbitnije? Tipa računalo s podacima???

U svakom slučaju, drago će mi biti pomoći s kojom kunom!

Hitna evakuacija je naredjena cim je nasip probio, a nakon nekoliko sati voda je dosla do svih kuca… mi smo bili negdje medju prvima na udaru, kuca je jako blizu nasipa i odmah smo pobjegli… a scene i situacije tada - hitna, policija, audi policijski, rotacije na sve strane, sirene da se ljudi maknu s ulica, scene kao da je sudnji dan… i tako svakih 15 sekundi pored kuce glavnom ulicom prozuji hitna ili audi policijski sa 100kmh

Nisam spasio racunalo ni nista, dva eksterna hard diska, linija i zvucnici od 600kn otisli u nepovrat… sad sam webmajstor bez tipkovnice trenutno.

Inace u Osijeku sam sad s djevojkom tu i njenom obitelji, a stanodavac je cak dao i stan i rekao da ni slucajno se ne treba nista platiti, da zele pomoci na taj nacin
Napunjen nam je i hladnjak sada, imamo i hrane hvala bogu i puno je lakse trenutno za podnijeti ovo zahvaljujuci svima vama i svim dobrim ljudima koji su nam pomogli… niste svjesni sto ste ucinili i sto cinite, vjerujte mi da niste…

4 Likeova

Drzi se druže !

Uskoro ide uplata i od mene na paypal…

SAMO DA ZNATE SVI !
BOLJE VAM JE OVAKO UPLATITI NOVAC NEGO STO ZOVETE NA NEKE HUMANITARNE BROJEVE I ŠTO ŠALJETE PAKETE, POLA TOGA NECE LJUDI VIDJETI ! Ovako barem znate da ste nekome 100% pomogli i da je novac došao u prave ruke. Ne znam da li ste vidjeli video gdje je policija u Maglaju sakrila hranu od ljudi kao “nema hrane samo je tu voda” i na kraju su ljude poceli tuci…

SRAMOTA !!!

1 Like

Ili to ili dijele jedan paket ljudima jedan sebi. Ne mogu zamisliti kako netko može to raditi, može ih se svrstat u iste one koji idu pljačkat napuštene kuće…

Vlada RS (Republike Srpske) je upravo uvela zakon da je zabranjeno otvaranje namjenskih bankovnih računa za pomoć žrtvama poplave, pa možete shvatiti kako se puni državni budžet…

Fascinantno… u HR nije tako.

poslano nešto preko PP. Pozdrav.

Apeliram na kolege webmajstore da pokušamo kolegi Toniju zajedničkim snagama sastaviti jedan kompjuter… puno nas ima viška dijelova kompjutera doma, koji nam stoje mjesecima pa i godinama i samo skupljaju prašinu…

Mislim da bi nam trebao biti mačji kašalj sastaviti nekakav solidan kompjuter, ja sam trenutno na poslu, i puno toga smo i ja i buraz dijelili, pa ne zam što točno imam doma, pa ću kasnije napisati…

Uglavnom ajmo se dogovorit, tko što ima, znači potrebno je:
Monitor
Kučište
Matična
Rami
Grafička
Hard disk
Napajanje
Zvučnici
Miš
Tipkovnica

Tko ima što viška neka napiše ovdje, da se dogovorimo, i Toni, najbolje da ti napišeš adresu svojih u Osijeku, pa da pošaljemo stvari na njihovu adresu.

Hvala ti, to mi puno znaci.

Ja pogledam sto imam pa ćemo sastaviti nešto nije problem

Hvala momci evo monitor, tipkovnicu, mis i zvucnike skinite sa popisa, sutra mi donira to ekipa s Hattrick.org tj jedan kolega s Hattricka ide sutra iz Zg za Osijek pa ce donijeti neke stvari koje su skupili za mene, izmedju ostalog i to pa da vam javim da znate…

Hvala vam velika…

Ispričavam se, jučer sam došao skroz kasno doma i direkt u krevet, ujutro odmah na posao.

Danas ću sigurno stići pogledati što imam.

Uplaćeno na bankovni račun

Sretno

Ma skupo je da uzimate računalo ja mislim, neke komponente ako imaš viška da ti kupe prašinu možeš poslati i bio bih ti zahvalan, pa onda bar njih ne moram kupovati, pa kasnije bar moram komponentu manje za kupiti… ali kažem, ako imaš nešto da ti kupi prašinu i ne treba ti, to bi bilo super. :blush:

Hvala ti od srca…

Pozdrav Toni, evo poslao sam ti nešto da imaš za preživit. Nadam se da ce pomoći. Lijepi pozdrav!

Ivo stvarno ste velikodušni, ostao sam bez riječi opet. Hvala vam velika od srca!!

evo prijatelju uplatija san ti nešto.Nadam se da češ se što prije vratiti svojoj kući.Pozdrav iz Primoštena.

Hvala ti puno prijatelju…