Adsense varanje - jadranka-kosor.com

ja ne varam…zato i nemam neke prihode :wink:

Ima ovdje i onih koji se nalaze u ulozi covjeka koji zakupljuje oglasni prostor putem adsense-a i zahvaljujuci kojima imate te cekove. Ja sam jedan od njih.

Da se nalazis u mojoj ulozi sigurno nebi izjavio ovakvu glupost kakvu si tu napisao.

nije glupost nego istina … a da se oglasavam naravno da bi nesto poduzeo …

LP.

nista onda cemo se nas dvojica nastavt posteno . :wink: i :ljuger: jednu i neberi brigu

Zyex i Nike. Pomalo me vrijeđate, hočete reći da se na adsensu zarađuje samo varanjem a to nije točno. Kladio bi da 98% ljudi na forumu koji zarađuju novac putem adsensa pošteno, a onih 2% koji varaju ne prime nikakav novac.
(To su oni koji imaju 1 post na ovom forumu u temi ‘prostor za reklame’!)

Što to znaći ne znaju? Kliknu slučajno na neki oglas? Na koji način slučajno varaju?

Možda da se odreknete nekih stvari i 3 godine svaki dan visite na webu po 5-6 sati na dan nebite pričali kako se na adsensu može zaraditi samo varanjem!

[quote=“sime_zd”]Zyex i Nike. Pomalo me vrijeđate, hočete reći da se na adsensu zarađuje samo varanjem a to nije točno. Kladio bi da 98% ljudi na forumu koji zarađuju novac putem adsensa pošteno, a onih 2% koji varaju ne prime nikakav novac.
(To su oni koji imaju 1 post na ovom forumu u temi ‘prostor za reklame’!)

Što to znaći ne znaju? Kliknu slučajno na neki oglas? Na koji način slučajno varaju?

Možda da se odreknete nekih stvari i 3 godine svaki dan visite na webu po 5-6 sati na dan nebite pričali kako se na adsensu može zaraditi samo varanjem![/quote]

sime nisam nikoga htio uvrijedtit, ali znam dosta ljudi koji varaju i zaradjuju ogromne novce, spram kojih moja zarada izgleda kao neki dzeparac.

Ne kazem ja da se ne moze zaraditi dosta na adsense, naprotiv mnogi i zarade, jer ulazu dosta truda, pogotovo sada kad je kriza pa je cijena klika mala.

Ne znam za te koji varanjam zarađuju. Obično dođu do 2$ i dobiju ban!

ovi dizu nekoliko hiljada $ mjesecno :wink:

nije sime bila nikakva namjera nekoga uvrijediti … da se zaraditi samo malo teze (ako ces posteno)

visim ja vec 1 god na netu sa vise od 5-6 sati pa dosada jedva pokrio troskove ako cemo iskreno … jer zasto lagati onda lazem sam sebe kad bi rekao da zaradim 1000 kn $ eura u mj. dana sta ne

da a sta nije nedavno bila i ona tema na fejsu put u bubai za eznam koliko osba itd …

Mnogi ovdje žele biti siti i da su sve ovce na broju (mene uključivo) ali to ne ide zajedno.

Bez da “zasereš” sajt sa google oglasima nema zarade od Googla.
by Grunf

svima je u cilju zaraditi a nikome nije u cilju “zasrati” sajt sa adsensom

Čitam i ne vjerujem…

Nemam komentara i nadam se da će oni koji “zarađuju” varanjem jednog dana biti u ulozi oglašivača, mada čisto sumnjam…

[quote=“trnac”]
Bez da “zasereš” sajt sa google oglasima nema zarade od Googla.
by Grunf[/quote]
Pa naravno, al zašto ne birati ovo drugo. To i je cilj sajta, da zaradi a ne da se netko divi izgledu sajta!

[quote=“Zyex”]nije sime bila nikakva namjera nekoga uvrijediti … da se zaraditi samo malo teze (ako ces posteno)

visim ja vec 1 god na netu sa vise od 5-6 sati pa dosada jedva pokrio troskove ako cemo iskreno … jer zasto lagati onda lazem sam sebe kad bi rekao da zaradim 1000 kn $ eura u mj. dana sta ne[/quote]
Pa da, tko laže.
Ne slažem se sa time što si napisao da 99% ljudi na ovom forumu vara putem adsensa!

Ja polako dolazim do toga. Sasvim polako…

Za ovo bio dobio REP-, da postoji opcija!

Do prije 2-3 godine sam zivio od adsensa i znam da je adsense full time posao i itekako teska lova koju treba vecinom trpat dalje u razvoj inace ode sve u * u roku 2 mjeseca…

Ti si prije frustriran nikakvom online zaradom pa ti se varanje na adsensu cini kao prihvaljiva metoda zarade, a nisi svjestan cinjenice da je zarada, bila ona online ili ofline, po definiciji, produkt rada a ne varanja i da postoji i drug strana koja bude prevarena.

Ti bi volio oglasiti PPC svoj mobi site na npr dialaphone.co.uk pa skuziti da imaju ergelu mamlaza koji trose dane klikajuci na reklame za 0.01 PC samo da brze prodje kampanja ?

I tada bi im cestitao na njihovoj zaradi i na pristiglom ceku ? lol…

Ziher si dugo mislio prije ne sta si to izjavio :wink:

lol tko je flustriran … ja sigurno ne samo kazem da postoji velika ljubomora medu ljudima ovdje …

pa se polako odjavljujem sa ovim postom i zem svima vama sve najbolje …

ako je moguce i brisanje moga nicka ako nema veze

lp. i uzivajte :wink:

[quote=“Zyex”]lol tko je flustriran … ja sigurno ne samo kazem da postoji velika ljubomora medu ljudima ovdje …

pa se polako odjavljujem sa ovim postom i zem svima vama sve najbolje …

ako je moguce i brisanje moga nicka ako nema veze

lp. i uzivajte ;)[/quote]

Vratit ces se za par godina :slight_smile: Samo nemoj sranja radit i ostavi si prostor da se mozes vratit kad malo sazrijes i skupis iskustva bez da te bude sramota.

Zyex tko ti je što rekao, sam si počeo pričat o ljubomori i sl. Čak si neizravno optužio za laganje o zaradi i sl. Ne znam tko tu ima problema sa ljubomorom!