Da li ste, za ovaj mjesec, dobili isplatu od Adsense?

Ja sam kod mene stavio i jedno i drugo. Zadnjih 7 dana RPM je skočio dosta na bolje. Sto za domacu publiku nije lose. :grin:

1 Like

Evo i ja sam automatske i jedan rucno (prije objava), imam mgid ( 2 u tekstu) i nativemedia ( jedan u tekstu). Adsense je smjestio svoje odmah ispod jednog mgid oglasa i ispod native. Kad sam uklonila mgid da testiram gdje ce adsense ubacit oglas, nije ga nigdje prikazao, pa sam vratila mgid i vratio se i adsense :thinking:

Ne znam zaista, jer ja imam samo adsense na sajtu. Nisam siguran kakav ce ti CPM i CPC adsense dati jer imas te druge reklame…

Ako imate ( po nekom nepisanom internet pravilu) adsense i neke druge reklame/oglase , moguće je da vam opadne CPC kod adsense

1 Like

Ja sam nedavno opet krenuo s Adsense, dobar CPC za balkan zbog tematike stranice:
image

5 Likeova

automaski oglasi rade po principu ako nađu prostor (CSS ) u kodu template-a tu ubacuju oglase ili ako adsense robot smatra da bi tu postigao dobar rezultat ( čitaj mogući klik) on tu ubaci automatske

1 Like

jel ti ovo ovo statitstika na kraće ili 28 dana i duže?

Ovo mi izgleda neverovatno dobro. :trophy:

2 Likeova

Da i meni pa ga pitam na koliko mu je ova statistika (dana)

Auuu 0.34 cpc jbt :joy::joy::joy: o cemu ti pises naftnim derivatima :joy:

1 Like

Ovo je par dana. Cpc je ovakav jer su financije u pitanju. Također, duga je posjećenost, tekstovi su min 1k riječi, a neki i 2-5k. :smiley:

1 Like

Druže svaka čast :+1: teraj dalje! I ne čudi onda što je CPC toliki !

Moj CPC je u prosjeku 0,04 a trenutno 0,05.

ne radim sa adsenseom već 5 godina :smiley:

1 Like

I evo, samo da vas obavijestim da sam ugasio račun u RF banci i idem sad u potragu nove, samo kafu da popijem.

2 Likeova

Evo i meni stiglo i to za poslovni priliv od RF-a da dostavim osnov. Ne kontam, ako se nesto promjenilo, sto mi nisu dostavili obavijest sta se promjenilo, nije im smetalo proteklih godina.

1 Like

Zato što je sve “namazano”. Pravi merak mi ne danas bio kad sam ugasio račun. Eto im sad.

Od 2010 pa na ovamo su se skroz opustilli. Imam ja dosta primjedbi na RF ali ih trpim.

Sad kad razmislim…

  1. Internet bankarstvo im je ko iz 2002.
  2. Za karticu svako malo moras zvati da oni odobre placanje jer je navodno AMAZON nepouzdan i ima mnogo prevara, prije ce biti da im je sistem bušan.
  3. Provizije su im najgore od svih banaka.
  4. Lika što je baš dobar i strpljiv bankar, lokalno, pustili da ode.
  5. Sad ovo bez da su me obavijestili prvo i to sad kad trebam pustiti plate i poreze, bukvalno prije 20 dana ništa nisu pitali.
1 Like

na nlb s mobilnim bankarstvom samo u aplikaciji pustis za placanje

I ja sam otprilike tako bio njihov klijent od 2010 sto se tice adsensa, a prije toga isto hrpe uplata…Racune imao devizne, tekuce, karticu, mobilno i internet cim su uveli. I bas sto kazes niti da su obavijestili, doduse mene kad su nazvali rekao sam im sta njih boli k… za tim stvarima. I taj put mi je pustena uplata, a odmah nakon toga sam promijenio banku.

Kazu promijenila se politika u njjihovom vrhu, sto cisto sumnjam da je tako nego na ovaj nacin je jedino moguce da drzava natjera da placamo porez.