Black Friday 2022 - što ćete kupiti?

Moze, vjerovatno… Nemam kombinaciju tepih parket ali popne se preko ove precke od stolice dole na podu i ne zaglavi se.

image

Nego stvarno usisa dobro. Moras doduse dignuti stolice, maknuti namjestaj, pukupiti sve igracke i kockice i kablove i poklopce od flomastera i …Pa ne bi covjek to 2 put dnevno sve ni radio da robot ne ceka da usisa :grin: Tako da svakako je cistije s robotom.

I brise parket i plocice. Ima tank za vodu

PS. sad se sjetih u kupatilu se ipak zaglavljivao preko malog tepiha kad zaboravim skloniti, ali je taj bio bas debeo i cupav.

1 Like

ima tu onda posla lijepo. a šta bi bilo da naleti na lego kockice ili neke druge sitne predmete? šta se dešava kad usisava kuhinju đe su stolice i stolovi? ne ide među nogare i taj dio ne dira ili? i kako se puni jel i to ima punjač koji ide u struju (pošto gadafi gleda usa ebay za ovaj usisivač)?

Imaju moji neki robot + onaj stalak koji sam isprazni vrećicu a tu se i puni. To je buraz kupio prije godinu-dvije. Platio oko 1k € u Njemačkoj. Prvo im kao ne valja (ne treba), sada stalno čisti usisava i briše podove :slight_smile:

Nista, ili proguta ako je bas sitno ili pocne da hrza pa mu iscupas kockicu iz celjusti. Inace nas se zvao Bob (Bubulowsky). Bio clan familije. Rasplakacu se :grin:

Dignes ih na sto prevrnute. Za to vrijeme, da mu tu ne smetas, dok on tu cisti radis jutarnju gimnastiku u sobi koju je vec pocistio (dok si bio u kupatilu). Inace bi vec upalio komp, krivio kicmu i ispijao kafu prije dorucka. Znaci i za zdravlje je dobar. I za strukturu. Sad se kontam, Bob Bubulowsky je bio jedna vrsta menadzera :grin:

Ima svoju stanicu gdje sam ide da se puni kad zavrsi. A stanica je ukljucena kablom u struju

pa to kontam da je onda problem da se naručuje ovaj robot usisivač iz USA jer oni imaju svoje kablove i priključke za struju. sad kolko je lako to zamjenit da odgovara evropskim utičnicama ne znam. mislim da nije toliko lako i da treba neki transformator.

Ako ih ne dignes, jer zna da troci oko njih? Kontam nogari ne bi trebali pravit velike probleme jer se ipet moze ocistiti ok, sve dok su stolice normalne (s 4 nogara, ne ko ona tvoja gore :smiley: )

Pa moze, ali eto ja dignem, a on tu nesto ide tamo ovamo, kruzi oko nogara, dobro on to odradi sve. Nije uopste igracka nego bas usisivac

1 Like

Ma oni konverotri su par maraka. Koristih vec na nekim uredjajima koje sam dobio iz USA.

Nocas kupljeno:

  1. https://www.newegg.com/taotronics-tt-sk018-soundbar/p/2BG-0045-00021
  2. https://www.newegg.com/p/N82E16826841002

Planiram uzet 4k tv sa quantum dot tehnologijom u elipsu. Cijena je vrlo povoljna

Neću kupiti ništa ako će mi skupljati prašinu. Ljudi zbog popusta često kupuju i ‘bacaju’ pare na gluposti koje neće koristiti kao stvari koje bi kupili bez popusta.

2 Likeova

Tv je doma:

Tv je velicine 108 cm. 4k, quantum dot led tehnologija, ima sve moguce, hdr, dolby vision, surround sound bla bla. Samo 2500 kn sto je nevjerojatno

Evo narucio sam SanDisk SATA III 1TB za 60e.

Ima li tko iskustva s ovime ili nečim sličnim? Podstanar sam, i klima je stara ko biblija malo grije malo ne. Još nije jako hladno vani, ali volio bi se pripremiti s nečime. Stan je 57 kvadrata, ali jednu sobu ne treba grijati tako da bi bilo ca. 40 kvadrata grijanog prostora, koliko ovaj uređaj i može (navodno) gurati. Sad nisam ni sam pametan, akcija se čini dobra

imam ja iskustva od prošle zime :slight_smile:
kupio sam ovo
na bazi dnevnog rada od cca 8 sati na kraju mj dođe račun veći za 60-70€
kako mi je rekao jedan koji se u to razumije svi konvektori su isti samo se rezlikuju po cijeni i jel ima šta digitalnog na sebi onda je skuplji a grije isto…

sve u svemu neisplativo… pa sam si uzeo onu prijenosnu klimu ovo ljeto, može da hladi i grije košta cca 300€
troši premalo struje a grije kao i svaka druga klima…
e da, najvažnije, ja sam grijao samo sobu cca 12kvadrata… tako da ti nikako nebih preporučio to, jer ćeš baciti novac na veće račune… eto

A evo ne znam, ima kao neke eko modove haha… Ma inače imam ca. 130-150 eura struje po zimi, nisu ovdje strašne zime, ali evo jučer je bilo 16 stupnjeva vani, meni klima ne uspije 40 kvadrata dići na 23-24… šta će bit kad još padne temperatura.

Prijenosnu klimu sam imao prije par godina i nikad više. Meni se nije svidjela, pogotovo što je glasna. Ne znam sad kakve su skroz nove, ali baš mi to nije privlačno.

meni se čini kao dobra ideja malo prelistati komentare na amazonu jer u suštini prilično dobar pokazatelje su. naravno malo sam filterovat najradikalnije dobre i loše i viđet šta narod veli uopšteno. imaš na hromu da ti prevede automatski na engleski.

1 Like

E dobro si me podsjetio haha, hvala! Vidim da ljudi pišu da nije za grijanje čak ni za 20 kvadrata… Tako da odustajem, zvat ću gazdu nek puni plin u klimu :stuck_out_tongue:

Doduše ima punica onu jednu kamenu ploču što grije, pa možda to roknem u spavaću barem, vidjet ću.

Imam ja nešto slično,iste snage 2000 w, samo estetika i velika potrošnja , šatro Nemci prave pa je trebalo da opravda troškove


(Slika je zaštićena autorskim pravima, slikano u mojoj sobi)

Mislim na struju inverter klime samo daju ok rezultate uz razumnu potrošnju. Pričam naravno iz svog iskustva.

1 Like