Domaci Web Developeri = Ludnica

a zasto 50 dolara, zasto ne 2 dolara? Jesu troskovi 48 dolara?

I ti brkas babe i zabe kao i svi pa ko si ti da kazes sta je necija cena meni je super cena 30 eura kada mi ostane od jednog sajta koji napravim za 3 sata dakle moja satnica je 10 eura ti mislis da sam ja glup i jeftin ,a ti si pametan i hoces satnicu 50 eura jer si neka faca imas neka znanja ,ali neces da shvatis da ta znanja nikome ne trebaju ako nece niko da ti plati,

Ti ne shvacas da taj tvoj site sklepan u 3 sata ne vrijedi ni tih 30 eura u tome je stvar. :smiley: I da ste vi koji radite po 300 kn zapravo prevaranti i ljude oderete a dostavite im ■■■■■.

1 Like

cekaj malo, pa satnica u srbiji je koliko ? 1-1,5 eura? zasto je tvoja 10 eura,to je prevara. ti na tom site trebas zaraditi 2-4 eura, sve drugo je prevara

1 Like

iz cije perpektive ??? tvoje , pa coveku koji ima apartmane ili pravi ogradu je to vise nego dovoljno,

1 Like

Vara ljude, prevarant sve preko 4 eura je previse. NE znam kako ga nije sram.

Vidi prica vam je suplja ,i tu nema spasa niti leka,

Pitanje je bilo jednstavno sta ces ti njemu staviti na sajt za 1000 eura coveku koji pravi ograde,

Koliko sam ja tebi pitanja postavio a nisi ni na jedno odgovorio? Mučki provokator.

1 Like

pa sta onmeni ne pravi ogradu po 330 kn metar, a ne 1300 kna metar?

Da, sta ce on meni stavit na ogradu ako naplacuje 1300kn ogradu po metru a inox vrijedi 300 kn metar?

1 Like

https://www.euroluxgradnja.com/

Old one, but gold one.

Uopce nije bitna satnica u drzavi u kojoj covjek radi u firmi, a nije bitna ni politicka situacija ni bilo kakva druga.

Satnica u IT-u na balkanu ide od 30 eura na dalje i to pricam za fus ili za onog tko ima firmu.

Onaj tko ne moze naplatiti 30 eura po satu, taj ne cijeni sebe, zato jer zna da nema znanja.

Nagledao sam se wp majstora koji rade woo commerce, sve super, dok ne treba nesto mijenjat ili dodavat, onda nastane panika.

Pa pitaju da li se moze ovo,ono. Naravno da se moze sve ispod haube samo treba imat znanja, kojeg takvi majstori nemaju.

Koliko vas ovdje na forumu zna OOP u php-u ili nekom drugom jeziku i rad sa objektima ili koliko bi vas znalo napraviti cms od 0 sa osnovnim funkcijama, da bude koristeno OOP, multi language site, dinamicki build linkova itd.?

1 Like
  • Jeftin bambusov pod
  • Plocice (III klasa)
  • Blindirana vrata ( da vas komsija ne ubije)
  • Mermer (stavljamo samo na grob dedi )
  • Kuhinju ne ugradjujemo

Mehaničar mi je zamijenio termostat na autu. Platio sam 300kn + 60 kn za termostat. 3 sata mu je trebalo. Mogao sam ga zamijeniti i sam, imam alat, znam kako, znam odzračiti motor i imam gdje. Ali nisam jer u to vrijeme kada sam trebao zamijeniti termostat imao sam pune ruke posla i zarada je bila veća od sata mehaničara. Da li je on zbog toga lopov i prodaje mi maglu?
Za veliki servis (zamjena zupčastog i kanalnog remena, vodene pumpe, napinjača itd) ima 10 sati posla (jer mora skinuti i vratiti hladnjak, branik i farove) i taj posao naplaćuje 1200 kuna.
Ono o čemu nekolicina priča ovdje, “pravi mehaničar” trebao bi za zamjenu termostata naplatiti ruke 1200 kuna - inače nije pravi mehaničar i prodaje maglu.
Jel sad bolje objašnjeno?

3 Likeova

Mehanicaru se to isplati jer je utrosio samo 3 sata posla, ti si dosao do njega i on je bez brige i pameti zamjenio termostat sto se ovisno o modelu auta rjesava i brze a ne 3 sata. U poslu koji zahtjeva vecu kreativnost i di je moguce puno vise gresaka napravit i koji traje danima(ako zelis sve da bude tip top) makar vi govorite konstanto ko kokosi 3 sata to je druga stvar. I nitko ne spominje cifre od 1000 eura po stranici ja samo govorim da je neka realna cijena za dobar web cc 2000 kn i da ispod toga ne vidim kome se isplati dugorocno imati poslovanje temeljeno na tome jer ti treba 30 takvih poslova po 300 kn mjesecno da bi bar nesto zaradio. I da taj mehanicar ce imat 30 auta mjesecno a ti web majstor/developer/pizdek - nazovi kako god hoces NECES imat 30 takvih poslova mjesecno = kljuc u bravu.

Ja ne znam sta je vama ljudi sta vam mozak zaista ne razumije da od takvih poslova firma ne moze zivjeti samim time = NEISPLATIVO?

A ovaj brane ma to zali boze rijeci trosit. Nitko nije ni spomenuo web za apartmane ni nista ali taj je ko papagaj i lovi se za nekih 1000 eura ovo ono. Dali mogu lika nekako blokirat tu na forumu ?

Najgore je kada ljudi imaju ono svoje ja i samo ja i prave se ludi ,samo su oni ti sto rade i misle ispravno ,ako je sajt koji ja napravim za 50 eura dobar meni ,vlasniku apartmana koji je narucio,i posetiocima koji lako mogu videti ono sto ih zanima ,a ne umece webmajstora,
onda ko uopste ima pravo reci dal je taj sajt dobar ili los jeftin ili skup ili bilo sta ako vrsi svoju primarnu funkciju ,informacije o objektu apartmanima za koje se posetilac zanima
kakvi 1000 eura za takav sajt sa sto puta sistemom za booking ,zesce budalastine se ovde pricaju

1 Like

i jos ovo da naglasim koga od posetilaca koji gledaju apartmane zanima dal na toj free wp themi ima jos 500 istih sajtova,koga to iole normalnog zanima,zanima ga izgled apatmana i cena,

1 Like

Ma ti si cjeli free wp tema @brane333 = free wp tema

Ma ja sam ja ,i ti si ti skupi majstor ,koga niko nece pa kukas na forumu da te jeftini majstori ruse posao,kakve guposti