ADSENSE- Odobravanje računa. Primjeri, Savjeti, Sugestije!

Ljudno, najbolje da odes kod nekog ko nema veze sa adsensom i udaris bilo koju adresu i ime dok se ne odobri, kad se odobri onda promjenis, malo okrenes adresu ili broj adrese i jos počastiš poštara i eto ti pina i računa :slight_smile:

Nije ga mrzilo celu gledalicu praviti u fotosopu da bi dokazao :crazy_face::crazy_face:

dok to sve odradi prođu tri mjeseca … a u tom periodu može raditi na solidnom seo sajtu koji će mu za još tri mjeseca donositi neku zaradu a za godinu dana zaradu koju neće donijeti nikakav adsense popup

hahahhahahah to to

1 Like

De bgti nauci citat RPM ne CPM. Vidimo koliko si zapravo pametan :smile:

rpm je revenue per mile i taj termin koriste publisheri
cpm je cost per mile i taj termin koriste advertiseri

nerijetko sam viđao i po stranim forumima a i na našim da svi zajedno koriste termin cpm što možda nije precizno, ali sigurno nije odraz nečije pameti ili inteligencije :slight_smile:

4 Likeova

ljubavi moja :heart::broken_heart:

Da ne idem u drugu temu kad je ova prva po redosledu, a vezana za adsense. :wink:

Jedno pitanje. Početkom ovog meseca sam promenio samo ime banke u adsens payment opciji, jer je jedino to bilo za promeniti. Danas vidim da je adsense odradio wire transfer to bank account, ali prvi put mi se desilo da nema payment number transakcije.

Da li je neko imao sličnog iskustva?
Hvala

`@ Novitet21

Hocu li moci poslije povezati taj adsense sa yt s obzirom da sam vec jedan nalog povezao?

Kada otovoris taj novi na drugo ime onda promenis adsense nalog u monetizaciji i gotovo.Posle otvori drugi devizni racun i povezi sa tim adsense.

Nemoj se optereceivati i objasnjavati nekome kome je drugi komentar spominjanje majke.Za takve se odma zna da nisu bas najbolji sa zdravljem.
Ti i ja radimo i sa drugim mrezama evo na propellerads pise cpm.
Ne radimo mi samo sa adsense pa ko telad samo znamo za rpm,zato mozemo i da pogresimo oko cpm-rpm.

1 Like

Vezano za temu, meni su odobrili. Godinu dana sam podizao stranicu, ubacio cca 400 unikatnih clanaka i to je to. Cak nemam stranicu o meni, jer nisam znao sto da napisem :slight_smile:

2 Likeova

Zadnje vrijeme sve više sam siguran da ljudi pregledaju stranice a ne botovi, te da više gledaju starine datum članaka, izgled, kvalitet… Dok prije si mogao odobris jednu prekopiraš na 10 domeni i posaljes i dobar. Sad moraš se potruditi.

Svaka čast, jel sajt ima neku posjetu i kroz godinu i imas li posjeta s gugla ili si to onako napravio da odobris i stojao ti?

Imam oko 300 dnevnih posjeta, sve sa googla. Ali nisam azuran, to sam sve ubacio kroz par puta. Sad gledam da bi ubacivao svakodnevno…

što se tiče googleovih rivjuera evo naprimjer ja pratim forume gdje pišu o ovom betterads belaju oko googlea … piše frajer što drži popads … kaže da su do sada ovih iz googlea prilikom pregleda koristili googleove ip adrese međutim pošto su skontali da ove pop mreže uspješno zaobilaze googleove rivjuere počeli su koristiti vpnove, proksije … rezidentalne … i user agente mijenjaju … sve sve

tako da vjerujem da su skontali da roboti nisu baš uvijek pouzdani niti su ih usavršili do te mjere

1 Like

Ova tema je malo promasena jer sto kaze m4ki pre je moglo bilo sta i odobre a sad je sve teze,tako da stari saveti bas i ne pomazu.
Evo meni skoro nisu odobrili iz prvog puta neki sajt,jer sam stavio kod umesto posle head taga pre head i izgleda da su roboti pregledali jer je napisano nema sadrzaja.Da je covek pregledao video bi da je sajt prepun.
Posle kad sam citao da se mora paziti kako se stavlja kod,stavio sam pravilno i posle par dana primili i taj sajt.

Da, mislim da je to prevelik zalogaj za covjeka. Vjerujem da je u prvom krugu bot u igri, a drugi ili treci krug pregleda covjek. Al, opet ko ce ga znat, svaki put me zadivi podrska od paypala. Svaki put dobio odgovor unutar 24h. Odlican servis !

Meni odobren adsense prvi put, mada sam samo još jednom aplicirao za jedan drugi sajt i bio odbijen. Stranica i domena stari manje od mjesec dana i gotovo da nema nikakve posjete u ovih mjesec dana cca 10-15 posjeta i odobreno. Nemam ni kontakt, ni privacy policy niti ista. Samo postovi i eto odobrise me :grinning: stranica je na engleskom, postovi su semi-unikatni. :face_with_hand_over_mouth:

sreća, a sreća prati hrabre

2 Likeova

To je najvaznije da su unikatni.
Koliko si imao postova kada su ti odobrili?

Između 10 i 15. Nisam ni obraćao pažnju na to, ali znam da je tu negdje.

Hahah, vjerodostojnost na razini :smiley:

= odbijen site više puta.

Btw, više uopće ne tražim odobrenje obzirom da mi google pozicije rastu… pa da mi neki glupi robot ne bi odbijanje adsensea prebacio i na pad pozicija jer je sadržaj “kopiran” :smiley: