Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Kako su od MMFa tolke pare legle za dan… :thinking::money_with_wings:

1 Like

Meni je juce leglo (bosna nlb) …

Mi još čekamo isplatu.

ma kako ti je jučer leglo kad treba proći barem 5 dana, kako to tako odmah…ajde nemoj nas zajeb…
hahahahaah 18 mjeseci isplata idući dan nakon što dođe mail od googla, i sada se ljudi nađu komentirati vikend je ne može odmah :joy:
meni nije došlo, sutra zovem banku :triumph:

Mozda dobri publisheri dobiju odma a ostali moraju cekat :slight_smile:

(edit: jos sam 21og izmjenio onaj prag za isplatu da ne bih dobio ovu jer moram fakturu radit a nije mi se dalo… i opet je stiglo iako je na googlu pisalo da prag nije predjen i da nece poslati nista :smiley: )

Možda je čak i slagao google, kad nam je poslao mejl da je poslao pare. :joy:

Ja sam upravo kontaktirao banku i dobio " Postovani, banka ne zaustavlja prilive na racune. MOlimo kontaktirajte posiljaoca sredstava. Lp"

Jel stvarno mislite da kompanija kao što je Google dopustila sebi da vam ne pošalje novac na račun i da bi vas zeznula prilikom isplate? Pa nije to neka firma sa tajlanda ili indije s 5 zaposlenih :laughing: koji glume jaku network kompaniju

Logicno ne salje novac Bingo…nego kazem sta kazu iz ove debilne banke.

1 Like

Evo i ja zvao… Bolje da nisam…
Kaže za 5 dana zovni sada ne mogu nošta, ali kaže trebam imati nešto kao potvrdu od googla da su platili…

Hahahhaha…pa meni u drugoj poruci napisali nema nikakvih priliva na moje ime i da web transakcija moze potrajati do 10 dana da se prikaze

Svete virtualne banke… I ■■■■■■ google koji neće ništa osim BA ibana

1 Like

Upravo me zvali traze poreznu i sve ostalo sto su vec clanovima sa foruma teazili prethodni mjeseci

Meni su srecom davno blokali uplate na paypal i wu :smiley:

1 Like

Ja sam sve poslao uplatnice, poreznu prijavu, izvode od fb i opet su blokirali. Znači, mijenjati banku. Šta sad, trebam se svaki mjesec natezati s njima hoće li mi dati moje pare. Gamad, nemam šta drugo reći

Kažu da je najbolje u Sberbanku ići, nema druge.

Imal ko onu zirat banku kakvi su turci?
Ma nece oni nas jebavati svaki nj samo tako jednom godisnej

Moja najveca greska sto ih ne odjavi kad su kolege s foruma imali problem jos u junu. E sad fazon je sto traze placeni porez za sabran iznos cijeli za 2020 i 2021 godinu.

Kako mi je receno na pozivu trazi njihovo rukovodstvo banke, radi suzubijanja finansiranja terorizma, pranja novca i neregularnog poslovanja.

Sve u svemu lose…

Zvali bi oni možda svakako i da si se tad odjavio. Mislim da bježanje nije neka solucija. Mada mislim da se ovo nekako može izbjeći, samo treba s nekim advokatom popričati.

Ma nevjerujem da bi zvali, vidis u ostalim bankama niko nema problem. I ovaj mi je na telefon rekao kad sam ga jasno pitao a sta tebe briga i ko to trazi uopste? Rekao njihova uprava rukovodstvo tih zajebancija.

I u mailu koji su poslali sta treba da se dostavi pise za potrebe njihove “nadlezne sluzbe”…