ADSENSE- Odobravanje računa. Primjeri, Savjeti, Sugestije!

Tak je kak je. :face_with_hand_over_mouth: Sve je u infantilnom stanju. I domena i stranica. :smiley:
Samo im je trebalo dosta dugo da mi dođe onaj email da je odobreno, čini mi se više od 2 tjedana. Ja digao ruke od toga bio. Kontam nema od toga ništa, kad ono iznenađenje prekjučer. Moguće da im se svidio sadržaj. :smiley: Posjeta nikakva :smiley: Indeksiranje sporo ili nikakvo, ali adsense šljaka :smiley: hahaha

1 Like

Jel imas samo tekst ili imas i video snimke npr. sa jutjuba?

Samo tekst i slike. (20 znakova)

Nisam obracao paznju da li zvanicno u guglovim pravilima pise da mora kontakt i about us,jer sam zadnji sajt sa kojim sam aplicirao imao i kontakt i about us,ali to imam na svim sajtovima,jer to mi je nekako tek kada imam to kompletan sajt za mene licno.Imao sam brdo postova,stariji domen oko godinu dana unikatan tekst,saobracaj sa ostalih mojih sajtova,yt kanala fb stranica…,jedino sto su me odbili nisam dobro stavio adsense code posle head nego pre,pa ispalo da nema sadrzaja,jer roboti nisu nasli nista.Tek kada sam stavio izmedju head prihvatili me brzo.Mislim da je najvaznije unikatan sadrzaj.Adsense mi je od 2012

Sta mi vrijedi kad nemam posjete i ko zna ocu li je ikad i imat u nekom obimu koji bi mi omogucio barem neke mizerne mjesecne prihode. Vjerojatno cu ja kad tad izgubit volju kad vidim da tu nema kruha.

Napravis novi sajt opet takve slicne tekstove,dobijes i tu adsense i onda prodas sajt i tako iznova pravis sajtove za adsense i prodajes jer je adsense uvek trazen a ti ga ponudis sa sajtom.

Pa kako napraviti taj transfer, adsense mi je na mojoj privatnoj email adresi?

Kome prodas das mu administratora a sebe sklonis u adsense podesavanjima.

Napraviš na deseteoj adresi :slight_smile:

Kako se kreću cijene tih “sirovih” sajtova sa adsensom bez neke znacajnije posjete? Da vidim ocu li ga utopit ili cu gurat dalje ako se dobije mizerija za prdaju.:grinning:

Pomoc jedna ako neko zna. Ako bi sada promijenio bankovni racun za isplatu adsensa, dali bi legle pare od proslog mjeseca na njega ili

Leće ti na novi račun koji dodaš, možeš promijeniti i dodavao sam čak 20 tog i prolazilo je …

Ok. Hvala na odgovoru

Kad promjenim title posta i updajtam malo URL posta nakon sto je stari vec indexiran sta se desi u toj situaciji? Da li se stari link i title maknu sami iz rezultata ili ostanu ?

Mislim da ti ostanu one prve postavke na Google, a ako ti se pojave tamo updateirane, nece biti koristi od njih jer nece biti okvalifikovane kao vazne, kao onaj prvi cache koji ti je Google “povukao” sa sajta… bar koliko ja vidim kada nesto pogrijesim i pokusavam ispraviti stvar.

Pozz, sta znaci u adsensu page rpm i impression rpm ? Da li to ulazi u zaradu ili samo klikovi na reklame.

Ja se sada sjetih kolege, i pitam se gdje je nestao? Dugo nije pisao na forumu …

1 Like

Oo kolega, hvala ti kad me se sjeti :grinning:, boravim u Ljubljani, tu sam se i zaposlio pa nemam baš više toliko vremena slobodnog, uletim tu i tamo na forum da vidim šta se piše, nadam se da ću dobiti više slobodnog vremena ubuduće da vratim aktivnost na forumu, pozz kolegama…

2 Likeova

Mene su odbili za jedan sajt, domena stara oko više od godinu dana, svi članci unikatni, većina posjete sa googla u mejlu koji su mi poslali nisu naveli razlog odbijanja samo standardno ne ispunjavate uslove i to je to. Ne znam dali ima svrhe da uradim redizajn sajta i da ubacim još nekoliko tekstova sada ih je preko 40 mada ne vjerujem da će mi odobrit reklame i da redizajniran sajt.

Ja u Novembru kupio domeni 7-8… u potpunosti kopirao sajt na jednoj domeni, na drugoj kopirao sajt al obrisao onda clanke i dodao 20 uniktanih, a na trecem samo izmjenio naslove… Odobren na sve tri hehe