Adsense isplata kasni?

Ponosan do neba :slightly_smiling_face:

1 Like

Sta ne verujes, bitno mi je dal ce isplata biti u petak ili ponedeljak a ukoliko mejl nije stigao jos kapiram da nema sanse da ce proknjiziti sutra.

Mejl stize uvijek, bas uvijek nakon 21og u mjesecu i tako vec godinama, zato mi je nevjerojatno kada pocne ‘’ gdje je melj’’. Haha

1 Like

A meni suprotno meni uvek stize 20.og i isplata dva dana nakon, doduse ja sam na admob ali to je to u sustini.

1 Like

isto kasni… 20 znakova

2 Likeova

nek si se njih sjetio hahahahahha svaki skeč im je umjetnost čista

inače u tom skeču zajebavaju muhameda čengića, potpredsjednika vlade bih

RRwypGL

zato su kod neleta ovakvi brkovi i frizura :smiley:

1 Like

A jesu nasli sad zajebavati pred popuste :rofl::rofl:

Ali svaki mesec mora da se bumpuju i prave ovakve teme zato sto isplata kasni 2 dana :smiley:

Meni stiglo još jučer odmah iza ponoći, al sve me strah ići pogledati, bojim se da ovaj mjesec neće biti tri nule iza broja… :sweat_smile:

Nema ni soldi ni mejla

kod mene ista situacija

Nije u šoldima sveee… :notes:

To su pjevali ona dvojica; Grdović i Matešić, i onda se potukli zbog novca :broken_heart: na nekoj gaži. :smile: :o:

1 Like

Dosljednost je precijenjena.

Meni na firmu još uvek nije stigla uplata, neverovatno :slight_smile:

Ovo je prvi put da se nešto takvo dogodilo, uvijek je bilo 21-og navečer dolazi obavijest da je poslana uplata i sljedeći dan sjeda lova…i tako godinama.

Nadam se da samo IM bubble nije još puknuo :frowning:

A svima kasni, bit će vjerujem u ponedjeljak.

Čekaj, šta ti dođe 20-og? Nekako sumnjam da Google urani s isplatom, već je točan ko urica. Lijepo piše na stranicama da je isplata između 21-og i 26-og u mjesecu. Istina, za AdMob ne piše taj raspon nego isključivo 21.-og, tako da mi nije jasno kako to tebi dođe ranije? :thinking:

For example, you’ll accrue estimated earnings throughout the month of June. By July 3rd, you’ll see your June 1st-30th finalized total earnings credited to Transactions . You’ll then be issued a payment for your June earnings and any other credits on your balance as one lump sum on July 21st. The exact time you’ll receive your payment depends on which form of payment you’ve selected.

https://support.google.com/admob/answer/2772140?hl=en

1 Like

Isto ne pamtim da se ikad nesto ovako desilo, godinama unazad mail dodje, bio vikend, praznik…ako novca nema, bude prvog radnog dana…

vidim neki spominju thanksgiving u SADu … mada mislim da to nema veze s isplatama za evropu jer google za evropu isplaćuje iz irske …