Da ste vlasnik WM foruma što biste prvo napravili?

Cinjenica je da se ne moze svima udovoljiti, ali budimo malo realni - Discourse kida kako radi.

Sve je realtime, fluidno i jako dobro optimizovano za mobilne uredjaje (sto je jako bitno).

Dark tema izgleda odlicno :slight_smile:

2 Likeova

Ja sam bio protivnik prelaza na Discourse, sad sam suprotno. Kontam da je bas dobar pogotovu u odnosu na arhaicne forume,

1 Like

Sta mislis o xenforo? Ne mislim samo za ovaj sajt vec generalno…

Xenforo je nesto moderniji od vbulletina i phpbba no iskreno ne svidja mi se niti jedan forum radjen u PHP-u.

Jednostavno su prespori na mobitelima za današnje standarde.

Meni je ova skripta jako dobra. Samo nastavi i ne padaj na provokacije…

Ja sam promijenio misljenje i sad samo Discourse :slight_smile: eventualno Flarum. Ono sto mi se jos svidja je IPB ozbiljniji je mnogo forum od ova dva mislim da bi sa njim se diglo ovo na neki veci nivo. Sto je neko pomenuo domen da se vrati.

Sta se ovog sad tice ako ostane promijenio bih ovu temu i preveo.

Zašto prevoditi? Čisto me zanima, ne mogu nikako da shvatim ljude iz sfere IT-a koji koriste prijevode…

Problem s prijevodom je da ga moras azurirati sa svakim novim apdejtom skripte. Isto je i s custom temom, a ovo je skripta koja se jako brzo razvija i apdejta.

Prijevod je tu out of the box, i to ima fina lista jezika :slight_smile:

Da, ima bosanski, ne znam koliko je azuran.

1 Like

Pozdrav svima… Nije me bilo dugo… nisam uspjeo da recover stari username, nadam se da nije problem sto sam registrovao novi. :wink:

I koji je to username bio? Možda te se sjetimo…

lasvegas… … 20char

Ne, nisam te se sjetio

1 Like

Ja licno nisam ljubitelj ovih novih skripti gde se sve nesto pomera, leti, ucitava, loaduje a da ja nisam kliknuo, vise volim staru paginaciju .Forum je mocan jer imas sve na dlanu,pa polako citas razmisljas, a ovako je kao facebook. Secam se kada je i njuz.net uveo, prestao sam da ga koristim , mada mozda ima veze i sa kvalitetom sadrzaja .

Sto se tice foruma i napretka, svakako bi bilo dobro imati vise autoriteta koji su nesto vec uradili i koji mogu sa temama da animiraju druge i da postoji kvalitetna razmena misljenja, koja bi privukla i druge.

1 Like

Poklonija ga Višnji.

@c3po, nedostaješ mi…

1 Like

Da ste vlasnik WM foruma što biste prvo napravili?
Maknuo bih ovaj baner sa dna, jer moze izazvati fotosenzitivnu epliepsiju.
Mislim banneri su ok, ali moze li se barem napraviti da ne blinka ovoliko :smiley:

6 Likeova

Kada već plaćaju reklamu, mogli su barem banner napraviti kvalitetno, a ne da izgleda kao da je iz 2002. godine. Ovako izgleda kao teški scam, da i iimam xxx sajtove ne bih se odlučio na klik na njega. :smiley:

2 Likeova

Je, istina. Takav banner ne bih stavio na svoj web ni da mi plate :slight_smile:

1 Like